Najlonke - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 46

Tema: Najlonke

  1. #16

    Odgovor: Najlonke

    Ajde da vas nasmijem malo..

    Trenutno nosim obične najlonke i to one najveće (da, dobro ste pročitali! ) jer ne volim kad ih navlačim na sebe, močim ih (jer tada ih lakše potegnem gore) i mučim se. Ovako ove najveće navućem bez po frke do grudiju i mirna sam. Čak sam i bubrege pokrila

    Ali, budući da sam ja ipak mlada dama koja dela u uredu a možda i promijeni posao, već danima planiram kupiti mrežaste čarape ili neke s dezenom (uzorkom).

    Kad kupim, javim
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #17

    Odgovor: Najlonke

    Најлонке су екстра, хот, секси, јами... наравно, ни то не мора да значи кад неко не зна да их носи... или кад има претанке ноге, па набаци оне црне са којекаквим халтерима и чипкама... пи. Али уопштено гледано...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #18

    Odgovor: Najlonke

    Ako ih i nosim (jer imam osetljivu kozu)...nikako crne...degute su mi...boja koze uglavnom....
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #19

    Odgovor: Najlonke

    Volim da ih nosim,u raznim bojama i obavezno dezenirane, u poslednje vreme, kako je stiglo prolece i pocele da se nose suknjice postala sam pravi fanatik u kupovanju dezeniranih carapice, u svim bojama, osim boje noge

  5. #20

    Odgovor: Najlonke

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku

    Daklem, ja ne vidim ništa, ali baš ništa u tim najlonkama, nisu udobne, nisu praktične, nisu tople, kada čarape treba da te greju, cepaju se ko blesave , pa nisu ni ekonomične , ja sam ustvari totalno zaboravila na te čarape

    Slažem se..najlonke su totalni promašaj....i totalno eliminisane iz moje garderobe..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #21

    Odgovor: Najlonke

    volim da ih nosim kad se doteram - kad obucem haljinicu ili suknjicu, pa lepo mi izgledaju nogice u najlonkama a tek cipela na stiklici kako lepo stoji!!!
    one u dezenu i sa detaljima imam i su mi super za opusteniju varijantu.


  7. #22

    Odgovor: Najlonke

    Od najlonki nosim samo one samodrzece sa cipkom, nijedne druge osim sto su mi sehi i dobro mi stoje, nisu ni strasno skupe.. jedina im je mana sto se brzo cepaju ali dobra stvar je sto uglavnom pocepam samo jednu carapu, pa onu drugu mogu da kombinujem sa novim pakovanjem, tako da uglavnom imam jednu viska (ili urezervi, iz drugog ugla gledano )
    One najlonke sto se navlace do pola stomaka, pa nikako da se nameste, pa se savovi pomeraju.. zaboravi me, bre nikad nisam volela da ih nosim zimi, grilonke eventualno (ne znam da li su to najlonke).
    Dokolenice nosim samo ako navlacim helanke na sebe, pa cizme preko. Nisam neki ljubitelj
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #23

    Odgovor: Najlonke

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    jedina im je mana sto se brzo cepaju ali dobra stvar je sto uglavnom pocepam samo jednu carapu, pa onu drugu mogu da kombinujem sa novim pakovanjem, tako da uglavnom imam jednu viska (ili urezervi, iz drugog ugla gledano )
    Moze to i sa onim klasicnim najlonkama (tzv. chorapogashnici)...moja drugarica je to redovno radila...

    Kada se pocepa jedna, odsece samo tu pocepanu nogavicu u visini kratkog sorca (ili boxerica)...kada se pocepa i druga (na drugom paru) odsece i tu...i onda navlaci tako...dobije novi par...a i ima duple one gacice gore (dobro za bubrege)

    Budi pametan i pravi se lud

  9. #24

    Odgovor: Najlonke

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Od najlonki nosim samo one samodrzece sa cipkom, nijedne druge osim sto su mi sehi i dobro mi stoje, nisu ni strasno skupe.. jedina im je mana sto se brzo cepaju ali dobra stvar je sto uglavnom pocepam samo jednu carapu, pa onu drugu mogu da kombinujem sa novim pakovanjem, tako da uglavnom imam jednu viska (ili urezervi, iz drugog ugla gledano )
    One najlonke sto se navlace do pola stomaka, pa nikako da se nameste, pa se savovi pomeraju.. zaboravi me, bre nikad nisam volela da ih nosim zimi, grilonke eventualno (ne znam da li su to najlonke).
    Dokolenice nosim samo ako navlacim helanke na sebe, pa cizme preko. Nisam neki ljubitelj
    Slazem se sa zhabicom, odlicne su te samodrzece ali, ako jednom probash haltere sa tim charapama navucices se gadno..
    I ja ih nosim uz suknju obavezno..
    a nosim i duboke najlonke svih tipova - od onih u boji uz texas suknju pa do onih za zene, uz shtiklice za posao..
    dokolenice volim sa onim mashnama shto se vezuju sa strane..
    charape su mi definitivno fetish..
    pre desetak godina dala sam za charape 100 DM
    mogla sam cipele za te pare da kupim
    josh uvek traju i nigde se nisu oshtetile
    cipele bi se dosad pocepale
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #25

    Odgovor: Najlonke

    Nosim najlonke cele zime, od sredine jeseni do pocetka proleca. Svidja mi se osecaj na nogama u njima. Pronaso sam neku marku koja je od mikrofibera, carape malo stezu nogu, taman da ne bude previse i uopste nema da padaju. Kako ih ujutru obucem tako stoje preko celog dana. Imam ih cak i u nekoliko boja. Kada temperature padnu malo vise ispod nule predjem na pamucni hulahop ili cak kombinacija jednih i drugih ako planiram ceo dan da provedem napolju.

  11. #26

    Odgovor: Najlonke

    Citat SilverTooth kaže: Pogledaj poruku
    Nosim najlonke cele zime, od sredine jeseni do pocetka proleca. Svidja mi se osecaj na nogama u njima. Pronaso sam neku marku koja je od mikrofibera, carape malo stezu nogu, taman da ne bude previse i uopste nema da padaju. Kako ih ujutru obucem tako stoje preko celog dana. Imam ih cak i u nekoliko boja. Kada temperature padnu malo vise ispod nule predjem na pamucni hulahop ili cak kombinacija jednih i drugih ako planiram ceo dan da provedem napolju.
    Ja se ispričavam ali moram da pitam.

    Jeste li Vi muška ili ženska osoba?



    Ako ste žena, tada Vam u profilu stoji muško (što nije bed) a ako ste muškarac tada.. Tada sam malo šokirana činjenicom da i muškarci nose najlonke. U biti, to tada sigurno nisu najlonke već štrample. Ali hej, ako možemo mi žene nositi ih da nam bude toplo, zašto ne biste mogli i Vi.

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #27

    Odgovor: Najlonke

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Ja se ispričavam ali moram da pitam.

    Jeste li Vi muška ili ženska osoba?



    Ako ste žena, tada Vam u profilu stoji muško (što nije bed) a ako ste muškarac tada.. Tada sam malo šokirana činjenicom da i muškarci nose najlonke. U biti, to tada sigurno nisu najlonke već štrample. Ali hej, ako možemo mi žene nositi ih da nam bude toplo, zašto ne biste mogli i Vi.

    Hmm... Muska sam osoba, i nisu u pitanju nikakve štrample nego bas najlonke, zenske, one najdeblje. Poceo sam da ih nosim sasvim slucajno. Pre par godina sam se bavio sportom i svake zime sam bio primoran da pauziram. Jedne zime sam aktivno poceo da razmisljam o tome kako da se utoplim i da nastavim s treninzima. Trebalo mi je nesto sto ce najmanje da mi smeta pri kretanju a da bude toplo jer ono sto sam do tada nosio jednostavno nije imalo zeljeni efekat. Pale su mi napamet najlonke i jednom prilikom sam maznuo sestrin par, obukao ih i video da je to ono sto mi treba. Kupio sam nekoliko pari i aktivno sam ih nosio samo na treninzima ali sam ubrzo poceo da ih nosim i preko celog dana. Prijatno sam se osecao u njima, nisu mi uopste smetale i nisam primecivao da ih imam. U medjuvremenu sam prestao da se bavim sportom ali mi je ta navika ostala. Danas ne mogu da zamislim zimu bez njih. Kada je napolju malo hladnije predjem na pamucni hulahop a kada je bas bas hladno a treba da provedem vise vremena na otvorenom preko najlonki obucem ili pamucni hulahop ili neke sportske helanke.
    Poruku je izmenio SilverTooth, 26.01.2010 u 13:12

  13. #28

    Odgovor: Najlonke

    Znala sam da dečki imaju opciju dugih gaća ali vidiš, ovo nisam znala. Trebalo bi napraviti 'najlonke' i za muškarce jer stvarno dobro dođe.

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  14. #29

    Odgovor: Najlonke

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Znala sam da dečki imaju opciju dugih gaća ali vidiš, ovo nisam znala. Trebalo bi napraviti 'najlonke' i za muškarce jer stvarno dobro dođe.

    Ima i to, ali verovatno nema ovde kod nas. Uostalom, sigurno vise kostaju.
    U principu su dovoljne i ove zenske, od par stotina dinara. Potrebno je samo da covek nema predrasuda.

  15. #30

    Odgovor: Najlonke



    Ove su bas simpa, svilene, elegantne, imaju detalje ali nisu utrpani
    Ovakve volim
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •