Knjiga utisaka! - Strana 2
Strana 2 od 28 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 419
  1. #16

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Ja sam novi clan..ranije nisam posecivala forume ali sam cula da je VojvodinaCafe najbolji...i u pravu su EXTRA je ! Pozdrav od mene za sve clanove !

  2. #17

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    drustvance je extra...

    ali mi nije jasan ovaj brzi odgovor...
    Jali to samo meni ne raJdi ili... globalan problem... ?

  3. #18

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Da bi se brzo odgovorilo na poruku, potrebno je kliknuti na dugme sa slike .

    Nalazi se u donjem desnom uglu.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  4. #19

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    malo slabije kontam....iz Bosne mi HFamilija...

    Ubica mekog srca.

  5. #20

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Da se bas ne ponavljam skroz,ali.... Nov sam i u komp. tehnici.Nov u Forumu.Obilazio sve i svasta da se nadjem i ....Sve sto treba jednom modelu ovakvog coveka sam otkrio ovde.Imao sam poteskoca,ali sam uz pomoc jacih forumasa polako (skoro) prevazisao i kuckanje i stil komuniciranja.Sajt...Ja, autonomaski opredeljen,prvo pao na ime sajta.O sadrzajnosti necu da vas falim.Forumasi vrhunski,sve teme zastupljene.Medjutim:na par tema na koje sam se zakacio sam primetio da se neki iskusniji forumasi,bukvalno podsmevaju na neke odgovore.Vrlo ne primereno,sto zbog nekog dvosmislenog stila pisanja,a samim tim i namerno promasivanje teme.Tacno imam nalet kiselog od osoba koje se ljigavo provlace izmedju redova.Licno se nisam opekao,ali nemam pohvale za osobe koje smatraju,da imaju strava stil komuniciranja i smatraju da ostatak planete,nema mesta na forumu ako im recenice nisu "ONO".Zamolio bih vas da nas bez ustrucavanja korigujete i da mi neko napise neku vrstu odgovora,cisto da vidim jel neko cita ovo iz kutije.
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  6. #21

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Čita

    Opusti se i uživaj. 100 ljudi 100 ćudi, kako u životu - tako i ovde. Ti imaš svoj stil, imaš svoje mišljenje... i pravo na njega ti niko neće i ne može oduzeti. To pravilo važi za sve članove.

  7. #22

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    @Jega

    Hvala na lepim rečima.

    Opusti se, tastaturu u ruke i nemaj brige. Kao što je LadyS rekla - 100 ljudi 100 ćudi. Ne možeš ni u stvarnom svetu naletati na sagovornike sa kojima se slažeš, pa tako ni ovde. Zato i postojimo, da razmenimo mišljenja. Svako ih razmenjuje kako zna i ume. Ako smatraš da neko ne razmenjuje onako kako bi ti želeo, pokaži mu kako se to radi.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  8. #23

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    @Jega

    Hvala na lepim rečima.

    Opusti se, tastaturu u ruke i nemaj brige. Kao što je LadyS rekla - 100 ljudi 100 ćudi. Ne možeš ni u stvarnom svetu naletati na sagovornike sa kojima se slažeš, pa tako ni ovde. Zato i postojimo, da razmenimo mišljenja. Svako ih razmenjuje kako zna i ume. Ako smatraš da neko ne razmenjuje onako kako bi ti želeo, pokaži mu kako se to radi.

    Prilicno ubedljivo.Jos davno sam sve ovo procitao,primio @ sa lepim zeljama od tebe(moze na TI?) i Lady S i taman ste me naceli sa samopouzdanjem.Obozavam vas sve koji ste ovakav forum stvorili.Jednom sam vec pomenuo,ali nije mi tesko i jos.Vi ljudi prosto lecite.Hvala.
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  9. #24

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku
    (moze na TI?)
    Može i na pivo.

    Ja još jednom da ti se zahvalim na lepim rečima. Ali nismo mi ti koji vode glavnu priču, već članovi. Zahvaljujući kvalitetu članova smo tu gde smo. Mi smo samo imali ideju, a svako ko posećuje ovaj sajt prati našu ideju, koja nigde nije napisana, nego se jednostavno oseti.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  10. #25

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Može i na pivo.

    Ja još jednom da ti se zahvalim na lepim rečima. Ali nismo mi ti koji vode glavnu priču, već članovi. Zahvaljujući kvalitetu članova smo tu gde smo. Mi smo samo imali ideju, a svako ko posećuje ovaj sajt prati našu ideju, koja nigde nije napisana, nego se jednostavno oseti.

    Jos kad bi znao gde ste,eto me sa belim polu-slatkim i nesto lalinsko na nabadanje,pa da vam pokazem sta mislim o vama.Ali...sedi Jego di jesi,jel je malo kilo-kilo.Zelim vam da ste obaveza svima,kao hleb i mleko,kao sos i meso, kao sapun i voda.Nakacen sam na ISDN i mnogo mi znaci,sto zbog malo vece brzine(128,tako pise),sto zbog rasterecenosti svega po kuci.Medjutim od kako davim ljude po forumu i ovo je naravno sporo.Jos neke od vestina savladjujem uz pomoc vecih faca sa foruma,pa koristim i ovu priliku da dokazem kakve ljude ste inicirali.Sledi vam jos novih clanova,koje cu,ne naterati,nego sam naj... sto kasnim sa upoznavanjem.Ako vam se ikad ukaze potreba da vam moja malenkost zatreba,tu sam. SRECNO!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  11. #26

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Auuuu bre majku mu, pa sada se ovako osećam ->


    Živ ti nama Lalo bio još 105 godina i da se još dugo družimo.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  12. #27

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Meni je ovde vrlo lepo kod vas,nema vredjanja ni psovanja na razlicite misljenje,ipak svako od nas je drugacije,sto tako treba i da bude
    No me toques

  13. #28

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Hvala.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  14. #29

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Definitivamente sve vise i vise mi se svidja,do sad svi clanovi kojima sam imala prilike da tracam,svi su prijatni,ma osecam se kao kod kuce,aj jos cu da se rasplacem,hihihi,ma salim se,ali mi je vrlo ugodno i prijatno ovde
    No me toques

  15. #30

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Sve pohvale....najbolji ste
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 2 od 28 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Knjiga kojoj se stalno vraćam
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 18:10
  2. Traži se knjiga
    Autor zoća u forumu Književnost
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 03:51
  3. Ginisova knjiga rekorda
    Autor ZOE u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.06.2014, 16:07
  4. Knjiga za decu...
    Autor JelaS u forumu Književnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.07.2008, 14:07
  5. Sajam knjiga
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.11.2006, 16:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •