Uzmi ili ostavi
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    Uzmi ili ostavi


    Uzmi ili ostavi


    Dvadesetdve zapečaćene kutije čine okosnicu ove fenomenalne igre. U svakoj od kutija nalazi se određeni novčani iznos, nepoznat ne samo takmičarima, nego i voditelju,domaćin ove emisije biće glumac Milorad Mandić Manda

    Naravno, određenu vrednost krije i kutija našeg takmičara. Sadržaj kutije nije poznat ni bankaru. On navodi takmičara da svoju kutiju proda za što manju sumu. Dvadesetjedna kutija se otvara u nekoliko krugova, nakon čega takmičar saznaje koliko novca je u svakoj.

    Na osnovu ovih informacija, svoje intuicije i naravno sreće, takmičar će ili uzeti ili ostaviti i tako napraviti najbolji dil u svom životu, ili propustiti najveću šansu.
    Ključ uspeha u igri sa milion i jednim scenarijem je ne biti previše gramziv, ali ni suviše oprezan. Da li će takmičar svoju kutiju prodati za skroman iznos i saznati da je mogao da postane bogat, ili će nadigrati bankara i prodati svoju kutiju za novac daleko veći od onog koji nije ni znao da drži u rukama pitanje je taktike.

    Danas je ovo najgledaniji kviz na planeti, koji izmedju ostalih, prikazuju i američki kanal NBC i britanski Channel 4. U Britaniji Deal or no Deal" gleda u proseku 3,5 miliona gledalaca, što ovaj kviz čini najgledanijom emisijom u toj zemlji. U Italiji, tokom prve sezone prikazivanja kviz je gledalo i do 15,6 miliona ljudi, što čini 49% ukupne populacije gledalaca! U Holandiji je, zbog zapanjujućih rezultata gledanosti, prva sezona produžena!

    B92
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Uzmi ili ostavi

    Sutra u 20:05 pocinje prva emisija, a medju takmicarima ce se naci bivsi ukucani Velikog Brata.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Uzmi ili ostavi

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Sutra u 20:05 pocinje prva emisija, a medju takmicarima ce se naci bivsi ukucani Velikog Brata.
    ...zar su oni stvarno još uvek nekome interesantni kad ih guraju toliko?....
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Uzmi ili ostavi

    Kad sam u mogucnosti, odgledam ovaj kviz, nije los
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Uzmi ili ostavi

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Kad sam u mogucnosti, odgledam ovaj kviz, nije los
    Pa nije los al je po malo stresan ...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Uzmi ili ostavi

    super je kviz, ali voditelj je malo bez`ze. Zeljko Pervan je bio najbolji za taj kviz
    smesi se... sutra ce biti gore
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Uzmi ili ostavi

    original:

    http://www.nbc.com/Deal_or_No_Deal/

    dugonoge devojchice koje drzze kofere rade 5-6 dana mesechno, 5 meseci godishnje i zaradjuju shestocifrene honorare.
    & underpaid......
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Uzmi ili ostavi

    kod nas poceo da se emituje ovaj show (ne mogu ga nazvati kvizom, jer ipak ne odgovara se na nikakva pitanja) i zabavan je, jer postoji neizvesnost do samog kraja.
    ali meni ne ostavlja neki posebni utisak i ne privalci me da ga obavezno gledam i sledeci put.

      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Uzmi ili ostavi

    Kviz uzNi ili ostavi je i trajao toliko koliko je i valj'o..
    Mislim, gledati sat vremena izponadizanje kutija i osecati napetos' zbog onog sto je unutri, a da to nema veze s'vami..

    T(r)ipujem da je zauvek pao (i ustati nece ) cak ni u ovoj zemlji niskih gledalackih kriterija.


    Budi bog s'nami..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Uzmi ili ostavi

    Dobro je da su makar to ukinuli...dosta je i bila ta jedna sezona
    To se baš i ne može nazvati kvizom, jer nema pitanja i nema nekog znanja, nego samo sreća...
    I gledala sam par puta na hrt-u jer mi je onaj njihov voditelj bio simpatičan, Manda mi je u svemu posle ''Tri palme'' bzvz, ali zato volim da gledam na italijanskoj nekoj tv stanici...Onaj njihov voditelj priča 100 reči u minuti, ništa ga ne razumem, a u kutijama ima svega, ne samo novca pa se ljudi zadovolje i sa autićem (burago) i odu kući sa osmehom...
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •