Reke i jezera u Srbiji
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    Reke i jezera u Srbiji

    Pecarosi, da vas cujem. Gde najbolje grize u nasoj lepoj Srbiji?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Reke i jezera u Srbiji

    Sad bi moj cale rekao na ovo pitanje "na toploj vodi"
    A to je mesto na obali Dunava, u cijoj blizini se nalazi telmoelektrana toplana Novi Sad. I kada je letnji period i elektrana proizvodi struju, nus proizvod je topla voda kojom se inace greju stanovi zimi.
    Tako da leti ispustaju tu toplu vodu u Dunav. I tu se skupljaju ribe. Pa otprilike to lici kao da pecas u ribnjaku.

  3. #3

    Odgovor: Reke i jezera u Srbiji

    Moj bi rekao - nigde kao na Tisi, malKo uzvodno i malKo nizvodno od Žabaljskog mosta
    Zapravo, on ima svoje mesto na kom hrani ribu tokom čitave godine, a ako mu se neko od pecaroša ucuri na njegovo mesto, i time sasvim neopravdano zgrne njegov plen - taj ga je ugasio. Bolje mu je da odmah 'vata maglu

  4. #4

    Odgovor: Reke i jezera u Srbiji

    -Kod mene, gde god se okrenes mezes da zabacis: do sada otkriveno 7 jezera, Nera, Karas, Dunav, DTD, al' ljudi ribu tamane nemilosrdno: struja dinamit i ko zna sta sve ne. Moje je mesto leti na Neri: sto duzi stap, samo najlon (bez plovka i olova), mamac-skakavac (morao sam da se zamislim, jerbo ce neko da mi skida reputaciju sto zivotinje nabivam na udicu) i svicka. Vata se klen, do 0,5 kg - bilo nekad sd se pripoveda. Kod spajanja DTD i Dunava postoji jezero Djurica gde ima mnogo karasa, vata se u trsci, na kanalu karasi na dubinski, na Dunavu ima somova, ja sam video jednog koji je bio duplo duzi od camca (onaj nas dunavski camac) i tako, da je pameti, eh da je pameti.

  5. #5

    Odgovor: Reke i jezera u Srbiji

    Mnogo lepih dana i lepih ulova imao sam na rudniku uglja nedaleko od Gaja, voda izmišljena, za ribolov.Povezana sa Dunavom, dubina i do 12 metara, riblji fond raznovrstan. Tehnike pecanja, dubinka i plovak, i jedne i druge metode uspešne.
    Šta je potrebno,?_ pa pribor, mamci i malo prihrane. Šta je muka,nema dobre hladovine, i i komarci.Kako doći? Od Kovina put prema Beloj Crkvi, pa skretanje za Gaj, a iz centra Gaja, desno prema Malom Bavaništu i tu je Dunavac.

  6. #6

    Odgovor: Reke i jezera u Srbiji

    Morrib,

    Moram da te pitam. Jel taj dunavac o kome si pisao zovu Pistina Bara!!!!

  7. #7

    Odgovor: Reke i jezera u Srbiji

    moja najbolja iskustva su sa Begecke Jame
    neunistiva zlojebaba!

Slične teme

  1. Belocrkvanska jezera
    Autor streethorn u forumu Banat
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.09.2015, 00:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •