Najlonke - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 46

Tema: Najlonke

  1. #31

    Odgovor: Najlonke

    kad se picnem, onda ih nosim.
    Kad zagusti zimoca, nema sanse da se ni picnem, ondaK od lokalnog mi patriote trazim untErcigere Ma ko te pita kad se sroza na -30
    neunistiva zlojebaba!

  2. #32

    Odgovor: Najlonke

    obozavam da nosim najlonke to su najbolje carape zimi greju leti hlade ali ispod tange obavezno posto su mnogo udobnije.

  3. #33

    Odgovor: Najlonke

    Pa kako da obucem suknju bez njih?! Ne ide
    Preferiram crne, eventualno sive, a imam negde i neke mrezastre koje ne mislim vise nijedared u zivotu da obujem
    Na pantalone idu sokne ili dokolenice, obicne ili dezenirane, raznih boja...
    A da li se broje medj ove i grilonke ili bar polugrilonke?! Ide ziiimaaaa
    Lako cu,ako je do mene.........

  4. #34

    Odgovor: Najlonke

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Citat SilverTooth kaže: Pogledaj poruku
    Nosim najlonke cele zime, od sredine jeseni do pocetka proleca. Svidja mi se osecaj na nogama u njima. Pronaso sam neku marku koja je od mikrofibera, carape malo stezu nogu, taman da ne bude previse i uopste nema da padaju. Kako ih ujutru obucem tako stoje preko celog dana. Imam ih cak i u nekoliko boja. Kada temperature padnu malo vise ispod nule predjem na pamucni hulahop ili cak kombinacija jednih i drugih ako planiram ceo dan da provedem napolju.
    Ja se ispričavam ali moram da pitam.

    Jeste li Vi muška ili ženska osoba?



    Ako ste žena, tada Vam u profilu stoji muško (što nije bed) a ako ste muškarac tada.. Tada sam malo šokirana činjenicom da i muškarci nose najlonke. U biti, to tada sigurno nisu najlonke već štrample. Ali hej, ako možemo mi žene nositi ih da nam bude toplo, zašto ne biste mogli i Vi.

    Najlonke i helanke cak nosim... volim ih sve jer su mi sehi... cesto ih maznem od neke ako su dobre...tanke i sjajne...crne ili boja noge... uz suknjicu i bluzicu sa stiklicama po kuci kao prava mackica! Volim zensku garderobu :*

  5. #35

    Odgovor: Najlonke

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    kad se picnem, onda ih nosim.
    Kad zagusti zimoca, nema sanse da se ni picnem, ondaK od lokalnog mi patriote trazim untErcigere Ma ko te pita kad se sroza na -30

    dobro me podseti
    bas me zivo interesuje je l baba cepa najlonke po Kanadi?
    valjda nije izgubila cuvenu vojvodjansku zavodljivost...


    a ja
    volim
    kad imam muskarca
    kad nemam ja jok
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #36

    Odgovor: Najlonke

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    kad se picnem, onda ih nosim.
    Kad zagusti zimoca, nema sanse da se ni picnem, ondaK od lokalnog mi patriote trazim untErcigere Ma ko te pita kad se sroza na -30

    dobro me podseti
    bas me zivo interesuje je l baba cepa najlonke po Kanadi?
    valjda nije izgubila cuvenu vojvodjansku zavodljivost...

    Bog s tobom gospođo B. Čuš, izgubila vojvođansku zavodljivost...
    Kad ja uđem u birtiju, stanem za šanak i prekrstim noge, svi zinu...
    Vedžbalo se, vedžbalo...uz Prosinečkog afkors



    ...a malo i uz Lidijicu

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #37

    Odgovor: Najlonke

    Ne volem.
    Mnogo se češem. Odrobujem kad baš moram. Čak i uz muškarca, više volim da me zasvrbi malo drugačije.


    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Kad ja uđem u birtiju, stanem za šanak i prekrstim noge, svi zinu...
    Vazda sam se pitala za koju je Cajku ono:
    Caj, caj, canule kupicu ti nanule,
    I carape bele za noge debele,
    aman.
    Opet cajka rodila je majka, aman

    Sad znadem
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #38

    Odgovor: Najlonke

    Ni ja i' ne volim.
    Provrišti mi noga u njima. Nisu jos proizvedene te koje ja nisam pocepala, da l' vec pri obuvanju, da l' kasnije. Ne nosim jedan, nego dva rezervna para

    Nego, razmisljam, kad li baba seta najlonke po Kanadiji Garant u letnjim mesecima, kad je temperatura u plusu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #39

    Odgovor: Najlonke

    Nosim uredno i svakodnevno. Čak i po kući.
    Ne sexa radi, toga nema ni za lek, naročito ne u najlonkama
    Hladno mi je.
    Šest pari bi nekad obukla
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #40

    Odgovor: Najlonke

    Najlonke se u mojoj kući koriste samo za Uskrs...kad šarbam jaja u lukovini.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #41

    Odgovor: Najlonke

    Volim da ih nosim, noge su u njima .. cul ...
    Ima dana kada mi treba neko... Neko, ko ništa ne pita, a zna sve.

  12. #42

    Odgovor: Najlonke

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Nisu jos proizvedene te koje ja nisam pocepala, da l' vec pri obuvanju, da l' kasnije. Ne nosim jedan, nego dva rezervna para
    Zato Parižanke 'ladno nose pocepane dok im je ostali deo garderobe visokog kvaliteta. Ako imaš manje od 25, slobodno prošetaj glavnom džadom i ne osvrći se. Ionako će sledeće godine doći taj ludi trend, a što ga baš ti ne bi najavila.

    Nosim čarape od ne znam koliko dena, ali nikako da sijaju.

    Moja koleginica jednom pođe na važan sastanak sa još važnijim ljudima u sami vrh gradske vlasti. Čim je došla do autobuske stanice, shvati da je obukla male hulahopke koje su lagano počele kliziti pa se ona sirotica uplašila da joj ne skliznu do članaka. Reši i uđe u prvu prodavnicu da kupi nove, malo komotnije, za svaki sluačaj. Preterala je, ove su se srozale do gležnjeva kao svinjska crevca, dok joj je gornji deo znatno proširio struk. Vratila se sa sastanka pet godina starija.

  13. #43

    Odgovor: Najlonke

    Kad ovde zazimi, bogami volela ne volela, nosim ih! Navucem 5 pari onih punije-nafilovanih
    Greju, greju
    neunistiva zlojebaba!

  14. #44

    Odgovor: Najlonke

    Sve ih manje nosim.
    Medjutim držim se onog nepisanog pravila, da kada prilika nalaže elegantno oblačenje, najlonke se obavezno obuvaju bez obzira da li je leto ili zima. Naravno to je nebitno kada su pantalone u pitanju.
    Najlonka je lep deo ženske garderobe. Nijansa prilagodjena garderobi koja se oblači čini čuda, ističe noge, pokriva nedostatke /vene/.Pa čak i najtanje najlonke čine da se i jako izražene vene manje vide tj. odgovarajućom bojom skreće pažnju sa njih.
    Žao mi je što smo sve više u pantalonama...elegancija žene je u haljini, kostimu...
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  15. #45

    Odgovor: Najlonke

    svaki dan na poslu. nosim tanke crne i boju koze. nosim ih cesto i kad izlazim. volim da ih nosim

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •