Bavite li se sportom? - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 68
  1. #16

    Bavite li se sportom?

    ne bavim se..samo volim da pricam o njemu...

    lazem..idem na pilates i u teretanu...ponekad
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  2. #17

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    OK Srbije izabrao najbolje u 2006. godini
    Subota, 23. decembar 2006. 15:47

    Olimpijski komitet Srbije (OKS) izabrao je u subotu najbolje sportiste i ekipe u 2006. godini, a nagrade su dobili atletičarka Olivera Jevtić, veslač Nikola Stojić, kao i ženska odbojkaška reprezentacija i vaterpolo reprezentacija Srbije.

    Trofej MOK-a "Sport i zajednica" dodeljen je predsedniku Odbojkaškog saveza Srbije Aleksandru Boričiću, dok je specijalno priznanje OKS za postignute sportske rezultate u kategoriji osoba sa invaliditetom dobio stonoteniser Zlatko Kesler.

    Predsednik OKS Ivan Ćurković istakao je da su "naši sportisti postigli u proteklih 12 meseci zaista vredne rezultate".

    "Ne bismo da izneverimo jedno važno načelo olimpizma, koje kaže da se uvek može više, brže, jače i zato se nećemo zadovoljiti postignutim", rekao je Ćurković na svečanoj sednici povodom obeležavanja dana OKS u Domu Narodne skupštine, kojoj je prisustvovao i srpski premijer Vojislav Koštunica.

    Najbolja sportistkinja Srbije za 2006. Olivera Jevtić do tog priznanja došla je pošto je na Evropskom prvenstvu u Geteborgu osvojila srebrnu medalju u maratonu.

    "Iduća godina će za mene biti veoma bitna, jer bi trebalo da uhvatim 'priključak' sa najboljim svetskim atletičarkama. Učestvovaću na SP u Osaki, ali još ne znam da li ću se takmičiti u trci na 10.000 metara ili maratonu. Trudiću se da se što bolje spremim za Peking 2008", rekla je agenciji Beta Jevtićeva.

    Ona je podsetila da je na prethodnim OI u Atini 2004. imala mnogo problema pre i za vreme trke i izrazila nadu da će, ukoliko se dobro pripremi, ostvariti dobar rezultat u Pekingu.

    Najbolji sportista Srbije u 2006. Nikola Stojić do priznanja je došao pošto je osvojio zlatnu medalju na SP u Itonu, u dvojcu sa kormilarom (sa Jovanom Popovićem i Ivanom Ninkovićem), ali i trijumfovao na Svetskom kupu u Minhenu (sa Goranom Jagarom).

    Prema njegovim rečima, nagrada koju je dobio priznanje je ne samo za njega, već za celu veslačku ekipu.

    "Ne bih dobio nagradu da nisam veslao sa Jagarom i Popovićem, ali i da iza nas ne stoji uspešna veslačka organizacija. Naši rezultati su ove i prethodnih godina bili na veoma visokom nivou. Trudićemo se da tako ostane", rekao je Stojić.

    Zoran Terzić, selektor odbojkašica, koje su na SP u Japanu osvojile bronzanu medalju, ocenio je da na kraju uspesne godine "svakako prija priznanje dodeljeno od najviše sportske institucije - Olimpijskog komiteta Srbije".

    "Lepo je naći se medju najboljim sportistima koje trenutno naša zemlja ima i koje je imala. Žao mi je što sve devojke nisu bile tu. Nadam da ćemo i narednih godina 'naterati' OKS da nas izabere", rekao je agenciji Beta Terzić.

    Aleksandar Šapić, jedan od najboljih vaterpolista Srbije, koji je sa reprezentacijom osvojio zlatnu medalju na EP u Beogradu, istakao je da ovo nije prvo priznanje ovom sportu, ali da je 2006. bila veoma uspešna.

    "Ovo je bila sjajna sezona. Sa svih takmičenja na kojima smo učestvovali, vratili smo se sa zlatnom medaljom. Bolje od toga nije moglo. Nadam se da ćemo bar slično nastaviti i sledeće godine", izjavio je Šapić.

    Sportisti Srbije su na seniorskim svetskim prvenstvima osvojili dve zlatne medalje (kajak i veslanje), jednu srebrnu (streljaštvo Stevan Pletikosić) i dve bronzane (kajak, ženska odbojkaška reprezentacija).

    Na evropskim prvenstvima osvojili su dve zlatne (vaterpolo reprezentacija i plivač Milorad Čavić na 50 m slobodno) i dve srebrne medalje (Milorad Čavić na 100 m delfin i atletičarka Olivera Jevtić u maratonu).

    (Beta)

    Jel se slažete sa izborom sportista godine, u pojenačnoj konkurenciji i kolektivno, Olimpjiskog Komiteta Srbije?
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  3. #18

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Bavio sam se fudbalom 10 godina, i prestao
    Kad pijem ne preterivam, nit volem nit preferiram... Al mi se desi...
    Svega se tako nakupi... Pa tamburama mangupi, prepreče put...

  4. #19

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Trenirao sam prvo kosarku 1 godinu... U 6. razredu sam trenirao boks isto mozda godinu dana i prestao nakon sto sa polomio od batina toliko njih da rivala vise nisam imao hahaha A sve to vreme i sada (12 godina) treniram fudbal... I danas dan ga treniram... Veoma je zdravo baviti se nekim sportom. Ah... i ako se racuna sto idem u teretanu 3 - 4 puta nedeljno...

  5. #20

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Sportski savezi traže Ministarstvo sporta
    Utorak, 30. januar 2007.

    Pet najvećih sportskih saveza u Srbiji zatražili su od novog saziva Skupštine Srbije da utiče da se u novoj Vladi oformi posebno Ministarstvo za sport.

    Na inicijativu Fudbalskog saveza u čijim je prostorijama održan sastanak, pet sportskih saveza uputilo je apel novim republičkim vlastima da obrazuje Ministarstvo sporta, jer srpski sport to zaslužuje na osnovu svih dosadašnjih rezultata.

    Inicijativu su uputili košarkaški, vaterpolo, odbojkaški, rukometni i fudbalski savez.

    "Srbija je povratkom državnosti krenula novim putem. Ubedjeni smo da sport zaslužuje posebno mesto u državnoj politici i njenom aparatu. Formiranjem resornog ministarstva sportisti, sportski radnici i klubovi bili bi u prilici da lakše rešavaju probleme i medjusobno koordiniraju. Srbi su sportski orijentisana nacija, a naša zemlja je svetskom profesionalnom sportu podarila velike asove koji su ostavili značajnog traga i zato Srbija zaslužuje Ministarstvo sporta", navedeno je u apelu.

    Inicijatori te ideje naveli su i niz prednosti koje bi Ministarstvo sporta trebalo da donese - izradu nacionalne strategije razvoja sporta, donošenje zakona o sportu, rešavanje pitanja privatizacije u sportu.

    Ministarstvo bi i koordiniralo rad izmedju sportskih saveza, klubova i lokalnih samouprava, jačalo bazični sport i kontrolisalo tokove novca.

    Ministarstvo sporta sada postoji ali u okviru Ministarstva prosvete i sporta.

    Inače, "Večernje novosti" u izdanju od utorka pišu da bi, ako u novoj vladi bude ministarstvo sporta, na njegovom čelu bio nekadašnji predsednik Fudbalskog saveza Crvene zvezde Dragan Džajić.

    Džajić kaže da sa njim niko o tome nije razgovarao, iako je nedavno najavio da se vraća u fudbalske/sportske vode.

    "Ukoliko ta ponuda stigne, naravno da bih bio počastvovan", rekao je Džajić.

    (MONDO)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  6. #21

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Da, da, Dark se bavi sportom! Ubijanje leptira iz zasede, pa pored ovog razgibavanja pronalazi i psihicki mir!

    Bavio sam se gimnastikom koja se gasila polako u NS, ne znam dali ima jos toga u Partizanu I. To je bilo u osnovnoj skoli....
    Posle sam svasta probavao... da bih od prve godine gimnazije pa do pre par godina isao na plivanje.

    Trenutno se ne bavim sportom uopste. Isao sam dva-tri meseca u teretanu, ali mi je jako dosadno tamo...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  7. #22

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Ne bavim se sportom dosta mi je na poslu non stop disem teret dodje mu kao teretana
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

  8. #23

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Naravno,dizanje tegove(d zak brasna)
    No me toques

  9. #24

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Ja treniram fudbal u Teslickom Proleteru

  10. #25

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Бавио сам се активно кладионицом, али сад не стижем да пратим лиге. Сад само понекад активно гледам утакмице уз пивце. Тренирао сам теквондо неко кратко време... сем тога, чисто рекреативно, фудбалица. Али ретко нажалост.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #26

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    igram mali fudbal, ranije sam igrao i basket ali sam nizak pa sam odustao, slabo mi je islo.
    sada se baviim fudbalom ali iz fotelje, veliki sam kladionicar!!!
    znas kako se ljubim


  12. #27

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    ok kosarka 4 godine karate 3 godine
    teretana ne znam
    u svakom zlu ima nesto dobra

  13. #28

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    ceo zivot fudbal ... basket ponekad kad nas nema za fudbal
    dzudo .. plivanje .. planinarenje ...
    ma obozavam sport i ceo zivot bez prestanka se bavim sportom ...
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #29

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    ...mačevanjem....




  15. #30

    Odgovor: Bavite li se sportom?

    Dizam neki džaci s vremena na vreme, inače slabo, mestimično... do umereno oblačno...

    Ništa bez sporta, bar rekreativno, sad pod stare dane...
    "Ride. Because children need heroes."

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Čime se bavite?
    Autor Lady S u forumu Posao
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 19.05.2017, 21:43
  2. Bavite li se borilačkim veštinama?
    Autor Bloo u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 03.09.2009, 09:15
  3. Čime se bavite u dijaspori?
    Autor Lady S u forumu Dijaspora
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 29.08.2009, 01:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •