Da li biste zaveštali svoje organe? - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 129
  1. #16

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Hocu,uradicu to sto pre,OBECAVAM!!!
    Ako ih zvanicno zavestam,zvanicno ce i pomoci nekom.Na onom svetu necu znati kome idu,ali tesi da jednom zivotu produzava nadu.Cak nemogu ni da kazem da ce mi biti zao ako neode pravoj osobi,al nek je nadusu svakom ko je na to zao!!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  2. #17

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    A zašto da ne ?

    Meni 2 m ispod zemlje neće ništa značiti a ukoliko ću spasiti i produžiti bar jedan život znači da bar moje postojanje neće biti uzaludno.
    I may not be perfect but I'm always me

  3. #18

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    A zašto da ne ?

    Meni 2 m ispod zemlje neće ništa značiti a ukoliko ću spasiti i produžiti bar jedan život znači da bar moje postojanje neće biti uzaludno.
    daş jedan organ ?
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #19

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Da, to cu i da uradim.
    ...................

  5. #20

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Da, i to ću uskoro uraditi ...
    Sreća nije mesto ka kome se putuje, sreća je način putovanja...
    Ja sam vasar.Eto sta !Ja sam tristo cuda.Muzika sam. Guzva. Smeh.Vrteska. I luda.

  6. #21

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Pre nekako citam u novinama, o coveku koji je potpisao papire, zavestao svoje organe....tada mi je palo na pamet da bih i ja to mogla uraditi, jer sto ne pomoci nekom, kome je potreban bubreg, srce....bilo koji organ, da bi nastavio dalje da zivi.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  7. #22

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Може, ал' само бубрег, имам их 2, јер шта ако има живота после овог живота, зар да ходам без срца, само с' душом?! Ма дао бих бре, ал само добрим рибама! Шалу на страну, што да не, ал тек за 98 година, мени је Метузалем идол!
    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    Pre nekako citam u novinama, o coveku koji je potpisao papire, zavestao svoje organe....tada mi je palo na pamet da bih i ja to mogla uraditi, jer sto ne pomoci nekom, kome je potreban bubreg, srce....bilo koji organ, da bi nastavio dalje da zivi.
    Ја хоћу те 'органе' са твог аватара, ал пре смрти!

  8. #23

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    nisam pametan, nekad mislim da bi dao a nekad mislim sto a se neko tamo kurci sa mojim organima, ima tu i zanimljivih primeraka, salim se naravno, mozda, morao bi da razmislim o tome
    znas kako se ljubim


  9. #24

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Pre izvesnog vremena bio je jedan mali clanak u cosku nekog naseg dnevnog lista koji je govorio o ovoj temi.
    Povod je bio taj sto su neki nasi glumci (Mima Karadzic i valjda Dragan Bjelogrlic) posetili VMA i tom prilikom zavestali svoje organe.
    Cak je bila i neka mala slicica na kojoj se vidi kako Mima Karazic drzi karticu koju je dobio nakon zavestanja.
    Zalosno, da zalosnije nemoze da bude.
    Da je neki lik iz VELIKOG BRATA prdnuo dok je spavao, a kamere sve to uredno zabelezile, bilo bi na naslovnicama svih nasih velikih novina.
    Ono sto je humano i bitno u celom normalnom svetu ne vazi i u Srbiji.
    Ako zelite da zavestate svoje organe otidjite na VMA i tamo nadjite pukovnika tog i tog i onda ce vam on reci gde da se terate .......
    Posto nisam malodusan i iz prve nisam nasao tog pukovnika okusacu srecu u decembru kad budem u narednoj poseti VMA.

  10. #25

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    to planiram da uradim ali su mi rekli da to mogu tek da uradim sa 21 god.i potreban je niz pregleda. Nema veze ja sam spremna na to...
    to zelim jos od 13-e god.mislim da je to jako human gest.
    Izuzetno mi je lepa ideja da kad covek umre njegove organe da nekome kome su potrebni i kome ce produziti zivot...meni i onako onda nece trebati
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  11. #26

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    ...ne obecavam,ali ako uspem da nadjem slobodnog vremena,uradicu to...jer smatram humanim...kao sto i dobrovoljno dajem krv...sve to moze da spasi neciji zivot...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #27

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Bas me briga sta ce se sa mojim telom desiti posle moje smrti!
    Da me stave u betonski bunker pa da me izbace za 50 godina, kada istekne najamnina? Bljak!
    Voleo bi da me sahrane u zemlju, nikako u kriptu. Neka bude iznad mene travnjak, pokoji narcis ili drvo, a mogu me i da gaze...

    A sto se moze iskoristiti od mene, pa nek se iskoristi za nekog zivog.
    Ipak ne bi voleo da zivim dalje u nekoj nacionalisti!

    Hm, sada da uslovljavam svoje zavestanje?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #28

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Svakako da cu to uraditi u neko skorije vreme.
    I onako zelim da me kremiraju....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  14. #29

    01 Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Problem u vezi zavestanja organa datira jos od davnina,a sve zahvaljujuci veri(crkvi)i slicnim ustanovama.
    Naime....setimo se da su faraone mumificirali i zakopavali sa svim njegovim bogadstvom i slugama ,jer se smatralo da mu to treba za onaj drugi svet!
    Razna verovanja i po meni gluposti su doveli do toga da da ljudi na zavestanje organa gledaju iz pogresnog ugla.
    Sto se tice mene....ja bih zavestao moje organe i tako probao posle moje smrti,ma kad ona dosla po mene da pomognem nekome da bar jos malo uziva u ovom zivotu,iako nije bas za uzivanje ali ajde dobro sad.Ne treba sve gledati crno!
    TO SAM JA !!!!

  15. #30

    Odgovor: Da li biste zaveštali svoje organe?

    Iskreno, baš me briga šta će biti sa mojim telom kad umrem.
    Ponekad mi padne na pamet da te organe neko možda dobro unovči ... ne bi me ništa iznenadilo da su i od smrti napravili unosan biznis(ne računam sahrane).
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. U korist svoje štete
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.08.2017, 19:54
  2. Da Li Mozemo Birati Svoje Misli ?
    Autor diktatorka u forumu Psihologija
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 29.07.2017, 22:33
  3. Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:31
  4. Da li zaista slušate svoje dete?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 10.12.2014, 15:15
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.10.2006, 22:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •