Temelj kvalitetne veze - Strana 8
Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 120
  1. #106

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    za mene licno,dve stvari su uvek bile kljucne: seks i poverenje
    Seks nuzno mora biti vise nego dobar...prosto je nuzno poklapanje senzibiliteta
    Poverenje je druga veoma bitna stvar.Verovati nekome znaci biti lisen stida od duhovne i svake druge ogoljenosti.Verovati nekome znaci priznati pred nekim sebe,svoje mracne i svetle strane,i osecati se ipak prihvacenim.
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #107

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Pa sad, Beliverka, ipak ne bih tek tako zaobilazio neku duhovnu povezanost.
    Po tvom..je moguća kvalitetna veza između intelektualke i pere ložača (nije naš Pera sa foruma..) ili intelektualca i čobanice. Pre verujem da je moguća kvalitetna sexualna ali ne verujem u kvalitetnu vezu ako par nema slične intelektualne domete.
    Vreme između odnosa treba nečim kvalitetnim ispuniti a često je baš taj kvalitet početni korak zbližavanju i intimnosti.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #108

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Pre svega rec kvalitet mi nikako ne ide ni uz vezu ni uz ljubaF...
    ...mozda sto sam dosta na faksu bistrila upravljanje kvalitetom...ko zna....
    Sex?

    Setila sam se jedne price koju sam cula kada sam bila jos mala....od moje majke...

    Zili i bili...salim se...
    Isao putnik namernik i naisao na coveka koji je prelepo svirao violinu.
    Zastade da ga poslusa...i kako vide da nikoga nema u blizini, priupita ga...kome svira?
    On tada rece da je njegova zena trenutno gore sa nekim covekom i vodi ljubav.
    To putniku bejase cudno pa mu ovaj isprica storiju...
    Voleli se tako jedan covek i jedna zena...i jednog dan se ta jedna zena razboli od neke smrtonosne bolesti...
    Jedan covek je bio jako nesrecan, jako je tugovao...jako ju je voleo....
    ...i kao dokaz njegove odanosti njoj, da nijednu zenu vise dotaci nece...kastrira se....

    Ali gle, nekim cudom zena ozdravi...i nakon nekog vremena oseti da sem duhovnih ima i fizicke potrebe...

    I tako...dok ona zadovoljava svoju fiziku...on im muzikom upotpunjuje ugodjaj, vodjen spretnim prstima po svom instrumentu da iz njega izvuce maximum...a to ne moze bas svako...

    I tako....
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #109

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Pa sad, Beliverka, ipak ne bih tek tako zaobilazio neku duhovnu povezanost.
    Po tvom..je moguća kvalitetna veza između intelektualke i pere ložača (nije naš Pera sa foruma..) ili intelektualca i čobanice. Pre verujem da je moguća kvalitetna sexualna ali ne verujem u kvalitetnu vezu ako par nema slične intelektualne domete.
    Vreme između odnosa treba nečim kvalitetnim ispuniti a često je baš taj kvalitet početni korak zbližavanju i intimnosti.
    ne
    poklapanje senzibiliteta o kome sam govorila svakako je nemoguce ukoliko su velike intelektualne, i ostale razlike..
    dakle,govorim u svoje ime
    meni je bitno poklapanje senzibiliteta
    meni je bitna kompatibilnost licnih mirisa
    a to se desi kad je neko iste fele kao i ja
    ili slicne

    nisam u praksi imala slucaj velikog odstupanja ,osim u par slucajeva,ali to se ne racuna,bila sam p`jana...
    Poruku je izmenio believer, 16.07.2012 u 22:39
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #110

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Pre svega rec kvalitet mi nikako ne ide ni uz vezu ni uz ljubaF...
    ...mozda sto sam dosta na faksu bistrila upravljanje kvalitetom...ko zna....
    Sex?

    Setila sam se jedne price koju sam cula kada sam bila jos mala....od moje majke...

    Zili i bili...salim se...
    Isao putnik namernik i naisao na coveka koji je prelepo svirao violinu.
    Zastade da ga poslusa...i kako vide da nikoga nema u blizini, priupita ga...kome svira?
    On tada rece da je njegova zena trenutno gore sa nekim covekom i vodi ljubav.
    To putniku bejase cudno pa mu ovaj isprica storiju...
    Voleli se tako jedan covek i jedna zena...i jednog dan se ta jedna zena razboli od neke smrtonosne bolesti...
    Jedan covek je bio jako nesrecan, jako je tugovao...jako ju je voleo....
    ...i kao dokaz njegove odanosti njoj, da nijednu zenu vise dotaci nece...kastrira se....

    Ali gle, nekim cudom zena ozdravi...i nakon nekog vremena oseti da sem duhovnih ima i fizicke potrebe...

    I tako...dok ona zadovoljava svoju fiziku...on im muzikom upotpunjuje ugodjaj, vodjen spretnim prstima po svom instrumentu da iz njega izvuce maximum...a to ne moze bas svako...

    I tako....

    pa i to je Ljubav....i ja takvu mogu da razumem...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #111

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Мијења се временом и од особе до особе... на мом месту у координатном систему, рекао бих неко базично физичко привлачење и приближан степен очаја
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #112

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    moguća kvalitetna veza između intelektualke i pere ložača ili intelektualca i čobanice.
    Zašto nije?
    Zar je nužno da ako neko nije formalno obrazovan da bude retard?
    Za duhvonu vezu, najbitniji je zdrav razum (doduše nisam pozvan da o istom pričam) ili samo zdrava misao koja će da se sudari sa tvojom i poizvede veliki prasak, iz toga nastaje dobar sex, dok se poverenje gradi.
    Šta nekome vredi nečiji doktorat, ako je duša trula?
    Ili ako je vrhunski intelektualac, a kita mu 7cm?
    Poruku je izmenio Bazilej, 17.07.2012 u 01:31
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  8. #113

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Ja sam se samo osvrnuo na Beliverkin nedostatak treće komponente koju si sam naveo, na duhovnu povezanost.
    Pre svega sam ciljao da par ima slične intelektualne domete, a navedeni su bili slučajan izbor, pre neki tip koji ilustruje različitost u tome. U reali je moguća velika razlika u duhovnoj povezanosti i između osoba istog obrazovanja i zanimanja. Već sam pisao da smatram intelektualcem osobe koje svojim stavovima, rečima i delima pokazuju visoku inteligenciju. Nema potrebe terati mak na konac i kačiti se za slučajan izbor, važnije je bilo da mora postojati neki intelektualni fluid između para.
    Par koji to ima, lako i često komunicira, podstiče jedno drugo i nadopunjuje.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #114

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Jedan od temelja kvalitetne veze je i to da deca nisu stalno kod kuće.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #115

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Temelj kvalitetne (neprimeren izraz) veze je prepoznavanje.

  11. #116

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Poverenje, emocije, seks....

    Veza cesto i brzo preraste u nesto drugo, sto vise lici na (neki od rialiti Showe).....

  12. #117

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Eh..temelj?

    - Kada se sretnu muškarac koji ne zna šta hoće i žena koja zna šta hoće, takav susret mora da se završi brakom!
    Duško Radović

    Sad mi mnogo jasnije što sam sretno razveden već više od decenije i po. Jbg... ko mi kriv kada uvek znam šta hoću a bogUmi i šta neću !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #118

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    To je prosto pitanje,da oboje zele tu vezu,ali zaista.

  14. #119

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Ljubav, poverenje, komunikacija, kompromis...
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  15. #120

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Nema pravila, od svake zene zelim nesto drugo. Zavisi od opste slike koju ona stvara u meni.
    Poverenje je jako bitan element.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678

Slične teme

  1. Virtualne veze zasnovane na platonskoj ljubavi
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 11.04.2015, 22:47
  2. Bojim se veze ili volim da sam sam...
    Autor jamiroyu u forumu Ljubav
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 18.08.2012, 03:44
  3. Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 12.01.2009, 17:03
  4. Kakve veze imaju reci Hrista sa Hriscanstvom ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 10:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •