Koji vam posao lezi
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 31
  1. #1

    Koji vam posao lezi

    OVNOVI: su rodjeni vodje.Preporucuje se ,timski sport ili grupni rad.

    BIKOVI: Najbolje im lezi bankarstvo,poljoprivreda,poslovi vezani za zemlju.Oni znaju kako sa novcem i kako ga oploditi i povecavati prihode.

    BLIZANCI: Medijski radnici,trgovci,novinari,uvjek su na izvoru informacija.

    RAKOVI: Se radije drze blizine svog doma i svog okruzenja,Dobar socijalni radnik

    LAVOVI: Nadareni za scenu i dobro se snalaze u javnim nastupima.Vrlo su kreativni,a talenti im se vrte oko odlicnih sposobnosti da prenose znanja,pa mnogi od njih izaberu uciteljsku profesiju.

    DJEVICAMA: dobro ide svaki analiticki posaoSpontano se bave kritikom,a izvrsne su u svim vrstama birokratskih poslova, ,racunovodstvo,pravi izazov.

    VAGE:
    Vaga je znak pravde i prava-advokatska zanimanja,(tuzioc).Vole da su u centru paznje.

    SKORPIONI: ne vole da su u centru paznje,dobri psiholozi,detektivi.

    STRIJELCI: Talentovani za sport,istrazivanje novih podrucja,udaljenih zemalja.

    JARCI: ambiciozni i odgovorni,majstori cuvanja vrijednosti,Što god radio,uvjek ce ima tim,pocece od nule a zavrsice u bogatstvu.

    VODOLIJE: Najneobicnije talente,uvjek u vezi sa izumima,otkrivanjem ne ceg novog,,humanisticki i socijalni poslovi,majstori za nove tehnologije.(Vodolija je izmislila internet)

    RIBE: Naglasen osjecaj za probleme drugih.Talenat za socijalna i humanisticka zanimanja,talentovane su i za umjetnost i za religiju.Dobri slikari,novinari,glumci.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  2. #2

    Odgovor: Koji vam posao lezi

    STRIJELCI: Talentovani za sport,istrazivanje novih podrucja,udaljenih zemalja.
    Sve bi to trebalo da je tako....ali nije
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #3

    Odgovor: Koji vam posao lezi

    DJEVICAMA: dobro ide svaki analiticki posaoSpontano se bave kritikom,a izvrsne su u svim vrstama birokratskih poslova, ,racunovodstvo,pravi izazov

    radim posao novinara, pa se slazem s ovim analiticna i kriticna!

  4. #4

    Odgovor: Koji vam posao lezi

    RAKOVI: Se radije drze blizine svog doma i svog okruzenja,Dobar socijalni radnik


    A ja u Kazahstanu........


    STRIJELCI: Talentovani za sport,istrazivanje novih podrucja,udaljenih zemalja.


    Supruga......u Zrenjaninu.....
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  5. #5

    Odgovor: Koji vam posao lezi

    OVNOVI: su rodjeni vodje.Preporucuje se ,timski sport ili grupni rad.
    jeeeeaaaa!
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  6. #6

    Odgovor: Koji vam posao lezi

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    RIBE: Naglasen osjecaj za probleme drugih.Talenat za socijalna i humanisticka zanimanja,talentovane su i za umjetnost i za religiju.Dobri slikari,novinari,glumci.
    Ne zelim da budem ni slikarka ni novinarka,a jos manje glumica
    Lako cu,ako je do mene.........

  7. #7

    Odgovor: Koji vam posao lezi

    VODOLIJE: Najneobicnije talente,uvjek u vezi sa izumima,otkrivanjem ne ceg novog,,humanisticki i socijalni poslovi,majstori za nove tehnologije.(Vodolija je izmislila internet)

    Da nisam pročitala, nebi znala....
    Između moje moći da kaem
    i tvoje da čuje,

    stanuje sam đavo.

  8. #8

    Odgovor: Koji vam posao lezi

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku

    VODOLIJE: Najneobicnije talente,uvjek u vezi sa izumima,otkrivanjem ne ceg novog,,humanisticki i socijalni poslovi,majstori za nove tehnologije.(Vodolija je izmislila internet)
    Sve što bih rekla - bilo bi čist pleonazam!
    Ima pomalo istine u ovome, ali, nažalost, samo malecko...
    Mislim, što se humanizma i renesanse tiče - tu sam bez premca... Uvek su mi tudji interesi ispred mojih, ličnih. To je i dobro i nije dobro. Zavisi sa koje tačke se posmatra...
    Tačno je da sam stalno u potrazi za nečim novim - što u sebi, što u ljudima oko sebe. To je neiscrpan teren za nas, rudare.
    Talente neću pominjati, jer su mnogi ostali - samo na tom, osnovnom nivou - talenat i tačka.
    O novim tehnologijama... To bi mogla da opiše moja "snalažljivost" u postavljanju slika... Patila sam se danima - i maltretirala jednu finu osobu sa ovog foruma da mi pomogne u snalaženju... Dakle, tehnologije - nula bodova...

    Ali, svakako je lepo o svom horoskopskom znaku pročitati ovakve hvalospeve... Milina. Prosto sam se uživela u ulogu ... koga sve ne... Ajnštajn, Njutn, Džems Vat... Ma, idi...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  9. #9

    Odgovor: Koji vam posao lezi

    JARCI: ambiciozni i odgovorni,majstori cuvanja vrijednosti,Što god radio,uvjek ce ima tim,pocece od nule a zavrsice u bogatstvu.


    hahahahehehehhihih....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  10. #10

    Odgovor: Koji vam posao lezi

    STRIJELCI: Talentovani za sport,istrazivanje novih podrucja,udaljenih zemalja.

    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  11. #11

    13 Koji vam posao lezi

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    LAVOVI: Nadareni za scenu i dobro se snalaze u javnim nastupima.Vrlo su kreativni,a talenti im se vrte oko odlicnih sposobnosti da prenose znanja,pa mnogi od njih izaberu uciteljsku profesiju.
    ..sve je ok ali ja nebi nikad izabrala uciteljsku profesiju..
    ..verovatno bi vise delila savete o zivotu nego da ucim neke nepotrebne predmete..
    ....

  12. #12

    Odgovor: Koji vam posao lezi

    Vodjenje, pa samo mi to i ide od ruke.

  13. #13

    Odgovor: Koji vam posao lezi

    Mislim da je bolje ovako:

    Ован
    ЗАНИМАЊЕ: Политичар, инжињер, адвокат, комичар, војник, хемичар, астроном, хирург, месар, берберин.

    Бик
    ЗАНИМАЊЕ: Уметници, модни креатори, цвећари, посластичари, трговци, економисти, сликари, музичари, вајари, научници.


    Близанци
    ЗАНИМАЊЕ: Правник, економиста, математичар, писац, научник, шахиста, кошаркаш, уметник, спикер, наставник, поштар, трговац, службеник, занатлија, издавач.

    Рак
    ЗАНИМАЊЕ: Фотографи, глумци, морнари, угоститељи, историчари, писци, сликари, молери, трговци, путници, економисти, наставници, психотерапеути.

    Лав
    ЗАНИМАЊЕ: Организатор, шеф, политичар, уметник, глумац, банкар, златар.


    Девица
    ЗАНИМАЊЕ: Фармацеут, трговац, писац, лингвиста, пијаниста, сликар, глумац, спортиста, правник.

    Вага
    ЗАНИМАЊЕ: Правник, судија, глумац, певач, политичар, сликар, пијаниста, дипломата, архитекта, васпитач, наставник.

    Шкорпија
    ЗАНИМАЊЕ: Финансијери, психијатри, детективи, адвокати, шпијуни, спелеолози, окултисти, трговци.

    Стрелац
    ЗАНИМАЊЕ: Новинари, амбасадори, правници, филозофи, светски путници, судије, лекари, религија, право, цркве, припадност државним и јавним институцијама.

    Јарац
    ЗАНИМАЊЕ: Зидари, вртлари, монаси, пустињаци, полицајци, директори, менаџери, уметници, композитори, сликари, вајари, рачуновође.


    Водолија
    ЗАНИМАЊЕ: Фотографи, инжењери, компјутери, режисери, глумци, балерине, проналазачи, истраживачи, физичари, антиквари, новинари, окултисти, нова занимања.

    Рибе
    ЗАНИМАЊЕ: Везано за болнице, социјалне установе, окултизам, уметност, посебно сликарство и глума.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  14. #14

    Odgovor: Koji vam posao lezi

    RAKOVI: Se radije drze blizine svog doma i svog okruzenja,Dobar socijalni radnik

    Boze sacuvaj i to za dom i za socijalnog radnika nikako
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  15. #15

    Odgovor: Koji vam posao lezi

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    BIKOVI: Najbolje im lezi bankarstvo,poljoprivreda,poslovi vezani za zemlju.Oni znaju kako sa novcem i kako ga oploditi i povecavati prihode.

    JARCI: ambiciozni i odgovorni,majstori cuvanja vrijednosti,Što god radio,uvjek ce ima tim,pocece od nule a zavrsice u bogatstvu.


    to ti kažem

    Бик
    ЗАНИМАЊЕ: Уметници, модни креатори, цвећари, посластичари, трговци, економисти, сликари, музичари, вајари, научници.

    Јарац
    ЗАНИМАЊЕ: Зидари, вртлари, монаси, пустињаци, полицајци, директори, менаџери, уметници, композитори, сликари, вајари, рачуновође.

    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 12:47
  2. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  3. Posao ili politika?
    Autor shacky u forumu Posao
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 21.03.2012, 22:54
  4. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  5. Koji bi vam posao najbolje lezao?
    Autor veljko yaric u forumu Posao
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 15.07.2010, 20:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •