Igracke iz kinder jaja

Prikaz rezultata glasanja: Da li volite igracke iz kinder jaja?

Učesnika ankete do sada
22. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Obožavam

    6 27.27%
  • Volim

    12 54.55%
  • Onako

    2 9.09%
  • Ne volim

    5 22.73%
Anketa sa više mogućnosti glasanja
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Igracke iz kinder jaja

    kolekcionar sam igracaka iz kinder jaja imam ih preko 3.000 a manje od 6.000komada!
    kolekcionari igracaka i figurica iz KINDER JAJA sretan nam 33.rodjendan! Vec toliko godina izlazi magija kinder jaja! Kolekcionari igracaka i figurica iz kinder jaja su oni koji skupljaju- tvrde figurice, figurice na rasklapanje, razna prevozna sredstva, razne kreativne igracke na sklapanje, papirne puzle,...Svaka kapsula kinder jaja pored igracke sadrzi i upustvo za sklapanje! Taj papiric sa upustvom je kao licna karta svakoj igracki koju svaki kolekcionar ljubomorno cuva! Maxi kinder jaja izlaze obicno oko uskrsa i bozica i imaju zanimljive plasticne figure, edukativne igracke, papirne puzzle kao i plisane figure! Zanimljiv je i reklamni materijal koji se razlikuje od zemlje do zemlje i privlaci sve vise kolekcionara! Kinder joy je letnje kinder jaje izlazi pet godina i ukusno je a i specijano dizajnirano za letnje uslove da se ne bi topila cokolada. Sastoji se od dve plasticne polovine u jednoj je cokolada a u drugoj igracka. Kolekcionar gazda Jedin novosadski ima dobar recepat za sto ukusniju degustaciju kinder joy: polovinu plasticnog kinder joy sa cokoladnim sadrzajem staviti u friz 20-tak minuta. Izvaditi, otvoriti i onako lepu hladnu cokoladu istisnuti i ubaciti u usta, njam!!!( Njam jedno, drugo,trece,...) Kolekcionari kao i svaki drugi kolekcionari se druze razmenjuju, hvale i ljubomorno cuvaju svoje igracke i zure da imaju uvek prvi nove figurice. Nekoliko hiljada raznih igracaka iz kinder jaja je do sada proizvedeno! Kao i kod ostalih hobija u evropi se vec 10-tak godina organizuju razmene igracaka iz kinder jaja. Dadodan je prva razmena igracaka iz kinder jaja koja je organizovana na ovim prostorima u sr.karlovcima i bili su prisutni kolekcionari iz bgd kao i ns! Ako imate igracke iz kinder jaja a ne trebaju vam vise :prodajte mi, razmenite ili poklonite ovdasnjem kolekcionaru. Hvala!

  2. #2

    Odgovor: Igracke iz kinder jaja

    Nešto što je jednog momenta izgledalo kao dečja igrarija, sada može da bude i lep izvor prihoda. U Francuskoj i Nemačkoj, a i u ostalim zemljama, određene serije igračaka iz kinder jaja, postižu vrlo lepe cifre, tojest imaju dosta dobru cenu, a pojedine godine i lepu tražnju, samim tim laku prodaju. Ko se setio da sačuva te igračke, danas može lepo da živi od hjihove prodaje.Kao i kod svih vrsta kolekcionara tako sada dođoše na red i sakupljene igračke iz kinder jaja.

  3. #3

    Odgovor: Igracke iz kinder jaja

    di me nadje pa ja sam ko klinka bila ovisnik o kinder jOjima sve sam lepo slagala na police i redovito preslagivala i igrala se s njima onda sam ih jednom potrpala u kesu i tako stoje i dan danas.. i sad svako malo kupim to jOje, ali najceshce ne sachuvam igrachku, jer su totalno bez veze, neki autici sto se sklope u dva poteza ili neshto slichno.. secam se da su igrachke rpe bile mnogo zanimljivije, pa je valjda i zagrijanost za to bila veca.. no ipak, jos uvek mi kinder jOje zabavno kupiti.. ne mogu odoliti iznenadjenju, igrachki i ukusnoj chokoladi
    moomoo meee jooouu

  4. #4

    Odgovor: Igracke iz kinder jaja

    ja sam imala par stotina figurica ali sam to poklonila bratu i sestri od tetke.....
    ostali mi samo automobilchitji koje sam skupljala inache.....

    hehehe setjam se kad sam 'ladno kupila ceo karton kunder jaja moji hteli da slogiraju
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  5. #5

  6. #6

    Odgovor: Igracke iz kinder jaja

    imam ih oko 100 na polici
    u svakom zlu ima nesto dobra

  7. #7

    Odgovor: Igracke iz kinder jaja

    Skupljala sam te igračkice i sad ih imam u kutiji nekoj zapakovane, neke. Ostale su tako, jer su bile previše sitne da stoje po kući, a bilo me strah da mi ih dete ne proguta kad je bilo malo. Onda mi je jednom palo na pamet da bi neke ekipice bile super družina za torte, klinci to vole. I to one što su bile u jajima iz komada, one što se ne sastavljaju. Neke sam grupice dezinfikovala i ređala po tortama praveći čitavu priču, sećam se da sam napravila skijašku stazu za one žabe što su bile, pa su se neke skijale, neke grudvale, a neke klizale, sve je bilo u fazonu snega ( bolje reći šlaga ), i onda klinci pokupe figurice i nose kući Ostale su mi i male puzzle, složene i zalepljene na kartončiće, avioni, autići, oni ratnici metalni... svašta nešto Slatka su ta jaja bukvalno
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Kinder jaja

    Ja imam oko sto igrackica od toga su 20 stariji od 13 godina.Zanima me da li negde mogu da ih prodam i koje pare mogu da dobijem za njih?Moj komsija ih ima vise od mene i njega to isto zanima.

  9. #9

    Odgovor: Igracke iz kinder jaja

    Rijetko koje su meni lijepe. Naime, najviše sam mrzila kada bih u kinder jajetu dobila neki autić na sklapanje. Grrrr, užas.

    Ono što mi je super u današnje vrijeme je to što se sada mogu sakupiti figurice tipa Miki Maus, Simpsoni itd.

    Koliko figurica imam? Pa negdje oko 50-tak i to su većinom figurice u jednom komadu. S njima se igra moja malena. Ponekad. Ali ne mora se brinuti, njih neću baciti jer su te i meni lijepe.

    Sjećam se kada sam radila na jednom poslu. Imala sam 7 kolega i, jel' mi vjerujete, za svakoga sam našla figuricu iz kinder jaja koja im sliči. Ja sam bila vatrogasac na motorčeku (tada sam išla bicom na posao), jedna je bila bakica patak sa tortom u rukama (ona je voljela ih peći), druga figurica je imala velik nos i nekakav bahat stav (da, sličila je drugoj kolegici<9, treća figurica stasom podsjećala na pak treću kolegicu itd..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #10

    Odgovor: Igracke iz kinder jaja

    Imam ih oko 100 komada, sakupljam ih još od vremena kad mi je ćerka bila mala (od pre 25 godina). Imala bih i više da ih moj sin (zvali smo ga terminator, jer je sve uništavao) nije rasturao i gubio delove. Kada sam rešila da sačuvam bar nešto, ostalo je samo malo toga.

  11. #11

    Odgovor: Igracke iz kinder jaja

    simpaticne su sve dok ih ne rasipaju po kuci pa stanem bosom nogom na njih.... ee onda ih bas ne volim
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #12

    Odgovor: Igracke iz kinder jaja

    zaboravio sam na ovu temu a hobi kao hobi svakoga dana sve vise igracaka
    Poruku je izmenio robert ns, 03.11.2008 u 22:05

  13. #13

    Odgovor: Igracke iz kinder jaja

    Ako je neko zainteresovan da mi proda (a imam malo i za razmenu) starije figurice neka pise na pm.*
    Hvala

  14. #14

    Odgovor: Igracke iz kinder jaja

    mislim da mi je ubjedljivo najomiljenija serija figurica bila ona sa pink panterom

    Prilog 8328 Prilog 8329

    a odmah iza pp-a su mi bili ovi metalni vojnici

    Prilog 8330

    a sad kad vidim kakve se figurice dobijaju u kinder jaju, slabo mi dodje
    moomoo meee jooouu

Slične teme

  1. Farbanje jaja
    Autor davorjanka u forumu Pričaonica
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.04.2015, 14:12
  2. Eggnog - liker od jaja
    Autor Charlie Harper u forumu Recepti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.03.2011, 19:26
  3. Šaranje i farbanje uskršnjih jaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 08.04.2007, 16:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •