Ucestali problemi sa sajtom
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 30
  1. #1

    04 Ucestali problemi sa sajtom

    Kako ste svi primetili da je ovih dana bilo jako cestih prekida u radu VojvodinaCafe-a, koji su nekada trajali i do 12 sati, a kulminirali u toku prethodnog dana, smatrala sam da je fer da vas obavestim o razlozima zbog kojih je dolazilo do prekida.

    Prethodnih godinu dana proveli smo kod jednog istog provajdera, koji nam je bio odlican u pocetku, ali kako je vreme odmicalo i kako se sajt sirio - postali smo preveliki za njih. Zbog toga je dolazilo do svih onih pucanja servera, zbog toga smo cesto morali biti suspendovani (jer smo gazili vise od dozvoljenog) i tako dalje.

    Obzirom da su stvari bile takve kakve su bile, nije nam preostalo nista drugo nego da trazimo bolji i jaci server, a koji usput i kosta mnogo vise...

    U toku noci izmedju 25. i 26. presli smo na novi server koji je u pocetku radio odlicno, ali nas je svega par sati nakon prelaska neko napao, takoreci hakovao, srusio ceo sajt sa sve forumom i srusio ceo server, te time prouzrokovao jako veliku stetu.

    Ne znamo ko je to uradio, niti nas je briga... Na srecu, imali smo backup od 25. marta, tako da smo se vratili nazad... Sada smo ponovo na starom serveru, koji verovatno nece raditi kako treba, kao sto i do sada nije radio, ali bolje ista nego nista. Stari provajder nam je ucinio uslugu i primio nas privremeno dok se ne snadjemo. Trazimo novi hosting koji ce kostati mnogo... Bacili smo novac ulozen u novi server, koji je neko nakon samo par sati srusio...

    Iza mene je neprespavana noc, zaista smo se trudili da stvari sredimo sto pre i jako mi je krivo zbog svih ruznih reci koje sam procitala u toku prethodnog dana. Nadam se da sada sve razumete i da necete kriviti administratore zbog prekida u radu foruma, jer ako se neko trudi oko ovog foruma - to smo mi, sasvim sigurno.

    Novi hosting ce nas mesecno kostati kao polovina prosecne plate u Srbiji, sto je jako velik novac, te je sam ovaj sajt postao jako skup hobi. Molim vas da imate to u vidu prilikom sledeceg komentarisanja bilo cega vaznog za ovaj sajt...

    Ukoliko vam je stalo da se ovaj sajt odrzi i ukoliko zelite da pomognete, najmanje sto mozete da ucinite je da povremeno kliknete na neku reklamu.

    Ukoliko zelite da u ovom trenutku pomognete kako bi se VojvodinaCafe sto pre smestila na kvalitetan server i kako bi mogla da nastavi sa daljim radom, obratite mi se na PP. Ukoliko imate dobre volje, i ukoliko ste spremni da nam uputite donaciju, ostavicu vam kontakt.

    Ne zelimo da uvodimo clanarine i to je poslednja opcija koja ce se razmatrati.

    Eto, to su uglavnom problemi koji su nas zadesili u toku prethodnih par dana. Nadam se da bar sada nekii od vas na problem gledaju iz neke druge perspektive. Dacemo sve od sebe da sto pre stabilizujemo ovaj sajt, kako bismo svi nastavili opusteno caskanje i druzenje.

    Sve vas pozdravljaju Lady S i Necromancer
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    Ma nemoj se nishta nervirati...shvatamo sve.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    I jedan mali dodatak... Sve poruke koje budu napisane nakon otvaranja ove teme i ticu se pucanja servera, a napisane su van ove teme, smatracu za provokaciju i bice momentalno obrisane.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    shta god da treba, samo reci..
    pomocicu koliko mogu
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    Pozdrav i podrska neumornim administratorima na trudu i danonocnom radu za bolji i kvalitetniji rad sajta
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    Ma kakve provokacije! Cenimo vas trud!
    Eto, samo toliko da znate!
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    Ma samo neka radi
    Jes' da su penzije male, ali i baba ce vrlo rado da se uchipi
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    jbt zivot, pa koja je to pizdarija od servera kad koshta tol'ko kinti
    al ce pichi ova Vojvodina...

    go Vc,go...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    Dedicated, fina mašinica Da ne ureknemo.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    Ce bidneMO i vishe no jaki...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    Da se niste usudili da se izvinjavate!!!
    Pa ko nam je kriv kad smo navalili na VC"ko mutav na telefon".
    Zbog cega bi se svi mi ustrucavali od clanarina?
    Svi vidovi dodatnog finansiranja su sasvim normalna stvar.Pre svega,ja se smatram clanom foruma,ali ne zato sto tu kuckam,vec sto sam tako prihvacen.Na clanarini ce se videti PRAVA ODANOST.Nek to bude i simbolicno,ali ce imati velikog znacaja sa tehnicke strane.Za svakog novog ce delovati kao ozbiljan sajt i forum,a verovatno ce biti i malo veca cast da sam clan.Novi ce moci da zarade clanarinu posle odredjenog broja postova ili nekih slicnih zaduzenja.Ko hoce ranije neke privilegije,taj se uclanjuje finansijski.
    Nemoj da se libite toga,kad vas molim.Radije bih da ostanem bez goriva u kolima,nego bez VAS.
    Ove moje ideje deluju komplikovano,ali verujte da bi vredele.Garantujem da je vise od 50% nas,ovde zbog kvaliteta.
    A sto se tice reklama,jos jedan predlog.
    Nikakav problem nije napraviti napor i kliknuti na bilo sta,ali...
    Reklame treba da su jasnije,sarenije,da se razlikuju od od okruzenja.
    Ja nemoram da znam da su to reklame,zar ne?Tako kako sad izgledaju,mislim na naslovnu stranu sajta,su dobre,ali stavljaj te ih i po temama foruma.Bodite nam oci sa sarenilom.
    Zasad toliko.
    Verujem vam da ste umorni.I ja bih bio posle celog dana rada na mesalici (za beton).
    Imate moju kompletnu podrsku.Sve,ali sve sto vam padne napamet podelite sa najvernijima,mozda se ukaze neko bolje resenje.Olaksajte sebi.


    SRECNO!!!!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ma samo neka radi
    Jes' da su penzije male, ali i baba ce vrlo rado da se uchipi
    kad moze baba moze i deda ....
    da se upii
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    Sad sam videla u cemu je problem,a ja mislila nesto ja nevaljam

    I sama se slazem da VC treba da funkcionise i da je jako dobar,ako mora clanarina iz bilo kojeg razloga mislim da ce svi odani forumasi to prihvatiti samo da budemo zajedno.Pokazimo da su vojvodjani zajedno pa bilo gde se nalazili!




    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    Tako je Zdenka, ostajemo ovde!
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Ucestali problemi sa sajtom

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Tako je Zdenka, ostajemo ovde!
    Podrska u svakom slucaju.

    Mi se trenutno reklamiramo na ovom mestu, a nameravamo da to ostane i dalje. So, nedajte se.
    Stay black, man, 'cose, white is too brite!
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 05:52
  2. Problemi sa Torrentom
    Autor pristevac85 u forumu Softver
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 11.01.2010, 18:30
  3. Problemi sa stolicom
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2008, 20:52
  4. Problemi sa titlovima
    Autor Najgora u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 16:58
  5. Photoshop problemi
    Autor SQUAW u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.12.2007, 09:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •