Evrovizija - Eurovision 2007
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 92

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    03 Evrovizija - Eurovision 2007

    U cilju izbora kompozicije koja ce predstavljati Srbiju na takmicenju 'Pesma Evrovizije 2007', RTS i ove godine organizuje muzicki festival 'Beovizija', 7. i 8. marta u Centru 'Sava'.

    Beovizija 2007. - Lista ucesnika

    1. Maja Markovic - Nije nam se dalo [We didn't make it]
    muzika (music by): Miša Mijatovic
    tekst (lyrics by): Dragan Brajovic

    2. Blizanci- Mambo Jambo Serbiano
    muzika (music by): Nenad Jovanovic
    tekst (lyrics by): Marina Tucakovic

    3. Ivana Jordan – Bomba [The Bomb]
    muzika/tekst (lyrics by): Ivana Jordan

    4. Igor Vukojevic – Dobro te znam [I Know You Well]
    muzika (music by): Srcan Simic Kamba
    tekst (lyrics by): Leontina Vukomanovic

    5. Maja Nikolic - Ja znam da ti me ne voliš [I Know You Don't Love Me]
    muzika (music by): Marko curaševic
    tekst (lyrics by): Rastko Savic

    6. Negativ – Prava stvar [The Real Thing]
    muzika (music by): Negativ i Milan Prokop
    tekst (lyrics by): Ivana Peters

    7. Marija Šerifovic – Molitva [Prayer]
    muzika (music by): Vladimir Graic
    tekst (lyrics by): S.M.Mare

    8. Miki Peric – Jablan [Poplar]
    muzika (music by): Zoran Lesendric
    tekst (lyrics by): Ramirez

    9. Aleksandra Perovic – Nocas budi moj [Be mine tonight]
    muzika/tekst (lyrics by): Dragiša Baša

    10. Blah blah band – Ruski rulet [Russian roulette]
    muzika (music by): Bojan Vasic
    tekst (lyrics by): Miloš Roganovic

    11. Amadeus band – Zato što znam [Because I Know]
    muzika/tekst (lyrics by): Aleksandar Simic

    12. IQ – Ljubav za sve [Love For All]
    muzika (music by): Aleksandar Sedlar Bogoev
    tekst (lyrics by): Nikola Demonja Jr.

    13. Suzana Dinic – Nudim ti srce svoje [I Offer You My Heart]
    muzika/tekst (lyrics by): Jelena Trufunovic

    14. Slobodan Trkulja i Balkanopolis – Nebo [The Sky]
    muzika/tekst (lyrics by): Slobodan Trkulja

    15. Betty Boop – Sama [Alone]
    muzika (music by): Ognjen Cvekic
    tekst (lyrics by): Staniša Banjanin

    16. Mira Škoric – Voli je [Love Her]
    muzika (music by): Aleksandar Futa Radulovic
    tekst (lyrics by): Marina Tucakovic

    17. Aleksa Jelic – Beli grad [White City]
    muzika (music by): Dragi Jelic
    tekst (lyrics by): Valentina Velkov

    18. Bane i Tanja – Civava [Chiwawa]
    muzika (music by): Bojan Vasic
    tekst (lyrics by): Marina Tucakovic

    19. Nenad Jelic – Kao da je bilo juce [As If It Were Yesterday]
    muzika (music by): Saša Dragic
    tekst (lyrics by): Žana

    20. Jelena Kovacevic – Senjorita [Senorita]
    muzika (music by): Vladimir Graic
    tekst (lyrics by): Jelena Kovacevic
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Šta da kažem osim: Škora Mirić, apsolutni favorit!
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Eurosong 2007.

    ne bih da komentarisem dok ne cujem pjesmice... al cini mi se da i nije neki izbor
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Šta da kažem osim: Škora Mirić, apsolutni favorit!
    Pa kad može Ana BAkuta, mogu i ja, BRE! Imam hita!

    Ja mislim da Zorica Brunclik treba da se prijavi sledeće godine. I Baja Mali Knindža.

    Nadam se samo da će pobediti neko ko će da ostavi neki normalan utisak na daljem takmičenju. Ne mora čak ni da pobedi.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa kad može Ana BAkuta, mogu i ja, BRE! Imam hita!
    Možemo u dujetu, ja ću da skačem pomahnitalo po bini da animiram publiku a ti raspali po pevanju.

    Eeee, sada ozbiljno, Slobodan Trkulja je intersantan momak, završio je muzičku akademiju u Roterdamu, slušala sam ga uživo, odlično zvuče on i njegov Balkanopolis, samo, očekujem od njega neki etno aranžman, a takvi su već odlazili iz Srbije za svet, pa je možda sada porastao apetit za vriskavcima i skakvcima. Videćemo već.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Eurosong 2007.

    ajoj, nije mi dobro . ne očekujem apsolutno ništa, samo se iskreno nadam da se nećemo obrukati.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    ajoj, nije mi dobro . ne očekujem apsolutno ništa, samo se iskreno nadam da se nećemo obrukati.
    2. Blizanci- Mambo Jambo Serbiano
    muzika (music by): Nenad Jovanovic
    tekst (lyrics by): Marina Tucakovic
    Betmen, Supermen, Matriks, Spajdermen
    Roki i Brus Li, Tarzan, Rambo tri
    Ej, ko su bre ti
    Brena, Slatki greh, Piksi, Divac eh
    Čola, Brega, Džej, Ceca evrey day
    Ej, to smo bre mi.
    Mambo jumbo serbiano
    Prokleta si ej kafano
    Ej Džigili bu, dodji malo tu
    Bejbi, na dža ili bu
    Viski, Marlboro, Guča i kolo
    Prase, BMW, Sira, Rakije
    Ej, sve je okej


    Ja sam toliko bez texta da ne znam šta bih vas pitala. Ova pesma ( ) ima šanse da pobedi možda. (reče squaw i zaplaka)

    Ovom prilikom javno molim gospođu Tucaković da prestane ovako da me predstavlja u svetu.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #8

    02 Odgovor: Beovizija 2007.

    Uopste nemama komentar, ostala sam bez teksta
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Interna kontrola Radiotelevizije Srbije [RTS] utvrdila je da nema oštećenih učesnika festivala Beovizija, saopštila je glavni urednik Zabavnog programa RTS-a Sanda Suša.

    Kompanija 'Fonlider' koja je bila angažovana da prebroji ukupan broj regularnih glasova gledalaca putem SMS poruka pristiglih tokom polufinalne i finalne večeri saopštila je rezultate tek posle dva dana i tako nije ispunila ugovornu obavezu da za 20 minuta primi elektronske glasove, prebroji ih i rezultate dostavi RTS-u, navela je Suša.

    Na osnovu prekontrolisanih elektronskih spiskova utvrđeno je da je u finale ušlo deset pesama sa najvećim brojem glasova i da je pobednička pesma imala najvećui broj glasova publike i stručnog žirija.

    Generalni direktor RTS-a Aleksandar Tijanić zatražio je od odgovarajućih službi da raskine ugovor sa 'Fonliderom' i za sledeću godinu na tenderu izabere kompaniju koja će primati i brojati glasove publike.

    RTS je uputio izvinjenje svim učesnicima Beovizije i gledaocima koji su glasali što je prebrojavanje glasova trajalo nedozvoljeno dugo, saopštila je glavni urednik Zabavnog programa RTS-a.

      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Može li kod nas nešto, ali bilo šta da prođe bez ovakvih gluposti, večitog izvinjavanja ovome ili onome, međusobnog optuživanja, ružnih reči, elementarne nekulture...

    Generalni direktor RTS-a Aleksandar Tijanić zatražio je od odgovarajućih službi da raskine ugovor sa 'Fonliderom' i za sledeću godinu na tenderu izabere kompaniju koja će primati i brojati glasove publike.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  11. #11

    03

    Gledate li Eurovizija i sto mislite za toj festival?? Zabava ?interesni pesni??ili samo cista glupost so politicka pozadina?

    Marija Sherifovic ima super , balada...bas e so mnooogu emocii
    Poruku je izmenio goldie, 04.04.2007 u 01:46 Razlog: spojene dve poruke
    I NOT perfect, but i CAN smile
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Evrovizija 2007

    nisam zadovoljna... i ma koliko mi ljudi govorili da ona ima super glas i ubedjivali da pesma ima neku dubinu i jachinu.... ja svoje mishljenje necu promeniti.... nisam zadovoljna....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  13. #13

    Marija Šerifović: Dekolte ne dolazi u obzir!

    "Iskreno se nadam da ću "Molitvom" uspeti da ovaj festival dovedem u Beograd", rekla je za MONDO ovogodišnja predstavnica Srbije na takmičenju za najbolju Pesmi Evrovizije Marija Šerifović na konferenciji za novinare održanoj u Banjaluci. "Zvučaće možda neskromno, ali smatram da su pesma Marije Šestić, predstavnice iz BiH, kao i moja pesma, najbolje u okruženju i zato se nadam maksimalnom broju bodova, a mislim da će i Srbija obradovati BiH sa 12 poena, dodala je Šerifovićeva.
    "Pesma 'Rijeka bez imena' je moj lični favorit i, ako stignem, glasaću za tu pesmu", poverila se novinarima Marija.

    Ona se ozbiljno pripremamo za odlazak u Helsinki, a Radio-televizije Srbije je organizovala tim profesionalaca, koji je radio i na pripremama Željka Joksimovića, pre nekoliko godina.

    Još ne želim da otkrivam sve detalje u vezi sa mojim izgledom u Helsinkiju, ali za moj stajling će se pobrinuti tim priznatih domaćih dizajnera koji rade u inostranstvu i svakako neću biti u uskoj haljini sa dubokim dekolteom", rekla je Šerifovićeva i dodala da je za sam nastup zadužen je jedan od naših najpoznatijih reditelja Boris Miljković.

    "Marija je izuzetno mlada ali sa veoma ozbiljnom muzičkom karijerom i dosta nagrada iza sebe. Čak je, od trenutka kad je saznala da ize u Helsinki pa do danas, dobila još nekoliko priznanja, rekla je Duška Vučinić Lučić, predstavnica Radio-televizije Srbije.

    Propozicije Evrosonga nalažu da na bini ne bude više od šest ljudi, pa će se sa Šerifovićevom na sceni naći još pet pratećih viokala - Ksenija Milošević, Ana Milenković, Ivana Selakov, Sanja Bogosavljević i Suzana Dinić.

    Marija je visoko pozicionirana na Internet kladionicama. Prošle godine, kao što znate, nismo imali svog predstavnika na Evroviziji, tako da Marija ove godine ide prvo u polufinale, ali to i nije tako loše, jer što se više puta pesma čuje, posebno pesma ovakvog kvaliteta, to bolje. Mislim da će "Molitva imati odličan odjek i da će ljudi glasati za nju. Inače, još jedna okolnost nam ide na ruku, a to je činjenica da ove godine nema tako mnogo balada, pa su nam šanse mnogo veće, rekla je Duška Vučinić Lučić.

    (MONDO)
    Pevačica Marija Šerifović kaže da nikada nije razmišljala o eventualnom neulasku u finale za Pesmu Evrovizije, kao i da se nada da će pobediti.

      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Marija Šerifović: Dekolte ne dolazi u obzir!

    Hajde da vidimo i to čudo,...da sa baladom (mada uglavnom bolje prolaze pesme sa bržim ritmom),bez dekoltea (svaka njoj čast,ali ima ljudi koji daju svoj glas putem SMS-a i na konto toga,tj.na konto fizičkog izgleda određene persone...) i sa činjenicom da dolazi iz zemlje Srbije sa brdovitog Balkana,... i da još uspe da pobedi,...teško narode,mada nije na odmet imati malko optimizma,to nam je valjda jedino i preostalo...
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Marija Šerifović: Dekolte ne dolazi u obzir!

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Hajde da vidimo i to čudo,...da sa baladom (mada uglavnom bolje prolaze pesme sa bržim ritmom),bez dekoltea (svaka njoj čast,ali ima ljudi koji daju svoj glas putem SMS-a i na konto toga,tj.na konto fizičkog izgleda određene persone...) i sa činjenicom da dolazi iz zemlje Srbije sa brdovitog Balkana,... i da još uspe da pobedi,...teško narode,mada nije na odmet imati malko optimizma,to nam je valjda jedino i preostalo...
    ..pa čekaj zar prošle godine nisu pobedili neki maskirani likovi sa nekom pesmom neznamnijakog zanra? Ili ja grešim?
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Evrovizija
    Autor dule_legenda u forumu Muzika
    Odgovora: 188
    Poslednja poruka: 27.05.2012, 09:12
  2. Calcio 2007/08.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 02.06.2008, 20:50
  3. Eurovision 2008. Belgrade - Serbia
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 31.05.2008, 19:10
  4. Nba 2006/2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 14.07.2007, 01:23
  5. Eurovision Song Contest 2007
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 01:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •