Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe? - Strana 330
Strana 330 od 351 PrvaPrva ... 230280320328329330331332340 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 4,936 do 4,950 od ukupno 5256
  1. #4936

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    bila u kafani s prijateljima....razglavila mi se vilica od smejanja....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #4937

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Upravo završio jedan komp kojem je, između ostalog, riknulo i napajanje.
    Srećom, baš juče sam sredio neka 2 napajanja pa sam sa lakoćom odradio sve .
    Sada, zapalio duvan, i lepo raspoložen navratio da vidim ima li "živih" na forumu vikendom .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #4938

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Biciklala! Ooooou yeah.... 20 km kroz grad, do Dunava...pored Dunava i nocni povratak u stan...milina. Napunila baterije za jos jednu radnu sedmicu. Pobjedila neke demone koji me spopadaju ovih dana...u neznanju nisam odgovorila na jedan mail, vec 5 sati, dakle hvala Bogu!
    Preeedivan osjecaj. Sad se samo molim za jos suhih i ovako divnih dana...upoznat cu Bec kao svoj dzep.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #4939

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    isekla sam sav paradajz koji se zatekao u frizideru,na kriske,metnula na pek papir pa u rernu na 100 stepeni a ja otisla u kafanu,naravski....
    jedva cekam da napunim teglicu susenim paradajzom i uljem...mmmmmm..kakav je to ukus......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #4940

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Imala sam roditeljski sastanak, sto b' deca rekla bal vampira
    A pre toga sam otisla na kupanjac, jer je pored reke opustanje zagarantovano Nas tri i konobar, đe ces ljepse I smejale smo se k'o lude, onako glasno, najglasnije moguce, srkale 'ladan nes i zuljale kosti na onim drvenim lezaljkama.

    Kad je sav normalan svet is'o na kupanje na +38 ja sam se 'ladila klimom, a sad kad niko ne ide ja maltene postadoh inventar tamo. I samu sam sebe zaprepastila kad sam izjavila da se "nadam da ce bar jos sutra biti ovako lepo toplo"
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #4941

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    namazala kosu farbom
    stavila kafu,procitala novine
    ustanovila da nema vode
    mozda cu spavati sa farbom
    a mozda ce kosa i da mi otpadne
    videcemo....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #4942

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Spavala sam.Pomislila da trebam na posao,pa trk da se spremim.Onda vidim noc je ,petak...sutra ne radim,a radosti
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  8. #4943

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Rezervisala karte za koncert Buena Viste 24.11
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #4944

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Ne mogu biti kratka i jasna ...ne nakon mog prvog zivotnog pijacarenja.

    Dogovorile se nas tri da konacno odem na flohmarkt, da isprobamo srecu, vjestine pregovaranja, uvaljivanja...iiii jutros u 5h alarm me digao...stvari su vec bile u ogromnim torbama...potrpamo sve u auto i nadjemo to gdje smo trebale..nikoga nije bilo, skontamo da nam tu nije sudjeno...odemo na jedan koji je dosta blizu..kad ono kao nasi buvljaci...(nije zato sto 99% ljudi tamo i cine nasi )...platis 25 eura, parkiras se i mozes da zauzmes dio koliko je auto dugacko.
    Mi onako vesele od samog jutra, kao navijene, kokodacemo, skakucemo, pustile muziku (nije ni 7h bilo) ...fol slozile stvari...i pocelo polako.
    Ljudi mahom nasi i Turci ...slika Beca...i hockaju se, neckaju...u pocetku smo bile nepopustljive, s nekim vizijama zarade ...
    Kako se tu nakupilo tona nekih stvari, odjevnih, u vidu poklona koje nikada nece obuci....neke su totalni apsurd...te su stvari najbolje isle.
    Tu ne moras ni da ih ubjedjujes u kvalitet...za to se grabe.
    Muskarci se lijepe zbog tri zenske koje cupkaju i prodaju...pa ipak kupe.
    Svaka je imala kao zadatak da uvali nesto sama...progovorih i njemacki na buvljaku.
    Iiii nakon par sati ...sa oni torbama, pederusama na boku....mora biti autenticno...pokupimo jos poneku preostalu krpicu, i krenemo na zasluzeno pivo.

    Bilo je smijanja do maksimuma...muskih komentara "da smo pokupile muzevima svu odjecu i da sada sigurno kuci sjede goli"
    Htjeli su uz auto kupiti ili dobiti gratis jednu od nas.
    Probavali su i male stvari samo da se zezamo....

    A slag na kraju je bila baba...kaze da ima 70...utegnuta Romkinja ...kupuje tako..hvali nam odjecu, nas...spominje neku skupstinu ...nepostojanje Svetog Trojstva...kako "gore" svi idemo bez odjece, da treba prodati sve...i da je u Bibliji spas...i onda "da li mi vjerujemo?" ..mi nismo bile sigurne u sta ona vjeruje..a musterija je uvijek u pravu ...i jedna je bubnula da ide u crkvu svake nedjelje...na sta je dobila odgovor "Sotona je u crkvi"...ebigaaa..wrong answer
    I poce baba da vadi knjizice...o kome drugom...do o Jehovi.
    Jedva se izvukosmo, tj. ja sam se samo sklonila
    Veli baba da zimu docekati necemo, niko od nas...zbog "gore" ...a kupila je dvije debele rolke... ja je pitam sta ce joj onda odjeca.... (nisam bas vrli trgovac )
    Ode baba..pozeli nam srecu, a mi obecamo da cemo razmisliti....i mozda se promijeniti.

    Otisle u dobrom plusu, za razliku od vecine okolo, nekako smo sa happy strane shvatile sve to...i oko 200-injak evrica u dzep....hladno pivo after...dosle kucama umorne, pospane, ali sretne.


    Jos malo iscitavanja postova..i ZzZzZzZzZzzZzZzzZZZ
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #4945

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Završio komp i dok sam ga proveravao da li će startovati nazvao vlasnik.
    Rekoh mu da dođe i da nosi. Srećom je komšija i sve je brzo obavljeno.
    Samo...greškom naiđoh ovde . Idem.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #4946

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    isla kod Isahare i bas mi bilo merak da se vidimo naposletku
    dosla kuci,sacekao me mejl koji glasi ; I jesam i nisam
    pocela sam da se smejem,jer sam s Isaharom komentarisala posiljaoca tog mejla,kako je nenormalan i kako nikad ne znas da li ce da slozi celu stranu ili ce da posalje kretenski mejl
    enivej,javio se,matori budalon...

    e da,izabrala film za uspavljivanje.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #4947

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Isao u supermarket ..a ono ...super ....
    Ulje 180...mast 300..secer oko 100....sa tendencijom porasta.

    Sreca moja sto sam Patriota.




    I sto volim kupus.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  13. #4948

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Konačno sam se pokrenula s mrtve tačke
    Lep osećaj...
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #4949

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Ispratila indijance u školu,
    prošetala kera,
    u šetnji nazvala staru majku na skype da joj pokažem da ja stvarno moram da pokupim kakanjac nakon Đorđevog olakšavanja...do danas mi nije verovala...
    Đorđe kenja a ja držim telefon iz kojeg se čuje...ma miči tu kameru budalo jedna! Ljudi prolaze...gledaju...i oni valjda misle da sam dileja...
    Dođem kući, popijem kafu, pobedim u lorumu.
    Usisam, oribam pod, pobedim u lorumu.
    Složim veš, ubacim prljav na pranje, izgubim u lorumu.
    I odlučim da više neću prati veš kad treba da igram lorum. Izgleda da mi je to baksuzna rabota.
    I sad se mislim...da li da punim papriku ili da smuljam ćufte...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #4950

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    elem
    nasuprot onim finim ljudima s kojima je vidjenje relaksacija i doza seratonina,dopamina ili cega vec,postoje i ljudi koji ti popiju i to malo zivota sto imas
    ne,ne piju onu zivot iz tebe s namerom i s licnim motivom,,,ocu da kazem,isisavaju zivot iz svakog,ne biraju metu..
    e s takvom jednom sam popila kafu..

    ono kad ti je drzava kriva sto ne placas racune,sto ne ides u Egipat,sto komsija vozi opela,sto nisi mis univerzuma,sto nisi direktor NASE i tako......



    e pa nece vise majci.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 330 od 351 PrvaPrva ... 230280320328329330331332340 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta ste sinoć radili?
    Autor valentina u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1999
    Poslednja poruka: 26.04.2020, 13:06
  2. Koje ste sve poslove do sada radili?
    Autor Necromancer u forumu Posao
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 00:18
  3. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 12:47
  4. Sta biste radili sa osobom iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1390
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 23:44
  5. Sta biste radili kad bi znali da cete sutra umreti?
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 15:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •