Omiljeni komad odeće?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 53
  1. #1

    Omiljeni komad odeće?

    svi imamo bar nesto sto nikako da zavrshi u djubru.. komad odece koji mnogo volimo.. nesto sto nosimo dok se doslovce ne raspadne..

    znam da sam ja imala taj komad odece.. dugo su to bile jedne farmerke.. tamno plave, izlizane, zvonaste.. nosila sam ih bas dugo.. morala sam i da ih krpim.. imaju sad neke cvetice i zvezdice od svetlog teksasa na sebi.. sad ih vise ne nosim (apsolutno nikako nisu u noshenom stanju, iako ih povremeno navuchem, ono kad idem do ducana ) ali ja ih jos uvek nisam bacila u djubre


    no ima jedna debela maja, od sve ovchje vune.. koja je starija koju godinu od mene.. koju je majka dobila od njene tetke.. pa ju posle toga nosila moja sestra.. pa onda ja.. maja je prosla kroz sve i svasta, i jos je u relativno dobrom stanju.. mnogo mi je draga, i ne znam sta cu kad se zbilja raspadne

    imate li vi omiljeni komad odece??

  2. #2

    Odgovor: omiljeni komad odece?

    Omiljeni komad odece mi je crni sako od somota Nije se raspao, nije ni mator, ali se ne izvlacim iz njega


    A kad smo kod:
    koja je starija koju godinu od mene...
    ... imam i ja jednu haljinu koju sam nasledila od tetke... kratka, letnja, u nekim ludilo bojama koje jos nisu izbledele ni posle toliko godina... e, to je kvalitet, a ne ovo danas
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Omiljeni komad odece?

    Imam jedan prastari 501. Mislim da je star oko 18 godina, ako sam se dobro preračunala. Toliko je bio iscepan i izlizan na svim mogućim mestima da sam se par puta borila sa babom da ga ne baci. Posle nekog vremena krenem da skraćujem nogavice i da popunjavam rupe koje su zjapile pozadi. Tako je moj 501 postao šorts koji i dan danas nosim leti. A stvarno je raspad sistema.

    Imam jednu babinu haljinicu. Kombinacija je materijala i hekleraja, uradila je ona lično kad je bila devojka. E nju čuvam kao neki muzejski eksponat i ponekad je obučem.

    A najviše volem moje indijanske čizmice, indijanske mokasinice šunjalice i indijanske japanke (e ovo "indijanske japanke" baš super zvuči ).
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    12 Odgovor: Omiljeni komad odece?

    Gaće. Imam jedne stare već 15 godina, toliko su mi legle na srce, da ne mogu da ih se rešim nikako . A, pošto su se baš dobro izlizale, razmišljam da ih više i ne perem . Šteta da mi propadnu, kad sam ih već toliko sačuvao. Čitajući prethodne postove, dobio sam sjajnu ideju kako da rešim one rupe - zakrpiću ih cvetićima. Osim prednje... Za nju već imam poseban cvetić.

  5. #5

    Odgovor: Omiljeni komad odece?

    Farmerke. Nikako mi se ne da da ih bacim cak iako su se ofucale... Neko ce uskoro morati u kupovinu
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #6

    11 Odgovor: Omiljeni komad odece?

    imam jedne bijele lewiske 501. pregrmile su nekih deset godina, prezivjele raznorazne koncerte, shutke, pljuskove, krpim ih kako znam i umijem, vjecno ih perem jer su naravno snijezno bijele, a ja nepopravljivo smotana, pa privlacim raznorazne barice. sada ih malo stedim, pa ih oblacim samo u specijalnim prilikama...
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: Omiljeni komad odece?

    Moje Kickers-ice od 7 milja, 7 god. stare, ne mogu da ih bacim, previse smo toga prevalile zajedno, sada se iznose iz ormana samo u posebnim situacijama

  8. #8

    Odgovor: Omiljeni komad odece?

    Obična bela, pamučna, T-shirt majica. Mislim da posebno objašnjenje ne treba, idealna je za kombinovanje u, gotovo, svakoj situaciji.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  9. #9

    Odgovor: Omiljeni komad odece?

    Jedna kosulja/dzemper, ustvari, torzo je mekani materijal nepoznatog porekla (podseca na flanel), dok su rukavi kao kod dzempera, sto ce reci nesto kao strikani. Nadjena je pre jedno 4-5 godina u jednom second hand shop-u, bila je uz to i jedino parce odece koje sam mogao da obucem. Lako sam je nasao, to su bili jedini rukavi koji su sa vesalice dopirali do poda . Od tada je ne ispustam.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  10. #10

    Odgovor: Omiljeni komad odece?

    Jedne prastare starke crvene boje
    ivancica

  11. #11

    Odgovor: Omiljeni komad odece?

    crna majca kratkih rukava sa natpisom: 333 half evil. stara je, poderana je na rubu ali uglavnom je nosam po kuci pa mi je svejedno.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  12. #12

    Odgovor: Omiljeni komad odece?

    ima dosta toga,al mi sad pao napamet jedan pulover..ja mislim da ima 20 godina ...kad sam bila mala bio mi je onako komotan..a sad je uzan..ali tooooopao!!!! mmm,mislim da su na njemu irvasi...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  13. #13

    Odgovor: Omiljeni komad odece?

    Najvishe volim uske majice u kojima se bradavice dobro otisnu . Ima josh par stvari koje mi se svidjaju , ali ja chu da kazhem shta ne volim. Ne volim koshulje pogotovo ako moram da ih utrpam u pantole. Jooooj to mrziiiiiiiim
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  14. #14

    Odgovor: Omiljeni komad odece?

    Zuto-siva bluza od svile, koju je nekada nosila moja mati.
    Mislim da je stara oko 20 godina.
    neunistiva zlojebaba!

  15. #15

    Odgovor: Omiljeni komad odece?

    Imam ja više komada odeće koji imaju duži staž nego što ja imam godina.Nasledila sam ih od mame i rado ih nosim,i ponekad mi se čini da nikad neće izaći iz mode pa će i moja buba moći da ih nosi za petnaestak godina
    I may not be perfect but I'm always me

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaš omiljeni novinar?
    Autor SQUAW u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 10.08.2018, 10:50
  2. Vaš omiljeni cvet?
    Autor SQUAW u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 23.06.2013, 13:04
  3. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  4. Vaš omiljeni sport?
    Autor DakiAleksinac u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 12.08.2012, 19:37
  5. Omiljeni tim u F1
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 12.09.2008, 22:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •