Neostvareni snovi - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 52 od ukupno 52
  1. #46

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Vidi, svi mi imamo neostavrene snove. Naravno i ja ! I ako sada uzmem u obzir da u ovom kafeu, za susednim lap topom sedi devojka crnkinja i kuca kao i ja, a ja skupim dovoljno hrbrosti da je nesto pitam.....

    Ko zna, mozda mi se veceras i ostvari neostareni san !

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Nacrtna geometrija mi nije išla prvenstveno zbog profesorke.Nisam imala lošu ocenu (4),ali mi je bila teška.Ti ne misliš tako?
    Ne, nije teska. Treba samo da je razumes, zazmuris i vidis u prostoru. Ako to nemas....
    Poruku je izmenio Goga, 04.09.2008 u 21:40 Razlog: Dva uzastopna posta
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  2. #47

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    Ne, nije teska. Treba samo da je razumes, zazmuris i vidis u prostoru. Ako to nemas....
    Ma daj bre!Ne uništavaj mi snove...ma ja bih bila super arhitektai mogu,..i hoću,i sad ću da upišem faks samo da ti dokažem.E hoću,videćeš!


    Samo da počene upisni rok.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  3. #48

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Nikad nisam imala neke neskromne snove,koje nisam mogla ostvariti.
    Osim jednog, koji jos uvek sakriven tinja u meni.

    Da postanem pisac

    Nije to bilo nemoguce, samo su mi nedostajale ambicije i da nije bilo nekih
    situacija koje su mi preokrenule zivot preko noci, verovatno bih i taj san ostvarila.
    Sad mogu da budem samo pisac amater ne iz razloga sto je kasno, jer smatram
    da za snove nikad nije kasno,vec zato sto mi sad vise prija piskaranje za sopstvenu dusu

  4. #49

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Tri moje velike ljubavi su muzika, psihologija i književnost. Sviram, pišem i analiziram amaterski, ali s ljubavlju.
    Mirim se s tim da su dometi u meni samoj, a sa radošću ih primenjujem kad god sam baš za to raspoložena. To su čak i prednosti amaterizma...
    Vrag odneo šnalu...

  5. #50

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Moj najveci neostvareni san, mada i nije zavisio toliko od mene...i nikada ga necu ni ostvariti je da imam brata ili sestru....

    Uvek sam zavidela deci koja imaju 'nekog svog' a ja bila....sama
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #51

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Snovi su vremenom menjali oblik, rasli, smenjivali su ih drugi.

    Malo mi smešno kad se sad setim, ali tad je imalo smisla.... Ja sam jedno vreme sanjala da postanem ni manje ni više nego - kasirka!

    Zašto?

    Zato što su me fascinirala dugmad na onim starim starim kasama.... Uvek sam s divljenjem posmatrala kako tete u samoposlugama tako spretno u brzo stiskaju dugmiće, pa onda udare jedno veliko sa strane a svi dugmići opet iskoče

    Al' pustilo me to.

    Kasnije sam postala opsednuta klavirom - e tu želju još uvek gajim.

    Što se tipki i dugmića tiče, ko je mogao znati da ćemo toliko s njima srasti.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  7. #52

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Da vozim auto.Oooo,polozila ja,cak i ponekad vozim,ali nije to to.Razbija me trema,ne snalazim se u prostoru,strasno mi je kad mi iz suprotnog smera naidje sleper,dodje mi da stavim ruke na oci..Jednostavno nisam ja za to,ugrozavam sve,a prvo sebe.I drago mi jee sto sam to shvatila na vreme..

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Lucidni snovi
    Autor Dafne u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.05.2012, 21:51
  2. San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje
    Autor perle u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.02.2012, 19:02
  3. Ponavljajući snovi
    Autor Grunt u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 13.06.2011, 14:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •