Bavite li se sportom? - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 68
  1. #31

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Bavila sam se dosta dugo karateom. Samo 17 godina.

    Mislim da sam se počela, nakon nekog vremena, ovako osjećati..

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #32

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Rekreativno odbojkom.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  3. #33

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Treniram odbojku (amaterski), 5 treninga nedeljno, vikend - utakmica.

    Još uz to : plivanje (rekreativno - jednom nedeljno), alpinizam (rekreativno - free climbing, kada god pronađem meni interesantan smer ili manji objekat),tenis (obično u letnjem periodu)...još se tu pojavljuju biciklizam, jahanje, trčanje,...šta god mi padne na pamet....
    .....jer jednostavno obožavam sport.

  4. #34

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Teski rekreativac ..... ono teski zbog kila . Uglavnom fudbal, mada moze i nesto drugo. JEdino kosarku bas nesto nisam ljubitelj .... valjda kako ne mogu da skacem nesto visoko

  5. #35

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    da li ste jedan od onih tipova ljudi koji mahnito jure neke teretane, nabildavaju se, izgladnjuju i bave se sportom jer su opsjednuti tjelesnom tezinom i vlastitim telom?

    Opsednuta telom možda jesam, ali me to još uvek ne tera u teretane, možda to dođe na red u nekoj iteraciji, ko će ga znati...


    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    ili ste jedan od od onih tipova koji o pomicanju sa omiljenog kaucha ni ne pomisljaju.. sport i bilo kakOve druge aktivnosti nisu vam ni na kraj pameti.. cak naporotiv i sama pomisao na neko razgibavanje vam zadaje glavobolju i spushtanje roletnica? jedina moguca aktivnost jeste stiskanje daljinskog upravljaca, odlazak do frizidera i eventualno hodanje uz stepenice, jer nemate dizalo..
    Razgibavam se kao blesava na poslu, pretrčavam mnogo kilometara na dan, bicikliram do istog i nazad, prenosim razne rotore i ostala čuda koja dosežu i do 10ak kg. Nije da nemam fizičkih aktivnosti u toku dana.

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    ili ste pak jedna od onih osoba koja se bavi sportom jer to voli i zeli.. sport vam pruza zadovoljstvo i dobar osecaj.. mozda se ne bavite aktivno nekim sportom, ali vam nije ni tesko da se povremeno bacite u neko trcanje/plivanje/odbojku ili kosaraku sa drugarima, a ni biciklu vam nije tesko izvuci iz podruma i skinuti s nje prasinu koja se mozda nakupila tokom zime..
    Mislim da upadam u ovu kategoriju. U poslednje vreme sam otkrila svoju, do sada neotkrivenu, stranu i već nekoliko meseci provodim u bazenu bar tri puta nedeljno po sat vremena. Ubacila sam se sa ovim mojim Dutchevima koji su extra profi plivači i mnogo vole da podučavaju druge i još ti se ne podsmevaju ako nešto pogrešno uradiš već ti pomažu. Uživam, pomalo plivam, tonem, snorklam (valjda se ovako kaže) i pripremam se sa punim plućima za prve ronilačke poduhvate i već maštam o dalekim morima!
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  6. #36

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Nekada aktivno kosarkom,sada vise ne,samo rekreativno leti odbojkom na Tisi,plivanjem,ajrobik ,kuglanje i to je to....
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  7. #37

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Nekada sam se, kao, bavio plivanjem i skokovima u vodu (iz cistog koristoljublja, dakle zbog riba), ali i jedrenjem i skijanjem. Medjutim, sada je jos delimicno ostala ljubav prema jednom samo nominalnom zimskom sportu (koji se lako i leti moze upraznjavati), odnosno - šankanju!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #38

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Da,treniram rukomet dve godine.

  9. #39

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    пре неки дан сам одиграо два баскета до 21 и наравно изгубио...али, добро је да душу не испустих, јер лопту нисам узео у руке 2-3 године.

    кондиција ми је катастрофа. а некад сам знао да пичим тај скетба и по 4-5 сати дневно. остарило се, јбг.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  10. #40

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Da.Kuglanjem(ovim nasim stilom,ne americkim)-amaterski
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

  11. #41

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Citat neleprvi kaže: Pogledaj poruku
    Da.Kuglanjem(ovim nasim stilom,ne americkim)-amaterski
    Posto nisam upucena, mozes li mi reci u cemu je razlika u pravilima. Ja ponekad odem na kuglanje i nisam znala da postoje drugacija pravila.
    Poruku je izmenio irnik, 19.04.2008 u 23:48
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  12. #42

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Pre sam trenirala rukomet 4 god
    a sada rekreativno bagminton
    OBOZAVAM GA
    TAKO JE EXTRA

  13. #43

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Igram rukomet već 14 godina. Nekada aktivno, ili što bi se reklo profesionalno, a zadnjih 4,5 godina na faksu - rekreativno. Ako se uopšte, 2 treninga nedeljno tokom čitave školske godine, trening utakmice i završni državni turnir na kraju godine, mogu nazvati rekreacijom.

  14. #44

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    ceo zivot fudbal ... basket ponekad kad nas nema za fudbal
    dzudo .. plivanje .. planinarenje ...
    ma obozavam sport i ceo zivot bez prestanka se bavim sportom ...
    kupio sam novi bicoš pa sad jurcam po gradu i Fruškoj Gori
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #45

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Kad sam bila mladja odbojkom i aikidom u srednjoj oko 2 god sam isla u teretanu,sada kada sam na faxu nema se vremena pa kad dodje prolece proradi mi zelja pa onda zapalim na aerosculpt(ako znate sta je to).Inace leti na moru uglavnom provedem mesec dana plivajuci.OBOZAVAM PLIVANJE!
    Sutra je novi dan!

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Čime se bavite?
    Autor Lady S u forumu Posao
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 19.05.2017, 21:43
  2. Bavite li se borilačkim veštinama?
    Autor Bloo u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 03.09.2009, 09:15
  3. Čime se bavite u dijaspori?
    Autor Lady S u forumu Dijaspora
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 29.08.2009, 01:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •