Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 43
  1. #16

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    Citat Muckota kaže: Pogledaj poruku
    Da li je sudbinska ljubav cudna stvar ili naprosto istinska sreca?
    Na kraju krajeva, verujete li u nju?
    sudbina odredjuje sve sto nam se desava u zivotu pa tako i ljubav.
    sudbinska ljubav ne znaci i da je istinska sreca.
    svaka ljubav je sudbina kao sto je sve u zivotu predodredjeno.


    sudbina ce nam podariti iskrenu srecu mozda vise puta, mozda nikada ili nesto trece...

    ljubav ce svaki put biti drugacija kao i mi u njoj.

    o istinskoj sreci u ljubavi i najjacoj koju nam je subina podarila....mocicemo govoriti samo kada budemo pogledali iza nas... ali mnogo daleko iza nas. to cemo znati samo onda ako budemo na kraju zivota mogli da se secamo i osvrcemo...

  2. #17

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    Pa moja naj duža i naj jača ljubav ima mnogo primesa sudbine, upoznali smo se na jednom nemogućem mestu, bar za upoznavanje. Nikad nismo bili zajedno ali nekako nam se neda ni da se rastavimo. "I ovde smo i tamo smo, nismo ni ovde ni tamo, ali uvek smo tu negde."
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  3. #18

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    Nas susret nema puno primesa sudbine, zivimo u istom mestu, u istoj ulici smo odrasli, ali smo se prvi put upoznali tek u tinejdzerskim danima! Susret i upoznavanje su bili slicajnost, ali ljubav je definitivno sudbina!

    Nekoliko puta se razilazili i opet sastajali ali uvek u blizini, nesto nam neda da se odvojimo, da nije to mozda sudbina?
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  4. #19

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    Citat Ivana-psy kaže: Pogledaj poruku
    ... da nije to mozda sudbina?
    Mogutje, jer kad tako teče bez razumnih razloga sasvim je moguce
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  5. #20

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    Citat Ivana-psy kaže: Pogledaj poruku
    Nekoliko puta se razilazili i opet sastajali ali uvek u blizini, nesto nam neda da se odvojimo, da nije to mozda sudbina?
    Bilo je dana kada sam i ja to objašnjavala sudbinom. Sada znam da je, bar u mom slučaju, to i ljubav, ali i da to nije ljubav, da je to i prihvatanje i neprihvatanje, da je to vezanost i sputanost, nekad slabost, često strah, dobrim delom kukavičluk, uglavnom navika, možda nekad i nezrelost.
    Bar u mom slučaju nazvati to sudbinskom ljubavlju bio je samo lakši način da objasnimo nama nas.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #21

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    Pretpostavljam da bi bio red da probamo da prvo definisemo "sudbinu",kao pojavu...?

  7. #22

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    Sve vise pocinjem da verujem u to da ipak sudbina u sve pomalo umesa svoje prstice...
    I may not be perfect but I'm always me

  8. #23

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    Sta je zapravo sudbina?
    Sudbina je kao rok, ono sto se mora dogoditi u odredjeno vreme, ono sto je negde, ko zna gde, zapisano i sto se mora dogoditi pod svaku cenu.

    Sta je sudbina u ljubavi?
    Sudbina u ljubavi postoji kada se dve osobe slicnog karaktera sretnu na pola svog zivotnog puta i ostatak svog zivota odluce provesti zajedno jedno uz drugo.

    Kako to osetiti?
    Ima mnogo znakova sudbine koje covek zauzet svojom dnevnom rutinom uopste ne primecuje, a neke od njih su: magija u vazduhu, samo disanje osobe, lagani povetarac u odredjenim trenucima i najvaznije od svega osecaj potpunosti zivota.
    Osecas odjednom da sve mozes, da su svi strahovi nestali.

    Dokaz sudbine je kad se s voljenom osobom lagano uhvatis za ruku i kada u tom trenutku oboje osetite isto, a to je osecaj ispunjenosti ljubavlju.
    Istog trena kroz sve kise zasja sunce, zivotnu bol osecas sve manje i manje dok ona na kraju u potpunosti nestane, a onda pocnes osecati da vasa srca kucaju zajedno i da vecno pripadaju jedno drugome.

    Da to je sudbina.

    Mnogi ljudi ne veruju u nju, ali ona postoji, samo je treba osetiti.

    Sudbina je nerazdvojiva jer kada se sudbinski istinski iskreno dve osobe vole niko i nista nemoze uciniti da se te dve osobe razdvoje, i da se bilo sta dogodi sudbina je tu i ponovo ce spojiti njih dvoje bez obzira na sve.....kad jednom osetis sudbinu, onda osetis pravu ljubav koju vise nemozes napusiti i onda znas da MOJA SUDBINA SI TI.....
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  9. #24

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    Citat blueella kaže: Pogledaj poruku
    Sta je zapravo sudbina?
    Sudbina je kao rok, ono sto se mora dogoditi u odredjeno vreme, ono sto je negde, ko zna gde, zapisano i sto se mora dogoditi pod svaku cenu.
    Baš sam sa ovim pitanjem htela da započnem pokušaj da odgovorim na temu . I nisam sigurna da mi je jasna ova definicija. Nešto se mora dogoditi u određeno vreme? Zapisano ko zna gde i kada? Ne znam, teško mi da si predstavim sam pojam sudbine, mislim znam ja čime mi to zovemo, ali i dalje ako hoću da to malo racionalizujem, ne ide... Elem, ako ta sudbina, taj dirignet, nekako postoji, onda je, po mom mišljenju, odgovrona samo za neke inicijalne momente, kao što su prvi susret ili nešto tome slično, sve posle mi dirigujemo sami, ništa tu više nema veze sa bilo čim sa strane, mi se predajem, zaljubljujemo, nestajemo, verujemo, volimo, bolimo, sve svojom ličnom voljom i u skladu sa unutrašnjim motorima. Ne znam, ja bih možda rekla da sudbinska ljubav postoji više kao termin kojim se opisuju neke veze...

    Pih, opet mi nije jasno....
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  10. #25

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    Uvek veruj u ljubav jer je smisao života. Svako od nas nosi svoje breme okaceno oko vrata, tj. svoju sudbinu

  11. #26

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    ...godinama mislis da je zivot savrsen pored osobe koju si izabrala...i od jednom ides kroz svet i "zzzzztttt" udari te neki osecaj kad pogledas u tudje oci....i nemozes da ih zaboravis, sanjas ih, mislis na njih, toliko se secas da te srce boli...a celo vreme "funkcionises" dalje...ali ne zivis....dal je taj susret bio sudbina? Treba da se putuje 2000km i da bude u jedan poseban trenutak na jednom mestu, da se tako nesto desi?
    Pozdrav onima kojima se tako nesto desilo i koji su razumeli, a naravno i pozdrav onima koji nisu :-)

    ...poseban pozdrav onim dubokim plavim ocima koje su mene gurnuli u emotivnu frku zivota ;-) tesko je s´tobom , a jos teze bez tebe......
    Poruku je izmenio SQUAW, 13.05.2007 u 10:58 Razlog: spojene dve uzastopne poruke

  12. #27

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    Nista nije slucajnost ,nista ne moze da se izbegne sudbinata si dodze sama.Niko ne moze da izmeni sudbinu.To ne moze da se izbegne,no to sta treba da se sluci ili da se zivee do kaj ni je pisano mozemo da zivimo so poolesneti okolnosti a ne da biramo najtezij nacin.

  13. #28

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    Sve je sudbina,pa i promeniti sudbinu je isto sudbina.....
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  14. #29

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    U sustini, ja ne verujem u sudbinu. Sudbina je cesto opravdanje za lose stvari koje se desavaju. Kazemo SUDBINA i ogradimo se od svake odgovornosti, a mozda smo bas mi sami uticali na to sto nam se dogadja. Kad je u pitanju ljubav, ja verujem u nju. Verujem da se jednostavno desi, dodje odnekud, izazvana ili ne...I, jos verujem da za svakog postoji neko. Ne zato sto je to sudbina. Moze nesto veliko da se dogodi kad se najmanje nadamo, slucajno, i mi treba to da cuvamo, negujemo, umesto sto se stalno iznova pitamo da li nam je bas to sudjeno...

  15. #30

    Odgovor: Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost

    Citat Tami80 kaže: Pogledaj poruku
    Sve je sudbina,pa i promeniti sudbinu je isto sudbina.....
    Slazem se sa tami80
    verujem u sudbinu, ali i mislim da neke sitnice koje uradimo odredjuju buducnost, cudna sam ja
    Sta se nalazi iza nas i sta se nalazi ispred nas su male stvari u odnosu na ono sta se nalazi u nama!

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sve je laz... Ili mozda nije?
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:08
  2. Ono kao ljubav
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 17:09
  3. Naći ljubav..?
    Autor kohili u forumu Ljubav
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 16.12.2011, 16:03
  4. Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????
    Autor irnik u forumu Muška kafana
    Odgovora: 196
    Poslednja poruka: 05.12.2009, 14:54
  5. Mozda niste znali...
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.10.2007, 19:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •