Najlonke
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 46

Tema: Najlonke

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Najlonke

    Nosite li najlonke?

    Kakve volite?

    Volite li dokolenice u raznim bojama, sa raznim dezenima?
    Chipkane.. sa halterima?

    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  2. #2

    Odgovor: Najlonke

    Ja ne nosim,ali je SEXY,uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

  3. #3

    Odgovor: Najlonke

    Nosim ih prvenstveno zimi, ma koliko se cinile tanke, mogu vam reci da ipak greju
    neunistiva zlojebaba!

  4. #4

  5. #5

    Odgovor: Najlonke

    ...jeste sexi.... ali kao sto rekoh to su samo "posebne" prilike...
    A kad zazimi kanadska zima i temperatura se sroza i do -40 onda su to najlonke, pa pkreko najlonki helanke, pa preko helandi pantalone... ne daj ti boze da mi pozlo, ne bi mogli da me razodenu 2 sata
    neunistiva zlojebaba!

  6. #6

    Odgovor: Najlonke

    Moj decko uopste ne voli najlonke. Njemu to nimalo nije sexi i ne voli da ih dodirne. Znaci da je stvar ukusa...

  7. #7

    Odgovor: Najlonke

    Ajde da vas nasmijem malo..

    Trenutno nosim obične najlonke i to one najveće (da, dobro ste pročitali! ) jer ne volim kad ih navlačim na sebe, močim ih (jer tada ih lakše potegnem gore) i mučim se. Ovako ove najveće navućem bez po frke do grudiju i mirna sam. Čak sam i bubrege pokrila

    Ali, budući da sam ja ipak mlada dama koja dela u uredu a možda i promijeni posao, već danima planiram kupiti mrežaste čarape ili neke s dezenom (uzorkom).

    Kad kupim, javim
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #8

    Odgovor: Najlonke

    Најлонке су екстра, хот, секси, јами... наравно, ни то не мора да значи кад неко не зна да их носи... или кад има претанке ноге, па набаци оне црне са којекаквим халтерима и чипкама... пи. Али уопштено гледано...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #9

    Odgovor: Najlonke

    Ako ih i nosim (jer imam osetljivu kozu)...nikako crne...degute su mi...boja koze uglavnom....
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #10

    Odgovor: Najlonke

    Volim da ih nosim,u raznim bojama i obavezno dezenirane, u poslednje vreme, kako je stiglo prolece i pocele da se nose suknjice postala sam pravi fanatik u kupovanju dezeniranih carapice, u svim bojama, osim boje noge

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •