Knjiga utisaka! - Strana 23
Strana 23 od 28 PrvaPrva ... 132122232425 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 345 od ukupno 419
  1. #331

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Nisam neki besednik .... Malo pričam, puno delam.

    Ovaj Forum - Rećiću samo ovako: SVETLO NAKON MRAČNOG TUNELA.
    Calradian Empire

  2. #332

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    samo da proverim dali ste jos tu... lol...lol...



    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #333

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Sajt redak na ovim prostorima, puno lepih tema, puno divnih ljudi koji se ovde "srecu".
    sve najjj...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  4. #334

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    nesto je manje putnika na palubi...
    uz nadu da ce se povecati broj,jer ima tako dobrih postova,srdacno vas pozdravljam

  5. #335

    14 Odgovor: Knjiga utisaka!



    Novi dizajn i funkcionalnost su savršeni!!!
    Ne menjajte dizajnera!

    Imam utisak da se forum vraća i modu, ljudi se polako razilaze na fejsu ( srećom ).

    Čestitke!!

    to all of you
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  6. #336

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku


    Novi dizajn i funkcionalnost su savršeni!!!
    Ne menjajte dizajnera!

    Imam utisak da se forum vraća i modu, ljudi se polako razilaze na fejsu ( srećom ).

    Čestitke!!

    to all of you
    ...ovakvo shlihtanje nisam video jos od vremena kada je mali iz USA pokusavao da se dopadne na forumu......
    ...forum...kao i svaki drugi...nekada je bilo vise zajebancije,ali su neki uspeli da oteraju dobru ekipu...ali stizu nova deca...nasa radost...
    ...Peder je svaki muskarac koji ne misli da je svaka zena kurva...

  7. #337

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Nesto nema mnogo ljudi u zadnje vreme, pre je bilo vise. U svakom slucaju volim ovde da svratim, i kad ne pisem imam sta da procitam, da se informisem, a izgled foruma mi je najmanje bitan.
    Eto pozdrav
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  8. #338

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Nesto nema mnogo ljudi u zadnje vreme, pre je bilo vise. U svakom slucaju volim ovde da svratim, i kad ne pisem imam sta da procitam, da se informisem, a izgled foruma mi je najmanje bitan.
    Eto pozdrav

    Nije isti.
    Ono sto je vredelo vise nije tu.

  9. #339

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    Ono sto je vredelo vise nije tu.
    Dobro je ako se čovek oseća kao medju svojima, pa je ponovo tu, medju bezvrednima.

  10. #340

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    Ono sto je vredelo vise nije tu.
    Bas steta sto nismo svi tako zanimljivi kao ti, pa da umemo na toliko razlicitih tema da kazemo da forum vise nije isti. Mogu ti reci da si me bacio u zesci bedak tim svojim nezadovoljstvom i sad tacno necu moci da spavam dok ne smislim nacin na koji forum treba da funkcionise ne bi li tebi bio zanimljiv


    Mada, mnogo je lakse da ti odes tamo gde su ti "koji vrede" i pustis nas bezvredne da se ovde zlopatimo
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #341

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Ih pretekli ste me, videh ja ovo pa rekoh cim svrsim sa akcijom-reakcijom cu mu odgovorim...ali to ne znaci da sad necu, naprotiv...


    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    Nije isti.
    Ono sto je vredelo vise nije tu.
    Nije isti pa nije isti!!!
    Naravno da nije isti, danas nije isto sto i juce. A ti, da ti kazem ja dve-tri iz ove moje bolesnicke postelje sve s cigarom medj' zube...pocinjes da smaras sa tim da nema vise ono sto je bilo najbolje. To "najbolje" si pretpostavljam bio ti pa banovan bio prinudjen da napustis ovo lepo mesto ili si svojevoljno otisao nebitno potpuno, a sada se vracas kao neki heroj povratnik, vrtis tu jednu te istu pesmu. Promeni plocu, nema vise kaseta a ni gramofona capito?
    Idi za vremenom bre, niti mozes da ga zaustavis niti da ga vratis.
    I kao sto rece Maggy ako ti se ne svidja haj' put pod noge...
    Ps: Izvinjavam se gazdama, nisam ni mod ni admin al' kad me co'ek 'vako vuk'o za tastaturu morala sam...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  12. #342

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Volim ovaj forum
    .
    Iz Jednog razloga.

    I jos mnogo razloga.


    To je moj prvi forum.

    Otkrio sam jedan novi svet.
    Vrli ...Novi .....Svijet....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  13. #343

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Imam utisak da je za pojedine članove (koji ovde oznose svoja mišljenja) Knjiga utisaka možda i jedina knjiga sa kojom su imali kontakt u svom životu.

    Primedbe tipa zašto nema ovog ili onog, ne samo da su bezvezne, već su često, rekao bih, maliciozne. Niko ne može ovde, kao ni na bilo kojem drugom sajtu, na silu zadržati članove, niti primorati nove da se registruju. Međutim, na silu se ne može vratiti niti prošlo vreme, niti neka nekadašnja atmosfera (ma kakva ona bila) iz prostog razloga što je život, a sve ovo je ipak deo života, dinamična kategorija i promene su neminovne. Nekada te promene idu na lošije, a nekada i na bolje, što je, uveren sam, normalno. Ali, normalno je i to da se održava projektovani i željeni senzibilitet ovog medija na način koji će ga učiniti, iako sličnim brojnim drugim sajtovima, ipak posebnim i poželjnim mestom za ljude koji vole uređenost ovakvih prostora i sa sadržajima koji svojim kvalitetom prednjače u odnosu na većinu foruma. Sve ostalo je, ipak, manje važno, jer će zahvaljujući upravo ovim osobinama VC uvek imati ljubitelja među ljudima od ukusa i stila. Znači, pojedinačna mišljenja nisu nevažna, ali zbog njih se svakako ne može ići ispod nekog najniže potrebnog nivoa uređenosti, jednostavno zato što bi trivijalnost i frivolnost (a kojima se teži) dugoročno uništili ovaj sajt, odnosno bar ovaj njegov duh po kojem je i toliko poznat na ovim prostorima....
    Poruku je izmenio memento, 23.06.2011 u 22:56
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #344

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Hmm... koliko često dolazim (nije za pohvalu), tek sam sad primetila da nema chata u vrhu stranice. Eee jbg!Ko će sad da kuva kafu?!

  15. #345

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    glasam za uvođenje chat-a

Strana 23 od 28 PrvaPrva ... 132122232425 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Knjiga kojoj se stalno vraćam
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 18:10
  2. Traži se knjiga
    Autor zoća u forumu Književnost
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 03:51
  3. Ginisova knjiga rekorda
    Autor ZOE u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.06.2014, 16:07
  4. Knjiga za decu...
    Autor JelaS u forumu Književnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.07.2008, 14:07
  5. Sajam knjiga
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.11.2006, 16:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •