Nedeljni rucak - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: Nedeljni rucak

    pravi vojvođanski ručak
    supa , kuvano meso, sos , pečeno meso, salata , kolači
    tako sam naučio od mame pa i dalje tako držim

  2. #17

    Odgovor: Nedeljni rucak

    radnim danima retko rucamo zajedno al nedelju volim i zbog nedeljnog ruckasupa,kuvano meso,sos,pohovano meso,pire krompir i naravno desert
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #18

    Odgovor: Nedeljni rucak

    Nedelju kao dan nikada nisam volela, ali kad pomislim na nedeljni ručak,osmeh od uva do uva..

    Volim taj tradicionalni sremački nedeljni ručak..to mi je poseban ritual i poseban užitak..pa to kad krenem da iznosim jedno po jedno, od supe do slatkiša, a osmeh na licima mojih najdražih sve širi i širi..

    Pa gde ćeš veće zadovoljstvo..em svi konačno zajedno, em svi nasmejani i zadovoljni..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  4. #19

    Odgovor: Nedeljni rucak

    najvise volim nedeljne ruckove kod mojih kumova
    dvadesetdve godine su u braku,i svake nedelje je isti rucak:
    supa s rezancima,rinflajsh koji se pushi s ovala (krompir,sargarepa,govedina),paradajz sos i beli sir
    boze dragi,kako se ja prezderem kad se zateknem kod njih nedeljom!!!!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #20

    Odgovor: Nedeljni rucak

    Moj posao oko nedeljnog ruchka je da isechem pile i da napravim krompir pire

  6. #21

    Odgovor: Nedeljni rucak

    Nedeljni rucak uvek mi je asocijacija na detinjstvo. Svi zajedno konacno i sve redom se jede od predjela, do glavnog jela, salate deserta ....I uzivamo, nasmejani i veseli sto smo zajedno i zadovoljni od onog sto je majka spremila za nas.
    I to mi bas nedostaje.
    Danas, nazalost, retko se ovo desava kod mene. Suprug radi smenski posao i nekad nedeljom nije tu. Tada najcesce ili setam sa detetom, pa rucamo negde u grad ili sam kod mojih, pa opet tamo zajednicki rucak.
    A nekad kad je tu, iskoristimo dan za zajednicki rucak, dok nekad kad je lepo vreme izadjemo nas troje da se prosetamo(park, zoo, negde u prirodi), jer tokom nedelje ne mozemo zbog obaveza.


  7. #22

    Odgovor: Nedeljni rucak

    jos uvek imamo sve na meniju isto kao ranije pa i strudle s makom ali to vise nezovemo rucak zbog dece koja se tek u to vreme bude pa ih zezamo da ustaju na okasneli dorucak

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Nedeljni horoskop
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 24.06.2009, 07:33
  2. Recept za nedeljni rucak
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 03.12.2007, 05:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •