Nindža kornjače - Teenage Mutant Ninja Turtles
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    Nindža kornjače - Teenage Mutant Ninja Turtles




    Pošto su potukli svog iskonskog neprijatelja Šredera, kornjače su se razišle kao porodica. Boreći se da ih održi na okupu, njihov učitelj Splinter postaje zabrinut kada u Njujorku počnu da se događaju čudne stvari. Industrijalac Maks Vinters okuplja vojsku drevnih čudovišta da bi, kako izgleda, osvojio ceo svet. Samo tim super-nindži može da ih zaustavi. Junaci sa oklopima, Leonardo, Mikelanđelo, Donatelo i Rafael. Uz pomoć starih saradnika Ejpril O’Nil i Kejsija Džonsa, kornjače u borbi na život i smrt ponovo nailaze na tajanstveni „Klan Stopala“ koji svoje veštine nindži ustupaju Vintersovim potrebama.

    Nova, vrhunska animacija ponovo vraća u život Nindža kornjače i daje im potpuno nov izgled. Izgled za 21. vek.



    Moram da gledaaam
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Nindža kornjače - Teenage Mutant Ninja Turtles

    Sigurno je zanimljivo,htela ne htela moracu ga pogledati.

    moj sin obozava nindza kornjace
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Nindža kornjače - Teenage Mutant Ninja Turtles

    Davno sam cula da snimaju film o teenage mutant ninja turtles i jedva cekam da gledam. Cula sam da je sinhronizovan tako da nista od bioskopa. Moracu kuci da gledam. Ali jedva cekam.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Nindža kornjače - Teenage Mutant Ninja Turtles

    Stigle mi Kornjace u HD formatu. Posto ih nisam gledala, ovo ce biti zaista pravo uzivanje.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Nindža kornjače - Teenage Mutant Ninja Turtles

    Izvini, ali stvarno mislim da su debilni.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Nindža kornjače - Teenage Mutant Ninja Turtles

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Izvini, ali stvarno mislim da su debilni.

    Nemas ti zasto da se izvinjavas. Nisam jos gledala. Gledala sam crtac kad sam bila nizi razredi osnovne. A ovaj film me najvise zanima kako je uradjen sa tehnicke strane. Sta je nacrtano i koliko dobro.

      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Nindža kornjače - Teenage Mutant Ninja Turtles

    Da, to je ta generacija, odrasla na Nindza Kofernjacama A tek Transformersi... Ali to je druga tema
    "Ride. Because children need heroes."
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Nindža kornjače - Teenage Mutant Ninja Turtles

    A koferče a koferče...
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Nindža kornjače - Teenage Mutant Ninja Turtles

    Pogledala sam danas TMNT.

    Kornjace i sva pozadina je odlicno nacrtana. Ljudi su bezveze ali oni nisu ni bitni. Ima jako lepih scena u filmu. Prica je tipicna za nindza kornjace.

    Film - crtani je ostavio lep utisak na mene, neke scene su preslikane iz crtaca, sve u svemu zadovoljna sam.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Nindža kornjače - Teenage Mutant Ninja Turtles

    Nije los
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.
      Vrh

Slične teme

  1. Crvenouhe kornjače
    Autor silvia u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.07.2010, 22:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •