Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 21 od ukupno 21
  1. #16

    Odgovor: Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    Meni je to najlepši sport.
    Em čist kao suza (nema znojenja ni pratećih miOmirisa), em koristan (za sve grupe mishicha), em zdrav (da zdraviji ne može biti),

    ... em stopostotno uživanje.

    Nije slučajnost, što vaterpolisti izgledaju kao Apoloni.
    Totalno skladni, nit žgoljavi i rastegnuti k'o praćke, nit uvaljani u salo k'o prasad... i krmad. Baš kao delfini.
    Sa taman koliko treba slojčićem sala, tek da ih u vodi greje.

    I ne samo vaterpolisti. Takvu građu imaju i oni koji se plivanjem, makar i rekreativno "bave".

    Tako da ... slažem se sa JegaPilencetovim mišljenjem - što više bazena.. što više plivanja..
    i za vaterpolo podmladak - nema zime.

    Moje (malo) dete je proplivalo "na silu" uz mene, sa nepunih pet.. but, za vaterpolo je morao da pričeka dok napuni sedam.
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 30.01.2010 u 14:10 Razlog: nije to grekoreko, nego reklo pile :)))

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #17

    Odgovor: Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    Vaterpolo je odličan sport, zdrav ali iziskuje dosta kondicije i snage. Trenirao sam još kao osnovac i nešto kratko dok sam išao u srednju školu. Sećam se da smo u sezoni imali po dva treninga dnevno, jedan kondicioni i jedan redovni sa loptama. Leti je bila milina, međutim zimi zimi smo imali treninge u nekim zgusnutim terminima (jer nikada nisam stigao do prvog tima) zajedno sa vaterpolistkinjama, plivačima, pa još kada dođu i vaterpolisti iz Bele Crkve (jer nisu imali zatvoreni bazen pa su kod nas trenirali) sećam se da nas dvadesetak i više sabiju u jednu dve plivačke staze koji su to treninzi bili... inače trener ja znao da nas toliko razbije sa plivanjem da nisam umeo da hodam kada sam izlazio iz bazena nakon treninga. Ali sam tada imao kondicije i kapacitet pluća kao nikada. Odličan sport zaista i sada volim da odem na bazen i otplivam, još kada se negde nađem sa loptom u vodi da se prisetim, samo nema se kondicije kao onda.



  3. #18

    Odgovor: Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    Jedan od najboljih sportova po mom misljenju - zanimljiv, dobar za zdravlje (odlican), privlaci dosta publike. Nisam ga trenirao jer treniram drugi sport, ali bih svakako volio nauciti bar osnovne stvari A znate li da je u vaterpolu najteze biti golman?

  4. #19

    Odgovor: Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    Vaterpolo je dobar sport.

    Posebno mi se dopada sto se telo jako lepo razvijama kroz treniranje vaterpola. Ranije dok sam bio tinejdzer trenirao sam vaterpolo neko vreme.

    Jel ima mozda nekog ko aktivno trenira vaterpolo ?

  5. #20

    Odgovor: Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    Ni manje zemlje ni vece dominacije u jednom sportu

  6. #21

    Odgovor: Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    Nisam neki fan ovog sporta,ali postujem sve sportove i sportiste.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Kako formirate mišljenje o drugima?
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 03.10.2016, 16:54
  2. Ponizavanje Vojvodine od strane Srbije i u sportu
    Autor vojvodina2 u forumu Spomenar
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 29.06.2012, 10:03
  3. Volim da razmenim mišljenje sa...
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 23.07.2010, 21:50
  4. Moze li ovaj HDD sa ovom maticnom plocom?
    Autor Dupont u forumu Spomenar
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 28.11.2007, 23:03
  5. Možda u ovom trenutku najbolja webstrana na svetu
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.11.2006, 15:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •