Da li biste zaveštali svoje organe? - Strana 6
Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 129
  1. #76

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    На овим просторима где изузетан утицај има шиптарска мафија (која је тесно повезана са свим мафијама у региону) а чија је једна од основних делатности поред проституције, диловања наркотика, оружја и цигарета и трговина људским органима киднапованих и отетих - НИКАДА! Ма ни у лудилу!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  2. #77

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    На овим просторима где изузетан утицај има шиптарска мафија (која је тесно повезана са свим мафијама у региону) а чија је једна од основних делатности поред проституције, диловања наркотика, оружја и цигарета и трговина људским органима киднапованих и отетих - НИКАДА! Ма ни у лудилу!


    To je svakako licni izbor,ali dobro je sto ima nas dosta koji
    mislimo i drugacije!

  3. #78

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    U ovoj zemlji da zavestas organe he he he .Puno lopova na ovako malom mestu.Nek' fala

  4. #79

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    To je svakako licni izbor,ali dobro je sto ima nas dosta koji
    mislimo i drugacije!
    Не кажем да сам против завештања органа, напротив!
    Само сам мишљења да сваки човек који живи у земљи у радијусу од 1000 км од Косова и Метохије, као и земље које имају јаку албанску имиграцију - ради личне сигурности заборави на то!

    Да не буде да дискриминишем Албанце из наше јужне покрајине и из Албаније, не мислим да је у осталом делу Србије ишта боље, па код нас су до пре 15 година крали живу децу мајкама из породилишта и продавали их као на пијаци!Замислите шта може тек да им падне на памет ако имају базу података са вашим ДНК-а и стањем органа! Замислите да неким српским тајкунима (да их не именујем), не дај Боже, оболе деца и морају да раде трансплатацију ... чиме би се све послужили да спасу детету живот?
    Poruku je izmenio FlekicaSkupusom, 11.12.2008 u 16:52

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  5. #80

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Замислите да јнеким српским тајкунима (да их не именујем), не дај Боже, оболе деца и морају да раде трансплатацију ... чиме би се све послужили да спасу детету живот?
    Nisam srpski tajkun...ali ne mozes ni da zamislis cime bih se ja sve posluzila da spasem svom detetu zivot...bilo zdravlja i srece da o tome nikad ne moram da razmisljam.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #81

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    U ovoj zemlji da zavestas organe he he he .Puno lopova na ovako malom mestu.Nek' fala
    kakve veze to ima, kad si mrtav koga ces da juris da ti vrati organe
    a i na kraju krajeva ako se resis za to treba da mislis o tome kako ces mozda nekome spasiti zivot a ne kakva je ova zemlja i o lopovima i ostalom, to je vrlo egoisticno, FALA na uvazenom misljenju

  7. #82

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Dao bih da nekom spasim zivot.Šta će meni posle smrti.

  8. #83

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Zar nije sve jedno jel che, kada otegnem papke, da me pojedu crvi i budj
    ili da mi vetar raznese pepeo
    lichno bih najvishe voleo da mi nabreklo smrdljivo truplo pojedu ribe u nekom
    plichaku kraj koralnih ostrva... kao osveta za sve riblje lesheve koje sam ja pojeo
    u toku zhivota.
    Ako nekome trebaju ti pohabani, polovni rezervni delovi, neka ih nosi sa srechom
    ...samo ostatak neka ne ostave negde kraj kontejnera, na suncu, jel brate mili smrdi do neba.

  9. #84

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    kao dobrovoljni davalac krvi uveliko razmišljam da odem u neku ustanovu, čitaj vma, i zaveštam (doniram) svoje organe, jer se bavim poslom koji nosi dosta rizika, a za sada sam savršenog zdravlja, tako da mogu nekome pomoći - siguran sam iako ne bih voleo da se to desi

    želja mi je da "na onaj svet" odem u prahu, kremiran (ono što ostane posle donacija) i rasut na vetru
    ne želim da iko plače zamnom i da mi svake godine donosi cveće
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  10. #85

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Obradovalo me je kad sam skoro videla da i kod nas mogu da se zavestaju organi. Razmisljala sam o tome ali nije bilo naznaka da bi kod nas to zazivelo. Za sada sam zdrava tako da bih uradila...samo kad pomislim da bih nekom pomoglo .....naravno da bih zavestala organe
    Najveca vlast je vladati sobom.

  11. #86

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Da, potpisao bih da dozvoljavam da se doniraju moji organi.

  12. #87

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Da, zaveštala bih, ali ne znam da li ću moći, zbog lekova koje uzimam.
    Ne razmišljam o tome da li se prodaje ili ne, moj motiv je da nekome pomognem, svako ima svoju savest. Isto mislim i kod raznih sakupljanja dobrovoljnioh priloga, ako sakupljaci lažu, greh na njihovu dušu, a ne na moju ako nisam dala bar malo.
    Dala sam krv 27 puta, i davala bih i dalje, ali je neće zbog tih lekova koje pijem...
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  13. #88

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Citat Sneza58 kaže: Pogledaj poruku
    ...Dala sam krv 27 puta, i davala bih i dalje, ali je neće zbog tih lekova koje pijem...
    Važno je znati, a malo ko nam čak i u jeku ovih humanih kampanja objašnjava, da se krv ne daje dok se koristi redovna terapija ili čak običan antipiretik.
    Na primer, ispravno je:

    Aspirin - 5 dana posle poslednjeg uzimanja leka dati krv
    ANTIBIOTICI - 10 dana

    Brufen - 2 dana
    Diklofen - 2 dana
    Nimulid - 3 dana
    Hemokvin - 3 dana
    Amlopin - 10 dana

    Uopšteno, svi ljudi koji su na antihipertenzivima, ne treba da ih piju (ako je moguće, to jest U DOGOVORU SA LEKAROM) 2-3 dana.

    Ista je stvar sa hroničnim bolestima štitnjače, srca, sa terapijom za snižavanje holesterola itd. itd.

  14. #89

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Važno je znati, a malo ko nam čak i u jeku ovih humanih kampanja objašnjava, da se krv ne daje dok se koristi redovna terapija ili čak običan antipiretik.
    Na primer, ispravno je:

    Aspirin - 5 dana posle poslednjeg uzimanja leka dati krv
    ANTIBIOTICI - 10 dana

    Brufen - 2 dana
    Diklofen - 2 dana
    Nimulid - 3 dana
    Hemokvin - 3 dana
    Amlopin - 10 dana

    Uopšteno, svi ljudi koji su na antihipertenzivima, ne treba da ih piju (ako je moguće, to jest U DOGOVORU SA LEKAROM) 2-3 dana.

    Ista je stvar sa hroničnim bolestima štitnjače, srca, sa terapijom za snižavanje holesterola itd. itd.
    Ček ovo važi i za ono u školi kad se daje,pa uhvate punoletne maturante od kojih je pola daje,a još se nisu ni otreznili kako treba...o halucinogenima i da ne pričamo...

    Pa tek u 'dobrim' školama koliko se nakupi za ono opravdanje od 2 dana i maicu


    Nego što se tiče ovog zaveštavanja organa,ne bi,posle da me spale a bubreg fali,ne ide...

  15. #90

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Da,kad umrem,nosite sve sto vam treba

Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. U korist svoje štete
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.08.2017, 18:54
  2. Da Li Mozemo Birati Svoje Misli ?
    Autor diktatorka u forumu Psihologija
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 29.07.2017, 21:33
  3. Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 16:31
  4. Da li zaista slušate svoje dete?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 10.12.2014, 14:15
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.10.2006, 21:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •