Bavite li se sportom?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 68
  1. #1

    Bavite li se sportom?

    da li ste jedan od onih tipova ljudi koji mahnito jure neke teretane, nabildavaju se, izgladnjuju i bave se sportom jer su opsjednuti tjelesnom tezinom i vlastitim telom?

    ili ste jedan od od onih tipova koji o pomicanju sa omiljenog kaucha ni ne pomisljaju.. sport i bilo kakOve druge aktivnosti nisu vam ni na kraj pameti.. cak naporotiv i sama pomisao na neko razgibavanje vam zadaje glavobolju i spushtanje roletnica? jedina moguca aktivnost jeste stiskanje daljinskog upravljaca, odlazak do frizidera i eventualno hodanje uz stepenice, jer nemate dizalo..

    ili ste pak jedna od onih osoba koja se bavi sportom jer to voli i zeli.. sport vam pruza zadovoljstvo i dobar osecaj.. mozda se ne bavite aktivno nekim sportom, ali vam nije ni tesko da se povremeno bacite u neko trcanje/plivanje/odbojku ili kosaraku sa drugarima, a ni biciklu vam nije tesko izvuci iz podruma i skinuti s nje prasinu koja se mozda nakupila tokom zime..

    dakle, bavite li se sportom i kojim, aktivno/pasivno, u kojim granicama, koliko cesto???

  2. #2

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Citat yige_gui kaže:
    da li ste jedan od onih tipova ljudi koji mahnito jure neke teretane, nabildavaju se, izgladnjuju i bave se sportom jer su opsjednuti tjelesnom tezinom i vlastitim telom?
    Pu, pu, daleko bilo, samo mi jos izgladnjivanje fali
    Idem u teretanu, ali ne zato sto hocu da skinem visak kg (naprotiv ), niti zato sto sam opterecena svojim izgledom, idem jednostavno zbog toga sto veci deo vremena provodim u sedecem polozaju i kontam da mi treba neka fizicka aktivnost, cisto da mi zglobovi ne zardjaju

    Neke cice dolaze tip-top sredjene... nesto mi govori da imamo razlicite motive

    Kad iz bilo kod razloga preskocim teretanu, imam obicaj da odem malo na trcanje... odlican osecaj posle toga, a i ne pada mi na pamet cigaru da zapalim bar 2 sata posle toga

    a ni biciklu vam nije tesko izvuci iz podruma i skinuti s nje prasinu koja se mozda nakupila tokom zime..
    Ne nakuplja se kod mene prasina, ja ga vozim 365 dana u godini, bez obzira na vremenske prilike


    ili ste jedan od od onih tipova koji o pomicanju sa omiljenog kaucha ni ne pomisljaju...... jedina moguca aktivnost jeste stiskanje daljinskog upravljaca, odlazak do frizidera i eventualno hodanje uz stepenice, jer nemate dizalo...
    Dobro, nije da nemam i ovakve faze...
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    DA! Treniram zivce- na svakom mjestu kome god mogu

  4. #4

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    од спорта једино heroes of might and magic III и unreal tournament (онај из 99. године)
    иначе планирам теретану већ неке три-четири године...

  5. #5

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Sport obozavam . U teretane ne idem . Kad god imam vremena igram reketbol i "pokusavam" da igram tenis. Posto su nam prije mjesec dana otvorili bazen na Univerzitetu, razmisljam se da malko
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #6

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Volim sport, i rado ga se secam Obozavam vodu pa povremeno skoknem do bazena. Nisam neki ljubitelj aerobika i ostalih skakanja, vec praktukujem pilates. Nekako mi vise lezi.
    "Bupu pi du pu !"

  7. #7

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Sada samo rekreativno basket, mali fudbal, odbojku i plivanje.
    Pomalo i pasivne vjezbe za snagu (sklekovi,zgibovi...)

  8. #8

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Da, treniram košarku već 6 godina, ove godine nedeljno 5x, ali sad nam je raspala ekipa, pa se bojim da ću morati samo rekreativno da idem na treninge sa klincima iz kluba

  9. #9

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Pa .. teterana, koliko mi to vreme dozvoljava S tim shto po nekad imam conflict sa prioritetima, teshko je dici se odavde. Al nishta lepshe no kad ste u formi i kad vam trening ide dobro .. ok ima po neshto lepshe. Ne jurim neku liniju, iako sam pomalo tapaciran,jer da bi postigli tako neshto, a da nemate prirodne predispozicije, morate se organizujete i potrudite, za shta treba i volje i vremena. Za kvalitetan trening kakav meni treba, treba bar dva sata, a ja dok dodjem sa shljake treba mi sat vremena .. pa klopa u 6 pa dok iskuliram pa ovo pa ono .. jedva skupim 45 minuta dva tri puta nedeljno jerbo mi gym radi do 10pm.. al se zato otkinem

  10. #10

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Citat HLEBmaster kaže:
    jerbo mi gym radi do 10pm.. al se zato otkinem
    Meni do devet, ako te tesi
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #11

    11 Odgovor: Bavite li se sportom?

    nekada sam trcala maratone bez po muke, cisto za sebe, medjutim ovako sa godinama (citaj: cigare, pelinkovac, nespavanje), okrenula sam se nekim laganijim sportovima kao sto su badminton i stolni tenis, naravno bez ambicija za olimpijadu.
    nattydread is coming to dinner

  12. #12

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Sto se tice sportova tu sam probao sve moguce i nemoguce: fudbal, vaterpolo, tenis, karate, itd. Iskreno, volim sport i gledam da svo slobodno vreme ( kojeg sada kada sam na raspustu ima na pretek ) provedem na terenima.

  13. #13

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Kako ono kaže reklama, otprilike: Recite ne drogi, bavite se sportom! Verujte da su u pravu, otkad pržim domine i ponekad šah ni ne pušim više!!!

    Naravno, malo se šalim. Sport mi je ušao u krv. Kao klinac sam visio na koševima, a onda je odjednom strast prema basketu prešla na fudbal. Nije mogla nedelja da prođe bez fudbala, čak i zimi u sali jedne škole. Međutim polako se sve teže sakupljamo pa sve češće idem na trčanje, čisto malo kondiciju da sačuvam.
    Nekad uplatim i koji mesec teretane, uglavnom zimi, ali mi to brzo dosadi. Ove zime sam "skontao" bazen i mnogo je zanimljivije od tegova, tako da će mi plivanje verovatno postati zimska rekreacija.
    I to bi otprilike bio moj CV. Jedino mi je žao što fudbal nisam trenirao, jer bih sad sigurno igrao bar u Interu . I da, negde u osnovnoj školi sam često igrao tenis koji sam jedno vreme i trenirao (to je sve što sam trenirao). Kad spomenuh tenis setio sam se i stonog tenisa kojim smo isto bili zaraženi jedan period, i sad prekidam jer ću se sigurno još nečega setiti.

    Bavite se sportom...

  14. #14

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Da bavim se sportom!Taj sport mi je najbolji do sada a to je naravno Fudbal!
    Trenirao sam jos i kosarku ajkido vaterpolo ali nije islo

  15. #15

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Ponedeljak: gym
    Utorak: bazen
    Srijeda: gym
    Chetrvtak: bazen
    Petak: gym
    Subota: bazen
    Nedelja:
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Čime se bavite?
    Autor Lady S u forumu Posao
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 19.05.2017, 21:43
  2. Bavite li se borilačkim veštinama?
    Autor Bloo u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 03.09.2009, 09:15
  3. Čime se bavite u dijaspori?
    Autor Lady S u forumu Dijaspora
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 29.08.2009, 01:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •