Knjiga utisaka! - Strana 22
Strana 22 od 28 PrvaPrva ... 122021222324 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 316 do 330 od ukupno 419
  1. #316

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Verovatno je mislila na staru ekipu,mada ih je mnogo jos uvek tu,a ima i novih kvalitetnih clanova
    Sve u svemu,bilo je i ostalo super
    E važno je da je dobro bilo i ostalo,a što se tiče članova pa normalno i ja ću jednoga dana nestati,tako je to na svakom forumu.


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  2. #317

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Posto pise tamo iznad 'Predlozi, pohvale i kritike', a ja nigdje ne vidim Temu sa nazivom Kritike (samo Knjigu utisaka i Prjedloge), zanima me jel mogu u ovu temu napisat kritiku, il da otvaram drugu sa istim nazivom?

    Hvala!

    A da.. forum je super! (Da ne budem OT )
    Nije svako ko luta izgubljen..

  3. #318

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Knjiga utisaka podrazumeva da možeš izneti i negativne impresije o forumu, naravno. Prethodno konsultuj Pravilnik.
    Poruku je izmenio Morpheus, 19.06.2010 u 01:15

  4. #319

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Ajd da kazem po koju,oduvek sam u radnjama sa tim knjigama imala zelju da dam neko misljenje,al nikad nije bilo olovke,eto makar odje nesto da kazem. Forum ko forum,mogu lepo da ispisem sta mislim,ne moram pricati,al najlepse od svega je to sto ljudi citaju,uff cek nije to najlepse,zapravo je sto nas ima malo u srednjem nekom proseku 16 ljudi u vrh cashe,a svi se nekako,na neki nacin upoznaju,shegace na tudje ili svoje rachune,tak da mi je to najmiliji utisak.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  5. #320

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Knjiga utisaka podrazumeva da možeš izneti i negativne impresije o forumu, naravno. Prethodno konsultuj Pravilnik.
    Uopšte, zabranjeno je javno komentarisanje rada moderatora, bilo da su u pitanju pohvale ili kritike. Ukoliko imate pritužbu na nekog člana/moderatora, kontaktirajte administratore putem privatnih poruka.
    Sve je receno..

    Uzivajte i puno uspjeha zelim vam u daljnem radu, sigurno cete ovako stici.. daleko.

  6. #321

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    O forumu da, o radu moderatora ne.

  7. #322

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    hheehhee

    forum je jako zanimljivbas onako ...jako
    pobedili smo svabe to mi popravilo utiske
    ona tema ''nista brez lengvidza'' da se privremeno arhivirakoji ce nam...
    da se objedine teme o fotografijama i da im se da drugaciji smisao
    i tako bilo bi jos....
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  8. #323

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Pa ajd da se i ja utisnem ovde
    Nisam sad nesto mnogo na ovom forumu, ali imam i pohvale i kritike
    Forum je bash liiiip ..ima tu odredjena ekipa koja mi odgovara i zbog toga sam ovde, takodje ima dosta razlicitih ljudi sa kojima se moze diskutovati a da se na kraju ne poubijamo
    Shalu na stranu i srce na dlanu ovaj forum je pravo mesto za opustanje

    A sad kritichni deo utiska ..Jedino sto mi se ne svidja je kad se na neko pitanje bash uvek odgovara copy/paste textom..znaci mislim na forum(religija, filozofija,itd...) razumem ja da neko ima specijalan razlog da koristi citate poznatih lichnosti, ali valjda malo treba upotrebiti i svoj mozak..bar ponekad
    Poruku je izmenio Mrak, 04.07.2010 u 11:42

  9. #324

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Meni uglavnom sve ok, sta nije, to preskocim.
    Ali, padne mi na pamet da bi bilo fino kad se avatra , potpis i te promenljive stvarcice ne bi menjala kompletno tj. dok sam imala stari avatar, da mi na tim porukama koje sam tada pisala ostane taj avatar, a da promena vazi samo unapred. Ne retroaktivno.
    Ne znam kolko je to komplikovano za izvesti, ni dal je uopste moguce, al nije to na meni.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  10. #325

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    ...polako,ali sigurno,neko gubi kompas...smisao za humor kod pojedinaca,nije ravan nuli, vec ide u minus...ali i to je normalno kada se poleti visoko...gospodo...unisticete ovo mesto......
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #326

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Forum je jako dobar i zanimljiv.
    Često sam na forumu i provodim predivne sate čitajući zanimljive postove u raznim temama.
    Ranije mi se nije svideo. Bilo je puno onih pametnjakovića koji su pisali o nauci, evelociji,
    plametama i kojekakvim nerazumljivim stvarima.
    Ranije je bilo i puno onih koji su se folirali nekakvom čudnom vrstom humora koji ja
    uopšte nisam razumeo. Samo sam blenuo u ekran bez mogućnosti da učestvujem u
    razgovorima, jer ništa nisam razumeo i bio me stid da ne odvalim nešto.
    Omiljene teme su mi Plus-Minus i koga bi skim
    Mislim da su te teme najbolje jer su i meni razumljive.
    Ima puno lepi slika na forumu a posebno mi se sviđa što svako ima svoj avatrar.
    Lepi su šareni.
    Ima i puno devojaka na forumu, što se meni naročito sviđa.
    Kod mene u selu nema puno devojaka sa kojima bih mogao da se družim, tako da mi je
    forum jako super.
    Volim da čitam i teme na politici. Forumaši koji pišu na politici su jako pametni,
    koriste jako puno intelegentnih reči. Uvek napišu onako baš kako i ja razmišljam -
    ponekad kad dobijem duplu dozu lekova.

    A sada moram da idem. Došao je bolničar da me odvede u sobu gde ću dobiti svoje
    pilule. Nabrao sam i malo cveća da ga stavim u čašu kraj kreveta.
    Bolničar je rekao da se cveće ne sme pojesti ali kad ode ja ću ipak probati.
    Rekao je da ako budem dobar i više ne čupam kosu, onda ću dobiti puding za večeru.
    Volim puding. Volim Forum...sve vas jako volim...

  12. #327

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Meni je ovaj forum je super zato što mi uvek neko pomogne kada imam neka jako važna i nerešiva pitanja. Recimo ono sa cipelama koje sam mislila da su propale zbog blata ili sa menjanjem formata i još mnoge stvari. Osim toga volim da igram i ja te igre kao uriel, ali mi jako brzo dosade, jer me zamara gledanje u monitor. Već me bole oči. Inače bih možda više bila na forumu. Volim i teme o putovanjima i turizmu. Često me je iznenadilo kako korisne informacije mogu da saznam od vas. Nekad me je čak i čudilo otkud toliko interesantnih ljudi na jednom mestu, kad se inače svugde nađe svega i svačega.
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  13. #328

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Ovih dana sam na godisnjem odmoru/umoru cackam nesto oko kuce na selu/
    Stoga sam i vise prisutan,mozda i dosadan no
    Primetili ste da sam posle 300 postova konacno dao prve repute
    Postavio neke slike uz pomoc clanova foruma kojima i ovog puta zahvaljujem
    Ovde sam kao u svojoj kuci
    Pozdrav svima iz danas prohladnog Djurdjeva
    Cika Neca-Zirne

  14. #329

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Svaka čast, nemam reči, veoma dobar sadržaj, sve pohvale, pogotovu adminu

  15. #330

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    ja sam se juče registrovala i zaista sam prezadovoljna. odlično
    sada pijem kaficu i imam divnu razonodu.
    POZDRV SVIMA

Strana 22 od 28 PrvaPrva ... 122021222324 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Knjiga kojoj se stalno vraćam
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 18:10
  2. Traži se knjiga
    Autor zoća u forumu Književnost
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 03:51
  3. Ginisova knjiga rekorda
    Autor ZOE u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.06.2014, 16:07
  4. Knjiga za decu...
    Autor JelaS u forumu Književnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.07.2008, 14:07
  5. Sajam knjiga
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.11.2006, 16:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •