Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 21
  1. #1

    Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    Od cetiri sporta koja sam u zivotu trenirao, ovaj me je najvise odusevio. Nikada necu moci prezaliti sto sam poslije tri godine morao prekinuti sa treniranjem, zbog neadekvatnih uslova (nemamo posten bazen u gradu ) i nedostatka razumijevanja "guzonja" sa parama...jedini klub se raspao.
    Zbog cinjenice da sam u ljetnjim sezonama trenirao svaki dan, dva puta dnevno, po dva sata, danas sam lud za vodom i plivanjem. Toliko toga sam naucio od svojih trenera, da se u vodi zaista osjecam kao riba.
    Zanima me kakvo je vase misljenje o ovom sportu, koji je sve popularniji u srpskoj javnosti, prvenstveno zbog velikih uspjeha nase reprezentacije?

  2. #2

    Odgovor: Vaterpolo



    Danilo Ikodinovic, apsolutni kralj!

  3. #3

    Odgovor: Vaterpolo

    Citat greco kaže:

    Danilo Ikodinovic, apsolutni kralj!
    K'o da si mene pitao

    Pratim vaterpolo, nekad vise, sad malo manje, ali mi je na vrhu liste omiljenih sportova. Sticajem okolnosti, poznajem dosta ljudi koji su u ovom sportu i vrlo je prijatno biti u njihovom drustvu. (o zurkama da ne pricam ) Zao mi je samo sto nisu placeni dovoljno, s obzirom na to koliko energije ulazu u sve to.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Vaterpolo

    Eh. Kad se samo setim. Pa svaki dan sam bila nacrtana u deset nula nula na otvorenom bazenu jer su tada završavali trening Partizanovi vaterpolisti, a bazen se otvarao za "civile". Meni je prosto svaki dan leti morao da počne tako, bez obzira koliko je stepeni, samo da ne pada kiša. Tada nisu plivali. Ono zbog čega sam dolazila zvalo se Dragan Andrić i izgledalo je savršeno. Vaterpolo kao sport, me tada, razumećete, nije zanimao.

    I meni je vaterpolo na vrhu liste omiljenih sportova, odgledam kad god sam u prilici, a Mali Od Hladnog oružja se upisuje u isti taj Partizan, na isti taj bazen.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Vaterpolo

    Citat SQUAW kaže:

    , a Mali Od Hladnog oružja se upisuje u isti taj Partizan, na isti taj bazen.

    Bravo, samo neka pliva!

    Samo zbog vaterpola i pozorista mi je zao sto ne zivim u Beogradu. Nikada necu prezaliti sto nisam imao mogucnosti da se aktivno bavim ovim sportom!

  6. #6

    Odgovor: Vaterpolo

    Moj sin(4.5 god) ide na plivanje i nadam se da ce jednog dana biti uspesan vaterpolista.Hvala njegovim trenerima sto su ga tako puno naucili za ovo malo vremena.

  7. #7

    Odgovor: Vaterpolo

    @dane... lepo je što si tako malo dete usmerila (ili je mali plivač sam to želeo) ka jednom od najzdravijih sportova.
    Poznato je da su vodeni sportovi najbolji i najzdraviji za fizički razvoj dece i omladine jer se prilikom plivanja koristi najveći broj mišića ljudskog tela, a voda svojim strujanjem blagotvorno deluje na celokupan organizam, svaka čast još jednom... Ako bude uporan u treninzima biće zdrav, lepo razvijen i što je najvažnije naučiće sportski da živi.
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  8. #8

    Odgovor: Vaterpolo

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    @dane... lepo je što si tako malo dete usmerila (ili je mali plivač sam to želeo)
    Prvo hvala na pohvalama,a to da sam ga ja usmerila-jesam,ali sad on to zaista zeli i nadam se da ce u ovom sportu(bilo plivanje ili vaterpolo) ostati jos DUGO,DUUUUUUUUUUUGO.

  9. #9

    Odgovor: Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    Jako volim da gledam vaterpolo, a vaterpoliste jos vise!

    Jedan od omiljenih kolektivnih sportova! Priznajem, ipak, da ga gledam samo kad igra reprezentacija, tad smo svi ispred tv-a!

  10. #10

    Odgovor: Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    има ли женски ватерполо? то мора да је
    шалим се, претпостављам да је занимљиво... иначе, волим воду и водене спортове. штета што нисам био чешће у прилици да их упражњавам.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  11. #11

    Odgovor: Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    има ли женски ватерполо? то мора да је
    шалим се, претпостављам да је занимљиво... иначе, волим воду и водене спортове. штета што нисам био чешће у прилици да их упражњавам.
    Postoji zenski vaterpolo i mislim da su pravila ista, a da su dimenzije terena manje.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  12. #12

    Odgovor: Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    raskopati stadione
    izbetonirati sto vise bazena
    napuniti vodom
    i...
    dozvoliti deci da se bave vaterpolom
    da vladamo ovim sportom dokle god je dece u ovom sportu!!!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  13. #13

    Odgovor: Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    "Ponovo radi bioskop, ponovo radi bioskop!!!"

    Konacno je zavrsen i otvoren novi sportski kompleks bazena, koji je napravljen na mjestu starog olimpijskog bazena u kojem sam trenirao...Zatvoren kompleks, sa mogucnoscu otvaranja kompletnog krova, dva vrhunska bazena (50x25 i 25x10 m), tribine sa 436 mjesta + teleskopske tribine... Ludnica cista!
    Bio sam na kafi sa prijateljem, sa kojim sam trenirao i kompletna ekipa se ponovo okuplja, plus starije i mladje generacije... Registrovano je cetiri veterpolo kluba i citava moja ekipa ide u jedan, da ponovo zajedno treniramo!
    Poruku je izmenio greco, 02.06.2009 u 08:55

  14. #14

    Odgovor: Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    Fantastičan sport! Meni lično izuzetno zanimljiv za gledanje... Ne postiže se puno golova, te je svaki bitan, a opet - sasvim dovoljno, da budu mogući razni preokreti u toku utakmice.

  15. #15

    Odgovor: Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?

    Volim da pratim vaterpolo jedino je problem sto Partizan ovde nema dostojne rivale tako da se sladim tim uspehom posebno sto komsije to mogu da sanjaju

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako formirate mišljenje o drugima?
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 03.10.2016, 16:54
  2. Ponizavanje Vojvodine od strane Srbije i u sportu
    Autor vojvodina2 u forumu Spomenar
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 29.06.2012, 10:03
  3. Volim da razmenim mišljenje sa...
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 23.07.2010, 21:50
  4. Moze li ovaj HDD sa ovom maticnom plocom?
    Autor Dupont u forumu Spomenar
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 28.11.2007, 23:03
  5. Možda u ovom trenutku najbolja webstrana na svetu
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.11.2006, 15:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •