Kladionica - Strana 6
Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 174

Tema: Kladionica

  1. #76

    Odgovor: Kladionica

    -Nije vam se dalo, paklena masina je obrisala obrazlaganje predloga:
    Champions League 1 X 2
    20.45 Bremen - Lazio Roma 1.80 3.32 4.17
    20.45 Chelsea - Schalke 04 1.51 3.58 6.43
    20.45 Rosenborg Trondheim - Valencia FC 5.96 3.59 1.54
    20.45 Marseille Ol. - Porto FC 2.31 3.07 2.97
    20.45 Milan AC - Donetsk Shakhtar 1.36 4.24 8.25
    20.45 Besiktas - Liverpool 4.74 3.36 1.70
    20.45 Benfica Lisbon - Celtic Glasgow 1.95 3.19 3.72
    20.45 Real Madrid - Olympiakos Piraeus 1.25 5.09 10.61

    za jace Bremen 1 i Valensija 2 + kome je malo
    Celzi 0:0
    Marsej 1:0 iz X
    Milan 1:2 (Milan ove sezone preskacem, ovo bih voleo)
    Liverpul 2 sa hendikepom
    Benfika 1 mozda 3:0 ili 3:1
    Real iz 2 u 1

  2. #77

    Odgovor: Kladionica

    Naisla sam na jedan zanimljiv clanak iz Slobodne Dalmaciej pa sam htjela da ga podijelim sa vama

    DOBITNIK NA METI SPLIĆANIN MARKO MILIĆ ZARATIO JE
    S HRVATSKIM I ENGLESKIM BOOKMAKERIMA

    Car kladionica
    Zaradio 300.000 eura i prijetnje smrću
    Nakon enormnih dobitaka Englezi su i njemu i njegovim prijateljima zabranili klađenje te, tvrdi, uputili prijetnju likvidacijom. U Hrvatskoj mu dvije kladionice duguju više od pola milijuna kuna

    PIŠE MARKO DIDIĆ

    Splićanin Mario Milić, kojega su zbog velikih kladiteljskih dobitaka poznanici prozvali Car, svjestan je da mu se u zadnje vrijeme carstvo polako sužava.
    - Najprije sam ni kriv ni dužan zaratio s dvije kladionice u Hrvatskoj, Derbyem i Stanley betom, točnije oni sa mnom, a sada mi je i engleska on-line internet kladionica Sportingbet zabranila klađenje. Prijetili su mi i likvidacijom! Derby meni, rođaku mog pokojnog prijatelja te još dvojici naših suigrača ne želi isplatiti legalan dobitak od 260 tisuća kuna pa smo ih dali na sud, a ovih dana će biti i prvo ročište. Sa Stanleybetom se sporimo zbog 250 tisuća kuna dobitka, ali tu sudsko ročište nije još ni na pomolu. Uglavnom, ni kriv ni dužan nailazim na probleme s kladionicama jer koristim greške njihovih bookmakera, greške njihovih službenika, i to naplaćujem.

    O Carevim okapanjima s kladionicama u Hrvatskoj već je u medijima pisano, ali se ne zna zašto su mu Englezi zabranili pravo na rad.
    Car je kod njih registriran kao igrač od 2001. godine i, kako nam sam kaže, uzeo im je do sada oko 300 tisuća eura legalnog dobitka. Sve donedavno Englezi su dobitke uredno isplaćivali uz čestu napomenu da ga upozoravaju kako je igrao sumnjive utakmice.

    Zarada na Hajduku

    Marko Milić: I moja mama Mara dobija, a kladioničari tu domaćicu optužuju da mešetari/Duje KLARIĆ/CROPIX- Prvi veći novac sam im uzeo prije četiri i pol godine, kada sam zajedno s nekoliko prijatelja u Sportingbet kladionici uplatio da će u drugom poluvremenu utakmice Zadar - Hajduk pobijediti Zadar. Hajduk je vodio prvo poluvrijeme 3:0, a onda je u drugom dijelu Jakša Krstulović s četrdesetak metara dao gol Pletikosi te je utakmica završila 3:1. No, kako je drugo poluvrijeme pobijedio Zadar, dobili smo 40 tisuća eura jer je koeficijent na pobjedu Zadra u drugom dijelu bio osam.
    - Englezi su isplatili taj dobitak ali su mi e-mailom dali do znanja da je ta utakmica bila pod posebnim povećalom te da je u Hrvaskoj čak bila i blokirana. Nisam shvatio zašto mi to šalju jer to nije moja briga, nego briga kladionice.
    Milić je prije dva mjeseca iz visokih teniskih krugova dobio informaciju da će na teniskom turniru u poljskom Sopotu ruski tenisač Nikolaj Davidenko u drugom setu predati meč protiv Argentinca Arguello Vassala.
    Kod internet klađenja vrijedi pravilo: ako tenisač preda meč, ne zaračunava se koeficijent jedan kao da se meč nije ni igrao, nego on taj meč gubi.
    Kako je Milić vidio da je koeficijent na poraz Davidenka šesnaest, uplatio je četiri tisuće eura u Sportingbet kladionici na pobjedu Vassala i dobio 64 tisuće eura jer je Davidenko uistinu predao meč u drugom setu.
    - No opet dobijam e-mail od Sportingbet kladionice s upozorenjem da sam igrao sumnjiv meč i da sam pod njihovom prismotrom. Za razliku od prijašnjih e-mailova upozorenja na koje sam im slao svoje odgovore, sad im uopće nisam htio odgovoriti jer smatram da za svoj novac mogu igrati što hoću, ako tu mogućnost kladionica nudi. A oni nude, pa se onda pokaju jer ne znaju što se u kuloarima sportskih događaja zbiva. Ja im u tome nisam kriv - kaže Milić.
    Problem zbog Čilića

    Pravi poblemi našem sugovoniku počinju kad je prije nešto više od mjesec dana Davidenko izgubio teniski meč od našeg Marina Čilića u Sankt Peterburgu.
    -S tim mečom nemam ništa! Niti sam ga igdje igrao, niti sam znao bilo što o tome, ali sam poslije čuo da su neki naši Hrvati toj kladionici uzeli oko dva milijuna eura igrajući na Čilića. Ne znam je li to istina, ali od Sportingbeta dobijam e-mail gdje mene optužuju da stojim iza ovih uplata i da mi od sada zabranjuju igrati kod njih.
    Gase moj račun i šalju mi e-mail gdje mi prijete likvidacijom. Optužuju me da širim svoju igračku mrežu na druge, pa ne isplaćuju mjesecima legalni dobitak od 1447 eura koji je dobila moja mama Mara stavljajući 410 eura na pobjedu Turske u finalu Europskog prvensta u košarci protiv Španjolske.
    Prijetnje majci

    Turci su dobili s košem razlike, ali mojoj majci novac nikada nije isplaćen.
    Ti njihovi strahovi idu toliko daleko da će još na kraju reći da je jedna domaćica iz Splita znala i rezultat finala EP-a u košarci. Čak je na majčin e-mail menadžment Sportingbeta poslao poruku:
    Poštovani, posljednje upozorenje. Držite prste što dalje do nas. Dosta nam je vaših laži i gluposti. E-mail potpisuje njihov customer manager Dejan M.
    Milić zna da u ovom slučaju nema ni smisla dizati kaznenu prijavu protiv kladionice te ići na sud jer bi predmet bio u ingerenciji engleskog pravosuđa i igraču bi donio više troškova od eventualne koristi.
    - Ovu sam priču iznio samo da ljudi vide kako vlasnici kladionica reagiraju kada se namjere na igrača koji im uzima novac. Oni bi bili najsretniji da ovakvih kao ja na svijetu uopće nema - zaključuje.


    Čarobni Milićev recept


    Na klađenje ga je prvi naveo pokojni Živko Kaćunić zvani Mesar koji mu je za početak posudio 40 tisuća kuna. Njihova prva žrtva bio je Igor Štimac, tada friški vlasnik kladionice Sport tip.
    - Kod njih je bio najpovoljnij koeficijent na košarkašku utakmicu Split - Panathinaikos, točnije na pobjedu domaćina i neriješeno, i ja sam na to uplatio 40 tisuća kuna. Kaćunić je u Prvoj sportskoj kladionici pronašao najpovoljniju kvotu za pobjedu gostiju i uplatio 120 tisuća kuna. Uloženo je 160 tisuća kuna na sve opcije, a naša zajednička zarada je 80 tisuća kuna koju smo podijelili i svaki je stavio u džep bez imalo filozofije po 40 tisuća kuna.

    Milijun u čarapi

    Milić kaže da je klađenjem zaradio dva stana u Splitu, koji se nalaze u Dubrovačkoj i Krležinoj ulici.
    Pored toga, otkriva, kod sebe uvijek ima oko milijun kuna spremnih za daljnje igranje. Smatra da ovo nisu njegovi krajnji dometi.

    Englezi šute

    Na pisani upit preko e-maila koji je kladionici Sportingbet uputio autor teksta danima nismo dobivali odgovore na pitanja koja muče junaka našeg teksta i ljude koji prate ovu problematiku.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #78

    Odgovor: Kladionica

    Liverpool - Arsenal 1
    Atlas - Boca Juniors x
    Stockport - Mansfield 1-1
    West Ham - Portsmouth Px
    Nottm Forest - Bristol Rovers 1
    Galway - Longford 3+

    Pravi porodični tiket. Će vidimo šta će uradim
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #79

    Odgovor: Kladionica

    Jojjj jojjj jojjjjjj kakav danak neiskustvuuuuuuuuu A lepo sam htela singl na Liverpul samo. Nea veze, bio srčani listić

    Liverpool - Arsenal 1
    West Ham - Portsmouth Px

    Mansfield večeras, al' koj ga šiša.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #80

    12 Odgovor: Kladionica

    Hellbets na ovoj igrici mozete videti statistiku sta ljudi tipuju na odredjene utakmice takodje se mozete bez para kladiti i ucetvovati u takmicenju po ligama itd ! aj ako neko igra nek se javi da zakazemo neku prijateljsku. evo link www.hellbets.com

  6. #81

    Odgovor: Kladionica

    more da bidne al' ne mora da znaci......


    wed....bordeaux to beat sedan 4/9
    2day...wba to beat wolves 6/4
    2day...mk dons to beat hereford 10/11
    2day...clermont f to beat whoever...........9/20




    i cementirana jajca da se stavi celtic da razbije rangerse 21/20 wed.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  7. #82

    Odgovor: Kladionica

    Opet sam se nalupala malopre pa dođoh na brzaka da javim. Hrđavi da ne prepisuje, da ne budem kriva ja posle nešto.

    Wallsal - Bristol 1
    Burton - Halifax 3+
    Juventus - Parma x-1
    Valencia - Getafe 1 (nadam se da je ovaj Getafe sagoreo malo )
    Groningen - Ajax 2
    Rochdale - Barnet 3+

    Ubih kvotu 91

    Aj zdrao
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #83

    Odgovor: Kladionica



    ybt....nevidjeni talenat.....indijanski......osim sto......


    je getafe DOBRO izgoreo pa ce smlatiti sugavu valenciju da uzme kup
    ne bih stavio nogu ili ruku u vatru za ajax, definitivno.
    wallsal je ok
    juve isto
    rochdale bi pre igro' na straight win
    burton ok




    aj sa sretjom
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  9. #84

    Odgovor: Kladionica

    Ne kaže se, bre, sa srećom nego brejk a leg Prsla sam jednu danas, Bristol dobio. Ovi golovi ušli, baš me zanima šta će bude sa ostale 3 sutra

    Nije da sam sujeverna al' pao mi valter sad na pamet. Da meni nije ova objava tipova guci guci majmune Kiding. Ima da đeu ne zvao se ja Elmer.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #85

    Odgovor: Kladionica

    I Valensiju i Ajax ubode

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #86

    Odgovor: Kladionica

    Pffffffff ne radi mi ova taktika "dobiću ako ne objavim"
    Ovo sam se danas igrala:

    Barcelona - Espanyol P1 (0:0) 0:0
    Basel - Thun 4+ (2:1) 3:1
    Caen - PSG 2 (0:0) 3:0 Buahahahahha
    Nancy - Le mans 1 (0:0) 1:1
    St Eti - Lorient 1 (0:0) 1:0
    GBA - St Truid 1 (2:0) 2:1
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #87

    06 Odgovor: Kladionica

    juce i danas puco' sam po savovima....


    uzas
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  13. #88

    Odgovor: Kladionica

    Ja ćem danas golove samo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #89

    Odgovor: Kladionica

    Чекам данас Тулуз 0-2 и Марсеја кеца за 16ипо сома.

  15. #90

    Odgovor: Kladionica

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Чекам данас Тулуз 0-2 и Марсеја кеца за 16ипо сома.
    Квота 330, а?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •