Knjiga utisaka! - Strana 12
Strana 12 od 28 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 419
  1. #166

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Поздрав, у нади да ћу разјаснити !!!

    Да моје ценјено д......е ценим и цувам, а висе волим када ми у лице кажу све мане и замерке.
    Ко ми мисли и жели добро тај о мени лепо прича ђе чуо и нечуо.

    Поред толико похвала које сам прочитао на обој теми нормално би било да се за Вас чује и на другим форумима. Ја сам случајно наишао!

    Ако мислимо исто реците да ли би било лепо када би цланови или гости преносили коментаре, мишљенја итд..... на разне друге форуме, а навели да је са ВОЈВОДИНА КАФЕ

  2. #167

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Поздрав, у нади да ћу разјаснити !!!

    Да моје ценјено д......е ценим и цувам, а висе волим када ми у лице кажу све мане и замерке.
    Ко ми мисли и жели добро тај о мени лепо прича ђе чуо и нечуо.

    Поред толико похвала које сам прочитао на обој теми нормално би било да се за Вас чује и на другим форумима. Ја сам случајно наишао!

    Ако мислимо исто реците да ли би било лепо када би цланови или гости преносили коментаре, мишљенја итд..... на разне друге форуме, а навели да је са ВОЈВОДИНА КАФЕ
    Recimo da mi nisi odgovorio na pitanje ali nema veze da ne širimo priču. Rado ću prihvatiti da je u pitanju bilo tvoje nespretno izražavanje.

    Što se tiče mene pa i mojih kolega ne moraš ništa da brineš, vrlo jasno i precizno će ti biti uvek sve saopšteno u skladu sa datim okolnostima i potrebama.

    Kada smo već kod toga, preporučio bih ti da pre postavljanja poruke istu pročitaš još jednom i da je ispraviš pa tek onda da je postaviš. Postoji i opcija pregled poruke koju je preporučljivo koristiti.
    Poruka koju si napisao na ćirilici deluje prilično nepismeno i nemarno a to najverovatnije nisi želeo. Napominjem kako nemam ništa protiv ћирилице da ne bi bilo neke zabune u tom pogledu.

    Što se tiče pohvalnih komentara i pisanja o Vojvodinacafe-u na drugim mestima na netu svakako da se o tome može pričati.
    Piše se o ovom mestu onoliko koliko se piše ali morate uzeti u obzir da je vrlo mali broj članova koji posećuje više mesta, naši članovi uglavnom pronalaze sve što im je potrebno na ovom forumu pa ih je retko videti bilo gde drugo.

    Onaj manji broj ljudi koji zuji više po netu i kojima i sam pripadam piše i afirmiše Vojvodinacafe ali očigledno se ne krećemo na istim mestima tako da niste nailazili na takve poruke.

    Moram spomenuti kako nisu svi forumi raspoloženi da puštaju tekstove o konkurentskim sajtovima pa da u skladu sa tim brišu ili koriguju linkove ka ovom mestu.

    Dešavalo mi se da na ovom forumu objavim priču o jednoj akciji na jednom računarskom forumu a da kasnije moderatorka tog istog foruma pomalo osakati tekst o Vojvodinacafe-u na svom forumu ... naravno tekst sam iz protesta povukao, iako su mi se na neki način odmah izvinili i pozvali da ponovo postavim tu priču.

  3. #168

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Kakо да не СИМКЕ, слажем се, за онај део текста око других форума ( сакаћенја мог, твог, или било чијег текста, осим ако је близак-блиска модераторима )

    Немам ништа против ћирилице, дапаче. Почео сам је писати недавно, на овој мојој енгл. тастатури па и ако контролишем промакну ми грешке.

    Искрено се трудим на усавршавању.

    Наставите тако !

    Жао ми је што ниси разумео/ла добру жељу ( савет ) у мојој поруци. Нека биће још прилика.

    До читања, поздрав !

  4. #169

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    neko je ovde dosao s nekog mesta
    pa sam i ja svratila...da vidim tog nekog....
    ne kazem da i ranije nisam povremeno zavirivala ovde,ali uglavnom sam gledala samo teme o knjizevnosti,i one o filmu
    kad sam dosla,odakle sam dosla,ovaj forum je bio pravo osvezenje
    drukciji
    ne primecujes toliko prisustvo moderatora
    svi nesto fini,obracaju se jedno drugom onako u rukavicama
    meni je to bilo gotivno,da
    sad je vec gomila ljudi s onog mesta ovde
    eto razloga da ne odem odavde
    ali....
    malko mi smeta usitnjenost tema
    neko postavi banalno pitanje kao temu
    mozes da dodjes jednom na tu temu i odgovoris,ali sta dalje?
    eto,to mi malko smeta
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #170

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    OD PRVOG DANA SE OSECAM KAO DA SAM TU ZAKOVAN VEC CITAVU VECNOST..........IMA PROSTORA ZA SVE, SARENILO ZANIMLJIVIH TEMA, NEMA SUJETE I NJANJAVACA SA NJAKANJEM.......NEKOLIKO IZUZETNO VREDNIH LIKOVA SAM PREPOZNAO.........NA SVOM SE OSECAM TERENU
    JER KARDIOVASKULARNO I GEOGRAFSKI PRIPADAM VOJVODINI JOS UVEK
    .....TAKO.......VEOMA DOBRI UTISCI.......






    LOVE 4 ALL

  6. #171

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Svidja mi se sajt. Bas je lagan.
    Moderatori fino obavljaju posao. Vlasnici ga lepo odrzavaju.
    Prijatno mesto...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  7. #172

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Sve pohvale sajtu i moderatorima čije prisustvo se oseća, ali na vrlo pozitivan način.

    Ono što mi se čini suvišnim več objasni Divlja: čemu čit-čat, druženje forumaša, pričaonica i kafić, npr.? Zar to nije sve jedno te isto?

    Dupliram teme i izvinjavam se, ali uglavnom mi je jako teško da iščešljavam sve mogućnosti, posebno što je sajt malo sporiji i često se desi da potpuno blokira.
    _________Una16

  8. #173

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Sve pohvale sajtu i moderatorima čije prisustvo se oseća, ali na vrlo pozitivan način.

    Ono što mi se čini suvišnim več objasni Divlja: čemu čit-čat, druženje forumaša, pričaonica i kafić, npr.? Zar to nije sve jedno te isto?

    Dupliram teme i izvinjavam se, ali uglavnom mi je jako teško da iščešljavam sve mogućnosti, posebno što je sajt malo sporiji i često se desi da potpuno blokira.
    Da krenem od kraja jel...

    To što je sajt spor i povremeno blokira sve nas podjednako nervira i borimo se tim više od godinu dana. Jednostavno se dešavaju tehnički problemi sa kojima admini bore konstatno. Pravi razlog zna Necromancer ako bude imao volje ponovo da odgovara na tu temu, oglasiće se

    Meni nije jasno čemu te primedbe (ili pitanja) kao što je ovo vezano za chit-chat i kafane? Kako to može da bude isto?
    Svaka od tih tema nas koji smo učestvovali u njima podseća na neki period našeg zezanja. Svaka od tih tema je u tom momentu imala svoju draž, takodje oni koji imaju inspiraciju da se nadovežu ili osmisle novu svakako neće biti bojkotovani.

    Takodje su neke od opuštenih tema (kao podforum Želje i Čestitke) izgubile svoju draž i smisao svojom učestalošću. Zamišljene su tako da se svaki član koji promeni "titulu" odredjenim brojem postova ( samim tim se ističe učestalost u diskusijama) na neki način uzdigne i da drugi mogu da daju komentar na njegovo pisanje ili svoje mišljenje o članu. Sada se tu svakodnevno ispijaju kafe tako da neki novopristigli članovi nemaju predstavu ni o titulama ni o svrsi tih tema.

    U svakom slučaju je poštenije zezati se i chatovati na tim temama nego to isto raditi na ozbiljnim temama i time moderatorima napraviti posao.
    Uostalom ako vam se ovaj forum dopao zato što je takav kakav je, zašto se onda ne bi trudili da ostane takav?
    Ili još bolje....zašto bi ga menjali?

  9. #174

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Ne, ne, ne, ne, ne

    Skroz si me pogrešno razumela.
    Zbog preglednosti sam pomislila da je možda jednostavnije sjediniti chit-chat, pričaonicu i druženje forumaša.
    Toliko mi se puta desilo da vidim temu prilikom pregledavanja i da želim na nju da odgovorim, ali da u trenutku nemam vremena.
    Pri novom uključenju jednostavno ne mogu da je nadjem. Klik ovamo-klik onamo i na kraju dignem ruke.
    Nikakvo brisanje dakle, tek spajanje već postojećeg.

    Čemu takva završnica tvog posta?
    Sajt sam pri prvom pristupu pohvalila i da tako nisam mislila, ne bih se ovde ni guzila.
    Si?
    Poruku je izmenio Buba Erdeljan, 18.01.2008 u 20:37 Razlog: dodatak
    _________Una16

  10. #175

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Koleginice kako je to lepo kada se guziti moramo medj' dragim nam ljudima,ali moram na tren da se vratim u realnost... Nisi ni ti nju dobro razumela,a i ona se zapričala,pa sam se i ja naljutio skoro na kraju njenog posta...

    Izvinjavam se što se mešam,obično takve ne volim ni sam,a i oni što mire ispadnu krivi za sve,ali Najgora je sinonim za najbolju,veruj meni,a tebe koleginice iako nisi precizirala kg i visinu na drugim temama,volem,nekako intrigiraš i inspirišeš..uostalom vidiš da idem za tobom k'o tele za majkom ničim izazvan,ali to je van moje kontrole... Elem melem gde stadoh jbt... da,ne pravite dramu ni iz čega... Da treba da se napušite pomogao bih vam,ovako nemojte ako iole poštujete ono što vam pišem,jer zezanje je zezanje,bez njega ne može,a ovo vam ozbiljno pišem ili sugerišem dobronamerno...

    Usput zavoleh i ja ovaj forum,ne bih se qrčio tamo gde se i vi guzite...

  11. #176

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku

    Dupliram teme i izvinjavam se, ali uglavnom mi je jako teško da iščešljavam sve mogućnosti, posebno što je sajt malo sporiji i često se desi da potpuno blokira.
    Ako ti je potrebna bilo kakva pomoc oko foruma, mene nemoj nista da pitas, jer dajem pogresne informacije.
    Ali...jesi koristila pretragu? pogledas gore, pa malo desno e tu imas opciju - pretraga-
    Tu su i opcije uputstvo, lista clanova, nove poruke...trazi, trazi pa ces naci
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #177

    Odgovor: Knjiga utisaka!



    Nisam valjda zvučala grublje nego što sam htela?
    Ukoliko je tako, javno se izvinjavam Gdji/ci Najgoroj-Najboljoj i svima ostalima.
    Mnogo volim da lajem na zvezde, ali nisam prgave prirode.
    To je valjda za nas medvede karakteristično.
    Mislim... to da smo po prirodi... prirodno... bučniji, jel?
    S' toga nije ni čudo, kolega, što dojmite da stalno idete za nama. Ustvari ne možete da nas zaobidjete.
    Kao ni neke pre, a izgleda iz istog legla...
    _________Una16

  13. #178
    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Svidja mi se sajt. Bas je lagan.
    Moderatori fino obavljaju posao. Vlasnici ga lepo odrzavaju.
    Prijatno mesto...
    Hvala Vam na komplimentima, zapazili smo Vaše korektno učešće, ja sam naročito primetio kvalitetne fotografije koje postavljate.
    Voleo bih da uz njih informativno unesete nešto teksta, kao što su lokacija, vreme, doba snimanja, neku pričicu o tome zašto vas je baš nešto inspirisalo na snimanje i tako u tom nekom smislu ...

    Osećajte se prijatno i opušteno, kao i inače kada se nađete okruženi prijateljima, drago nam je što ste sa nama i nadam se da ćete naći prilično tema koje Vas zanimaju.

    Kniga utisaka
    (Lično mišljenje, nevezano za moderatorsku funkciju koju obavljam.)

    Pojavila se jedna grupa novih članova na forumu, stigli su sa nekog drugog foruma koji je iz nekih razloga prestao sa radom ili nešto slično, no to nema puno veze jer me ne zanima previše ... stigli su na ovaj forum, forum koji najbolje oslikava Vojvodinu onakva kakva je, a u Vojvodinu su uglavnom svi stizali jer ih je neka muka na to naterala, pa su tako nekako i oni stigli u potrazi za nekim mestom gde će se lepo osećati.
    Verujem da su odabrali pravo mesto, verujem da su korektno bili dočekani i primljeni kao što dolikuje pravim domaćinima kakve smo uvek želeli da predstavljamo, a i predstavljali smo uvek koliko god smo to bili u stanju.

    Zašto ovo pišem. Pa zato što se ovde piše o utiscima, a utisak mi je da se oni drže zajedno u grupi i pitam se zašto. Da li postoji neki strah od nas ranije pridošlih, na neki način malo više domaćih ... ne bi trebalo, mi nismo nikakva opasnost i to ne želimo da budemo ni za koga ko je dobronameran i korektan. Nemam ništa protiv ni što se drže zajedno, to mi je lepo i pozitivno ali potenciranje toga zajedništva pomalo ograničava uklapanje i prihvatanje od ostalih članova. Naročito smeta svakodnevno moram reći spamovanje foruma ličnim dopisivanjem u sklopu tema, što je off topic po default-u i u tome nema nikakvih dilema. Moram napomenuti kako postoje razne mogućnosti komunikacije sa kojom su članovi upoznati, počev od privatnih poruka pa preko raznih servisa koje možemo naći na netu, spomenuo bih samo neke Gtalk, MSN Messenger, Yahoo Messenger, ICQ ... potom Pidgin koji objednjuje više servisa itd. da ne zaboravim ni prostore na samom forumu predviđene za razno razne razgovore ...
    O tome da su oni iz istog legla i da su povezani verujem da i vrapci već sve znaju, postaje pomalo dosadno ...

    Spomenuo bih još samo jednu sitnicu, ovde su svi dobro došli, primljeni su kao u pravu domaćinsku kuću što ovaj forum i jeste ali bez obzira na sve dostupne slobode, svaka naša kuća ponaosobom ima svoj kućni red, pa tako i ova naša zajednička kuća, te bih molio sve prisutne bilo kojim grupama i grupacijama da pripadaju da ga se dosledno pridržavaju.
    Osnovni kućni red se zna ko određuje i o tome nema puno prostora da se pametuje niti prepire. Osnivači su sigurno uvek spremni da svaku dobru ideju sprovedu u delo ako je tehnički izvodljiva ali je treba korektno izneti u temi koja je za to namenjena. To je bar jednostavno i jasno.

    Neki pokušaji koji se u nekim momentima naziru da se forum prilagodi nekim drugim mestima na kojima smo bili i koja su nam draga nema neku svrhu, naročito ne ako se o tome žali i uzdiše širom foruma.

    Mogao bih još štošta da napišem ali verujem da sam bio dovoljno jasan i precizan, na sve nejasnoće koje bi neko mogao da ima u vezi ove poruke sam spreman da odgovorim.

    Hvala Vam na pažnji.




    Umesto pozdravne poruke, za sve novopridošle članove i za sve one koji smatraju da im ovakav pozdrav pripada, citiraću detalj iz jedne iskrene i lepe pesme:




    Dobra vam noć,
    prijatelji,
    dobra Vam noć,
    dobro nam došli,
    dobra Vam noć,
    prijatelji,
    sjedite tu i zapjevajmo svi.

    Poruku je izmenio goldie, 19.01.2008 u 22:44 Razlog: dve uzastopne poruke :)

  14. #179

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Ranojutarnja razmišljanja su nešto najlepše što sam u skorije vreme pročitala, a da nije citirano, prepisano ili tek malo našminkano i zalepljeno na zid.
    Utisak gospodina odmerenog i toplog koji ostvaljate, te isti duh koji prenosite na ovaj sajt, vredan je svake pohvale.
    Ako ćete dozvoliti da vas pohvale oni na koje ste očigledno malo kivni.

    Prvo: kao novajlija na ovom forumu zahvaljujem se na dobrodošlici.
    Kao drugo: nije lepo da ste ostavili moju poruku koja ne pridružena ostalim ima potpuno neki drugi smisao. Ta "legla" o kojima pričate nemaju veze sa leglom koje ja pomenuh. Leglo i medvedi i ko zna šta još napisano u dve-tri poruke su tek bili aludiranje na moju težinu. Podsmevanje samom sebi.

    Prepiska se i pre vaše opomene nastavila privatno.
    No..smatram da ako već želite da se opustimo, sasvim je normalno da jedni drugima uputimo te off topic odgovore.
    I ljudi za stolom, uz muziku i meze, ponekad se zapričaju i upadnu jedni drugima u reč, pa opet se ne smatraju nevaspitanim i nekulturnim.

    I smatram da niko, pa ni ja, nije preterao u offtopicima.

    Da svi ovde, počev od Vas, pa do starih i novih članova - te moderatora, Vojvodjana ili onih iz dijaspore - odišu kreativnošču, odmerenošću i stilom. I da se svi jednako druže.

    Zbog pravljenja klanova na drugom sajtu se i pobeglo.
    to što ga pominjemo je tek pozdravna poruka, mali znak raspoznavanja i ništa više.
    Ide se dalje...i uživa.
    Poruku je izmenio Buba Erdeljan, 19.01.2008 u 20:08 Razlog: greska
    _________Una16

  15. #180

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Kniga utisaka
    (Lično mišljenje, nevezano za moderatorsku funkciju koju obavljam.)

    Pojavila se jedna grupa novih članova na forumu, stigli su sa nekog drugog foruma koji je iz nekih razloga prestao sa radom ili nešto slično, no to nema puno veze jer me ne zanima previše ... stigli su na ovaj forum, forum koji


    Pošto sam te već hvalio necu o5,ali kada je već reč o izbeglicama mislim da sam ja jedina prava,pa dajem sebi slobodu da napišem nešto povodom svega izrečeneg...

    Nije prestao taj forum da radi,ali rade samo moderatori,tj. kada ne heklaju njih dve napišu nešto,mada kako pišu tako ni gazda jelku na istom nije okitio povodom ovolikih praznika za nama...

    Naime meni se desilo na tom forumu.... zbog jednog inferiornog manipulatora,inferioran,jer ne bi mi banovao IP dva puta za 2 godine da nije,a moram da pomenem razloge,jer onda shvatite koliko ste drugačiji i zašto sam ili smo ovde...

    Ne sme se postaviti tema gde možeš puštati Bregovića pod izgovorom sramota je takvog umetnika trpati u isti koš sa bilo čime što je etno,folk je zabranjena reč,sevdalinke dozvoljene samo nekima,Mitar Mirić samo nekom... Cigane i tamburaše pominjati i pustiti takođe je javno zlo... Politika zabranjena kao da živimo pod staklenim zvonom na Marsu,a isti forum je došao sa Meseca ne bi li nas usrećio i ne bi li preživeli... Vladislav Petković Dis ne sme da bude tema kao Mika Antić,jer nije zbog Disa već mene koji sam je postavio... Ne sme se moderatoru suprotstaviti u mišljenju,jer vas izbriše i postavi post u kome vas napuši i bukvalno,pa kada mu odgovorite da klekne na livadu ili kukuruz i podoji se sam,oni vas anatemišu,kao da je moranje trpeti onu stvar od retarda kojeg možeš da razmnožavaš već...

    Usput isti ako primeti da se neka koleginica pohvalno izrazila o nekom taj neko mora da bude plen alfa muzjaka koji to hoće da bude,a može kada je sam i sa lizačima sladoleda kako ja nazivam svaku šlihtaru koja trpi sve samo da joj ne uđe...

    I tako... kada se imaju dvostruki aršini,kada je jedan pametniji od deset drugih neminovno dođe do propasti,stvaranja klanova ili čega sličnog... Vlasnik koji je verovatno u svojoj struci dobar nije imao smisla za 20 ljudi koliko za svog čoveka i sada isti forum radi,ali možda bi bolje bilo da ne radi... Struka se kupuje,ali čitati između redova i suditi o ljudima nije za svakoga... U gužvi se ne snalaze svi niti mogu...

    Ljudski je posvađati se ili ne misliti isto,ali je poenta i shvatiti kada to više nema smisla... ili za normalne ljude nije ništa strašno toliko da se ne može ispraviti...

    Ne držimo se mi sa tog foruma zajedno,osim u prolazu,kurtoazno više,i ne znamo se svi osim nas 4-5 što je i bolje... A ima moderatora ovde koji znaju koliko se ja i koga držim,tačnije nikoga i ni za šta,ali smo komunicirali,pa znaju više nego se da zaključiti o meni po postovima...

    Ovo nije pljuvanje bilo,već pre šta ovde valja i šta ne bi trebalo menjati,a nije ni šliht nikome... pre pohvala,ali to je koleginica pre mene biranim rečima bolje već uradila,pa ne bih da se trpam kada ne znam da iskazujem osećanja i utiske poput drugih...

    p.s. a primetili ste da ne obraćam pažnju kada mi se izbriše post,tako da isto važi i za ovaj...

Strana 12 od 28 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Knjiga kojoj se stalno vraćam
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 18:10
  2. Traži se knjiga
    Autor zoća u forumu Književnost
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 03:51
  3. Ginisova knjiga rekorda
    Autor ZOE u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.06.2014, 16:07
  4. Knjiga za decu...
    Autor JelaS u forumu Književnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.07.2008, 14:07
  5. Sajam knjiga
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.11.2006, 16:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •