Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 41
  1. #16

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    bio dobrica

  2. #17

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    U principu sam bila bas dobro i mirno dete! Daj mi samo slikovnicu, novine ili knjigu i za mene ne moras da brines! Kazu mi da sam znala tako da se zanimam satima!

    Ali, da mojim ukucanima ne bude dosadno, potrudio se moj brat! Jos dana kad se rodio poceo je da ih zeza! Naime, mama je trebalo da izadje iz bolnice sa njim, medjutim lekari dizu frku tvrdeci da dete ima zuticu i da moraju da ostanu! Tata, koji je dosao po njih, sta ce... vrati se kuci! Posle par sati, zove mama da ipak dodje po njih - naime, lekari su zakjlucili da nije zutica, vec da beba ima takav ten!

    On je stvarno bio nemiran, ni ne mogu da nabrojim sta je sve radio! Kao klinci smo se dosta svadjali pa i tukli , tako da je bilo iskakanja kroz prozor, jednom smo gadjajuci se polupali luster, "slomili" krevete jer smo se trkali ko ce brze da skoci na krevet (pa je krevet samo propao), ... Uglavnom, on me je pokvario!

  3. #18

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    Uh, ja sam bila djavolak... kao i moj brat
    poznati smo bili po raznoraznim nestaslucima... ali sve je to deo detinjstva, barem mog

  4. #19

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    Ma ništa posebno..

    Starija seka i ja smo se samo zezale kad me ona naganjala po stanu sa sjekirom a ja sam vrištala ko' iz petnih žila

    Mislim.. Da ne bude mami dosadno na poslu pa smo se potrudile da ju susjedi zovu
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #20

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    majka kaze da sam bila pravo cudo.. i da nimalo nisam bila maza.. (sto nisam ni danas..)!
    rekla mi je da sam se smejala samo sa svojom simpatijom i sestrom koju obozavam.. mladja je od mene za godinu dana..
    ali da sam bila mali djavolak.. ono sto ja znam je da se nikad nisam smejala kad me slikaju.. na jednoj slici koja je ufotkana na moru, ja sam vristala dok su me slikali..
    ali to se promenilo, valjda sam skontala da ne treba da budem socijalno izolovana
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #21

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    Majka mi je pricala, da do 4 godine nije ni znala da me ima, koliko sam bio dobro dete. A posle...
    Od Majke sam dobijao batine ujutro, u podne, uvece i u medjuvremenu toliko o mojoj dobroti posle. Doduse, otac me istukao samo 3 puta (e tad sam stvarno zgresio).
    Vecito sam pravio neke smicalice. Drustvo me je volelo zbog toga ali ne i oni protiv koga su bile te smicalice.
    Kad mi se probusila lopta, malo sam je rasekao i napunio zemljom. Ostavio sam je pored puta i ko god bi od drugara prolazio, naseo bi na foru. Kad bi sutnuo tu loptu, obavezno bi stradao palac. Od jednog su me spasile samo moje brze noge.
    Kad me stariji brat (tad je imao ok 15 godina) poslao kuci, da od oca ukradem duvana, da bi oni, "veliki" mogli da zapale, ja sam maznuo duvan i u njega nasuo malo aleve paprike. Nisu primetili dok nisu zapalili, a onda je bilo svasta, kasljanja, povracanja, a meni par samara. Posle me molio da ne kazem mami zasto me je tukao. Auuu al sam to lepo iskoristio (bilo je bonbona).
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  7. #22

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    sad definitivno kontam zasto imas ovaj avatar
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #23

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    pa ovako.....majka je imala preteci pobacaj i celo vreme trudnoce provela je po bolnicama.Kad sam se rodio izgubila je sve zube,jer su je kljukali nekim inekcijama da bih se ja odrzao.Sa mojih 5 god.su joj lekari saopstili da sam jedva ostao ziv jer me je auto udarilo.Sa 9 god.su me u skoli proglasili nesnosnim i morao sam promenuti skolu.Sa 15 sam ziveo u ratnom podruciju i glavu sacuvao 2 puta jedva.....Da ne nastavljam......Jadna moja majka i moj otac
    ps:ali sad su jako ponosni na sav moj uspeh
    TO SAM JA !!!!

  9. #24

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    Ja sam biila nesto izmedju...Nisam bila bas andjeo,ali sam bila dobro dijete... Ali nisam bila daleko od djavolka
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  10. #25

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    ...kakav andjeo!!!
    Antihrist... Drala sam se od prvog dana, bez razloga od jutra do sutra. Od malih nogu sam vrlo cesto pravila pi*darije. Mozda su tome krivi decaci iz ulice s kojima sam odrastala, medju njima i moj brat. Bile su samo dve devojcice. Moja najomiljenija igracka bila je pracka... doduse imala sam uvek veliko srce za zivotinje, nisam ih povredjivala za razliku od nekih decaka koji su "skidali" ptice i sa kojima sam se redovno tukla zbog istog.
    Obozavala sam da se pentram...... na bilo sta (da prostite).... Kada me mati uvece doziva da udjem u kucu, uvek joj je pogled bio uperen na gore... na kom li sam drvetu, na cijoj ogradi, krovu od garaze, cak i banderi. Sa vivisne sam padala nebrojano mnogo puta, ali necete verovati, da nikada nisam polomila ni jednu koscicu.
    Dalje... mog brata sam izludjivala, pogotovo kada je ucio ili radio domace zadatke. Mada ne mogu da kazem, kao stariji brat uvek je bio nezan i nije me tukao. Jednom me je gadjao trouglom pun pogodak.... pravo u celo vrhom trougla. Krv, panika, vristim kao da mi je odrubio pola glave Maaamaaaaaaaaaaa, vidi sta mi je uradio!!!
    I naravno, opet je on izvlacio deblji kraj. Kakva sam ja djubrana bila, pa to je nevidjeno. Kada sam ja trebala da budem kaznjena batinama, moj brat je uvek stajao ispred mene, braneci me. "Nemoj nju, ja sam kriv"!... opet deblji kraj
    A kada je on trebao da bude kaznjen, ja sam jos potpirivala: "Jeste, jeste, kriv je" Uzas.....

    bice joj prica iz mog ditinjstva
    neunistiva zlojebaba!

  11. #26

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    ... e da... kao sto vec spomenuh, omiljena igracka mi je bila pracka.
    Preko puta nase kuce, bila je zgrada, sa lepo uredjenim travnjakom i ogradom od uredno sisanog simsira. Simsir se protezao pored trotoara, duzinom cele zgrade. A u toj zgradi su ziveli stvarno fini ljudi. Moje tajno skloniste bilo je iza simsira - odakle sam nisanila svojim hladnim oruzjem. Uglavnom sam gadjala u zenske prolaznike, odnosno njihove noge. U to vreme, zene su naravno nosile suknje i najlon carape, koje su stradale od mojih metkica. Komsinica, koja je inace bila skolska drugarica moje mame, morala je zbog mojih nestasluka da kupi ko zna koliko pari novih najlon carapa

    Nekoliko godina kasnije, ispostavilo se da ce mi ta ista komsinica predavati geografiju
    Samo iz postovanja prema momoj majci, nisam padala na popravni iz ovog predmeta
    neunistiva zlojebaba!

  12. #27

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    Nisam bila loso dere ali kad neko me je ismejavao svi su dobile batine kakve nisu sanjali ,sve devojcice kao da su imale strah od meni a bijala dam se sa i muskarce ali nekad sam dobila i ja batine ali nisam cutala ,borila sam se za svoje mjesto.Nekad ce das a nekad ce dobijes.Tako ti je u ovom zivotu.

  13. #28

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    moja sećanja datiraju još iz rane mladosti i ja sam bio.......
    a šta vi mislite?????
    Poruku je izmenio Goga, 12.09.2008 u 05:28 Razlog: Bold i uvećana slova... u koloru..
    bolje biti malo lud ,...
    nego biti malo pametan!!!
    heheheheh...hihihihi

  14. #29

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    Ne želim da mislim kakav si bio, reci nam ti...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  15. #30

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    Bila sam anđeo. Znala sam sama da se zaigram, gde me ostave tu me i nađu.
    Nisam bila maza, nisam volela da me ljubaka razna rodbina i lepo sam i umela da se odbranim od toga, na fino.Nisam imala neke ozbiljnije incidente odn. nestašluke.

    I to je potrajalo, bogami do puberteta. E, onda je sve krenulo nizbrdo....ali to nisu dečiji nestašluci
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Robert Nesta Marley
    Autor nattydread u forumu Muzika
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04.05.2010, 22:07
  2. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 25.11.2008, 12:35
  3. Prodaja beba
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 19.05.2007, 22:36
  4. Osip kod beba
    Autor dndr u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 07:30
  5. Prehlada kod beba
    Autor dndr u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.04.2007, 11:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •