On line kupovina!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 24
  1. #1

    14 On line kupovina!

    Da li kupujete preko interneta?

    Ja sam kupio neke patike preko boardshop-a i skroz sam bio zadovoljan. Placanje pouzecem, sto je dobro posto mi frka da placam karticom da mi neko ne cimne broj...

    Voleo bih da cujem vasa iskustva
    Poruku je izmenio NSdjanka, 30.03.2009 u 16:56 Razlog: izbrisan link

  2. #2

    Odgovor: On line kupovina!

    Kupujem detetu igrice.
    Internet karticom.
    Sigurnije mi je to, nego da bacam pare po prodavnicama na ove naše "originale".

    Šta ti je SVET ...
    i kultura ...
    i poslovnost ...
    ne samo da odmah kodom omoguće pristup full igrici, već pošalju i CD plus još jednu gratis.
    Onda te sedamdesetsedam puta pitaju jesi li zadovoljan,
    čestitaju ti sve redom praznike, rođendane, imendane ... i Slave,
    ma ... ameri i švabe su čudo. Čudo !



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #3

    Odgovor: On line kupovina!

    O da, kupujem i to bas, bas . Prvo sto je znatno jeftinije (cak i sa uracunatom posiljkom) nego u ovdasnjim radnjama a drugo: lakse nadjem i manje vremena potrosim u pronalazenju onog sto mi treba.
    Samo neke stvarcice koje sam kupila:
    - mobilni telefon (nov) i to iz Hong Konga
    - parfeme
    - knjige
    - vitamine i ostale preparate iz te kategorije (volim jednu odredjenu firmu a njenih proizvoda nema na trzistu vec samo online)
    - adaptere
    - fotoaparat
    .....
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  4. #4

    Odgovor: On line kupovina!

    Kupujem knjige, to mi je nekako provereno.
    Ostalo ne kupujem dok ne pipnem.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #5

    online parfemi

    da li neko kupuje parfeme preko neta i kakva imate iskustva

  6. #6

    Odgovor: online parfemi

    Kupujem one koje ne mogu da nadjem u radnji ili me mrzi da ih trazim po istim. Iskustva iz ovih krajeva su skroz OK za sada. Iskrena da budem za sada nisam imala nikakvih problema sa kupovinom bilo cega online.
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  7. #7

    Odgovor: online parfemi

    Mozes li da mi preporucis neki sajt preko kog kupujes parfeme?Izvini na gnjavazi!

  8. #8

    Odgovor: online parfemi

    Citat Light kaže: Pogledaj poruku
    Kupujem one koje ne mogu da nadjem u radnji ili me mrzi da ih trazim po istim. Iskustva iz ovih krajeva su skroz OK za sada. Iskrena da budem za sada nisam imala nikakvih problema sa kupovinom bilo cega online.
    Da li mozes da mi kazes preko kog sajta si kupovala parfeme?Izvini na gnjavazi!

  9. #9

  10. #10

    Odgovor: online parfemi

    Citat TatjanaBZ kaže: Pogledaj poruku
    Da li mozes da mi kazes preko kog sajta si kupovala parfeme?Izvini na gnjavazi!
    Naravno da mogu:


    Perfume, Cologne & Discount Fragrances
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  11. #11

    Odgovor: On line kupovina!

    Kupujem preko interneta Amway proizvode,njihovu kozmetiku i parfeme najvise.....prezadovoljna sam i kvalitetom i koliko im traju dugo preparati......sa njihovom sminkom i kremama za lice radim negu lica i sminkanje......

  12. #12

    Odgovor: On line kupovina!

    Postoji jedan dobar sajt koji se bavi posredstvom u kupovini iz Amerike. Registracija je besplatna, dobijete virtualnu adresu u US i nju koristite za kupovinu, a onda vam viadress dostavi paket u Srbiju. Ukoliko na mestu gde kupujete ne prihvataju non-US kartice viadress ce kupiti umesto vas i proslediti vam paket bez ikakve provizije. Paketi stizu relativno brzo i postarina nije velika. Ovo je njihov sajt: www.viadress.com
    Poruku je izmenio Morpheus, 02.08.2010 u 16:18 Razlog: Stavio pravi link, uklonio reklamu

  13. #13

    Odgovor: On line kupovina!

    Ja sam do sada najvise kupovao putem aukcija, mada mogu reci da sam vise prodavao nego kupovao, ali i kupovalo se Sta, pa razne sitnice, neke zanimljive ukrase, knjige, pa i razne tehnicke stvari. Iskustva su uglanom ok. A preko kojih sajtova, pa uglavnom preko aukcija
    Kupujem.info-Online aukcija Srbija-Oglasi
    i
    Allegro.rs - internet aukcije, sigurna kupovina

  14. #14

    Odgovor: On line kupovina!

    Ja sam se, konačno, pre par meseci odvažila da trgujem na "neviđeno" i za divno čudo je sve bilo ok. Paket stigao brzo, platila pouzećem, milina. Sada je to već postala praksa i pitam se gde mi je bila pamet, sto godina se vucaram po netu , a tek sada sam otkrila čari wireless shopinga
    I may not be perfect but I'm always me

  15. #15

    Odgovor: online parfemi

    ebay . nema sta nema . prodajem i ponesto pazarim .

    cesto se moze naci na tzv car-boot sale pijacama neki antikvitet za sicu koji se da prodati
    po desetostrukoj ceni na ebay-u , pogotovo u vanevropskim zemljama. naravno treba ponesto znati.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kupovina preko interneta u Srbiji
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 03.12.2011, 21:37
  2. Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 21.03.2009, 20:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •