"Vaša" modna marka
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 25
  1. #1

    "Vaša" modna marka

    Da li imate neku omiljenu modnu marku?!
    Ja uvek znam da cu u p..s.. radnjama naci neku krpicu koja ce mi se dopasti a isto tako moj dragi kupuje skoro sve u Springfildu ili Avangardii

  2. #2

    Odgovor: "Vaša" modna marka

    Obucu obicno kupujem u Skechersu, a farmerice su mi obavezno iz Novog Pazara sa etiketom Nesal

  3. #3

    Odgovor: "Vaša" modna marka

    Nemam odredjenu robnu marku,ako mi se nesto svidi kupim,bez obzira koja je marka.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

    Odgovor: "Vaša" modna marka

    Uopste ne obracam paznju na marke garderobe. Kupujem svuda! Jedini kriterij je da mi se dopada, ali da li ce na njemu pisati neko poznato ime, po meni je u drugom planu!
    Cesto se desava da ljudi placaju "ime", a ne konkretno parce garderobe, a po meni je to pomodarstvo i glupost!

  5. #5

    Odgovor: "Vaša" modna marka

    ...čini mi se da je autorka teme mislila da li imate neku omiljenu, kod koje najčešće nađete nešto što vam se sviđa, a ne da li patite od toga da garderoba bude markirana... ...ili se varam...

  6. #6

    Odgovor: "Vaša" modna marka

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...čini mi se da je autorka teme mislila da li imate neku omiljenu, kod koje najčešće nađete nešto što vam se sviđa, a ne da li patite od toga da garderoba bude markirana... ...ili se varam...
    ...naravno da sam na to mislila...

    Zaboravila sam da napomenem "Nexus" to je jedina robna marka koja šije donji deo trenerke koji meni stoji onako kako ja volim ... Sve ostale mi se lepe i izgledaju kao helanke kad se obuku...

  7. #7

    Odgovor: "Vaša" modna marka

    Moja omiljena modna marka je Brem Bigar.
    Poruku je izmenio Zvonchica, 13.04.2007 u 00:02 Razlog: reklamiranje...

  8. #8

    Odgovor: "Vaša" modna marka

    nike
    adidas
    kappa

    sportska odetja je moj stil....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  9. #9

    Odgovor: "Vaša" modna marka

    Jos uvijek nemam omiljnu modnu marku. Uvijek se nadje po nesto dobro od razlicitih dizajnera i modnih marki.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  10. #10

    Odgovor: "Vaša" modna marka

    Nike... A volim i Champion, kvalitetne su im stvari.
    "Ride. Because children need heroes."

  11. #11

    Odgovor: "Vaša" modna marka

    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  12. #12

  13. #13

    Odgovor: "Vaša" modna marka

    adidas od sportske odece i obuce.. to mi lezi k'o samar budali..
    a ovako.. volim npr. stvari robne marke Maxers
    i u poslednje vreme kupujem dosta stvari iz Bugatija.. ne znam da li ste culi za tu modnu kucu..
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #14

    Odgovor: "Vaša" modna marka

    Obožavam Bugati majice!Kod mene na posao dolazi jedna žena koja prodaje ovu robnu marku,i onda ne znam šta je dosta.Kvalitetan je pamuk,a cena skroz dobra,tako da kupujem.Muški donji veš im je isto jako dobar.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  15. #15

    Odgovor: "Vaša" modna marka

    ..obozavam Mango i Zaru! Mogu da se "iscackaju" neklasicni komadi garderobe!
    "....svet kakav zelimo,treba izgraditi u sebi...."

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •