kolekcionar sam igracaka iz kinder jaja imam ih preko 3.000 a manje od 6.000komada!
kolekcionari igracaka i figurica iz KINDER JAJA sretan nam 33.rodjendan! Vec toliko godina izlazi magija kinder jaja! Kolekcionari igracaka i figurica iz kinder jaja su oni koji skupljaju- tvrde figurice, figurice na rasklapanje, razna prevozna sredstva, razne kreativne igracke na sklapanje, papirne puzle,...Svaka kapsula kinder jaja pored igracke sadrzi i upustvo za sklapanje! Taj papiric sa upustvom je kao licna karta svakoj igracki koju svaki kolekcionar ljubomorno cuva! Maxi kinder jaja izlaze obicno oko uskrsa i bozica i imaju zanimljive plasticne figure, edukativne igracke, papirne puzzle kao i plisane figure! Zanimljiv je i reklamni materijal koji se razlikuje od zemlje do zemlje i privlaci sve vise kolekcionara! Kinder joy je letnje kinder jaje izlazi pet godina i ukusno je a i specijano dizajnirano za letnje uslove da se ne bi topila cokolada. Sastoji se od dve plasticne polovine u jednoj je cokolada a u drugoj igracka. Kolekcionar gazda Jedin novosadski ima dobar recepat za sto ukusniju degustaciju kinder joy: polovinu plasticnog kinder joy sa cokoladnim sadrzajem staviti u friz 20-tak minuta. Izvaditi, otvoriti i onako lepu hladnu cokoladu istisnuti i ubaciti u usta, njam!!!( Njam jedno, drugo,trece,...) Kolekcionari kao i svaki drugi kolekcionari se druze razmenjuju, hvale i ljubomorno cuvaju svoje igracke i zure da imaju uvek prvi nove figurice. Nekoliko hiljada raznih igracaka iz kinder jaja je do sada proizvedeno! Kao i kod ostalih hobija u evropi se vec 10-tak godina organizuju razmene igracaka iz kinder jaja. Dadodan je prva razmena igracaka iz kinder jaja koja je organizovana na ovim prostorima u sr.karlovcima i bili su prisutni kolekcionari iz bgd kao i ns! Ako imate igracke iz kinder jaja a ne trebaju vam vise :prodajte mi, razmenite ili poklonite ovdasnjem kolekcionaru. Hvala!