Tenis - Strana 5
Strana 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 170

Tema: Tenis

  1. #61

    Odgovor: Tenis

    Danas su i Jeca (Dzej-Dzej) i Nole prosli u drugo kolo US Open-a.

    Jelena Jankovic (19) - Gisela Dulko (ARG) 6-7(2) 6-1 6-4
    Novak Djokovic (20) - Donald Young (USA) 4-6 6-3 6-0 6-1

    Sutra Ana i Boris igraju svoje meceve prvog kola.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Tenis

    Danas nasi teniseri polovicno:

    Ana Ivanovic (16) - Vera Dushevina (RUS) 6-3 5-7 6-4
    Boris Pashanski - Tomas Berdich (CZE,12) 4-6 2-6 1-6
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Tenis

    Jelena Janković se danas plasirala u osminu finala US Open-a. Ona je pobedila desetu teniserku svijeta Nikol Vaidisovu 5:7, 6:3, 6:2.

    Ana i Nole ce igrati svoje meceve za ulazak u 16 najboljih sjutra. Ana ce igrati sa Serenom Williams, a Nole sa Leytonom Hewitt-om.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Tenis

    Jeca pobijedila Kuznjecovu i plasirala se u cetvrtfinale USOpen-a. To je njeno prvo cetvrtfinale nekog Grand Slam turnira. Bravo Jeco!!!

    Sledeca protivnica joj je Elena Dementijeva.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Tenis

    Pala i Dementijeva!!! JJ u polufinalu US Open-a.

    JJ-ED 6:2, 6:1

    Sledeca protivnica ce joj biti pobjednica meca
    Lindsay Davenport (USA)[10] vs. Justine Henin-Hardenne (BEL)[2]
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Tenis

    Da ne cuje zlo (evo kuckam u drvo ) Jeca nam je ko nikada u formi. Sam ulazak u polufinale US open-a je odlicna stvar. No ja ne bi bio ja kad nebi ocekivao i finale
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Tenis

    Citat swba kaže:
    Da ne cuje zlo (evo kuckam u drvo ) Jeca nam je ko nikada u formi. Sam ulazak u polufinale US open-a je odlicna stvar. No ja ne bi bio ja kad nebi ocekivao i finale
    U potpunosti se slazem da je Jeca postigla veliki uspjeh plasmanom u polufinale US Open-a. To je najveci uspjeh naseg tenisa posle svojevremenih uspjeha Monike Seles.
    Posto u polufinalu igra sa Justine, nisam prevlik optimista da ce se plasirati u finale, ali potajno prizeljkujem da iznenadi teniski svijet jos jednim "skalpom" teniserki i Top 10. Do sada su pale 3. Ajmo Jelo!!!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: Tenis

    Nazalost Jelena nije uspjela da se plasira u finale.

    Nakon sjajonog pocetka i vodjstva od 1:0 u setovima i 4:2 u drugom, jednostavno je prestala da napada i samo je stajala i vracala lopte Justine koje su bile sve preciznije, jace i ubitacnije. U stvari Dzej-Dzej je izasla iz ritma i sama sebe dekoncentrisala raspravom sa sudijom, koji joj je rekao "I'm not a ball-machine". Posle toga 10 zaredom izgubljenih poena nazalost

    Plasmanom u polufinale osvojila je 280 000 $ i 314 bodova sto ce joj donijeti skok u prvih 17 prvi put u njenoj karijeri.

    Polufinale jednog Grad Slam turnira je super,a finala i titule ce tek dolaziti!!! Bravo Jelo!!!
    Poruku je izmenio irnik, 09.09.2006 u 05:43
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  9. #69

    Odgovor: Tenis

    Odgledao sam prvi set u kom je Jelena briljilara i prosto nisam mogao da vjerujem da je izgubila na kraju. No kako vec rekosmo i samo prolazak do polufinala je odlican. Jeleni sve pohvale, posebno za mec sa Dementijevom, a na iducem US openu tron je njen
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Tenis

    -Gledao sam ceo mec, i video sam dosta toga, od sjaja do ocaja. Ipak ne bih mnogo da pametujem... "Ali kako se on/a samo smeje"



    -Da je lik, lik je
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Tenis

    Citat valter kaže:
    Ali kako se on/a samo smeje

    Zasto kazes on/a. Mozda se ona tebi ne svidja, ali komentari o njenoj ljepoti ovdje u US su vise nego pozitivni. Kazu da su u polufinalu bil 2 lepotice (Maria i JJ) i 2 prosjecne (da na kazem ruzne djevojke). A posebno su njenom ljepotom oduseljeni Japanci i Kinezi (valjda im lici na njihove lepotice).


    Servis sa US Open-polufinala
    Poruku je izmenio irnik, 09.09.2006 u 15:18
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Tenis

    -NE NE NE, mislio sam na citat (navodnici jelte) iz Andjela, kad Marina kaze nesto slicno za Nikolu, secas se, jel' da da se secas.
    -Inace, meni je Jelena SUPER, i oseca se pozitivnost koja iz nje izbija, pogotovo kad je vidim nasmejanu - sto kod mene izaziva istu reakciju. Njenu lepotu ne bih da komentarisem, ali daleko od toga, cak sta vise, da mi se ne dopada.
    -I da zavrsim citatom, tj. stihovima..

    "Svakoj blagi osmeh dam
    poznajem je ili ne
    nijednoj se ne ru gam"
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Tenis

    Jelena J. nije uspjela da se plasira u finale WTA turnira II kategorije u Pekingu (tvrda podloga, 600.000$). Ona je u polufinalu posle velike borbe poražena od najbolje svetske igračice Ameli Morezmo sa 1:6, 6:3, 6:7.

    I pored poraza, J. J. je plasmanom u polufinale popravila plasman na WTA listi, zaradivsi 88 bodova. Bice 16-ta tik iza Ane. Uz to zaradila je 27.300 dolara.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Tenis

    Izgleda da je sad dosao red na Aninu "crnu seriju". Ana drugi put zaredom ispada u prvom kolu nekog turnira. Danas je izgubila od Venus Williams rezultatom 6-3 6-4 u Luxembourgu na turniru II kategorije ($600,000)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Tenis

    Jelena Janković opet nije uspjela da se plasirala u finale nekog turnira. Ovog puta u pitanju je turnir III kategorije u Guangžou, Kina (tvrda podloga, 175.000$). Ona je u svom četvrtom uzastopnom WTA polufinalu, zbog povrede, predala mec Anni Chakvetadze (Rus) pri rezultatu 5-7 0-2.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

Strana 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li igrate i pratite Tenis?
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 19:11
  2. Stoni tenis
    Autor izv u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 31.08.2008, 01:58
  3. STONI TENIS: EP u Beogradu
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 01.07.2007, 09:22
  4. TENIS: Australian Open 2007.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 28.01.2007, 11:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •