Neostvareni snovi - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 52
  1. #31

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Da sviram i imam svoj bend
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  2. #32

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Jedini neostvareni san mog detinjstva je vezan za fudbal.Kao klinac sam se jako dobro snalazio medju stativama sto je olaksavalo posao mojim drugarima kad smo pravili timove u komsiluku,obicno najgore dete braniJa sam u tome uzivao,kasnije sam stao na gol svoje skole,a bio sam tri godine mladji od svih iz tima i neki pametni ljudi su govorili mom matorom da me odvede u klub ali je on imao neku drugu viziju,da sviram klarinetNe krivim ga,trebao sam sam otici do kluba
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  3. #33

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Da zivim u Egiptu za vreme faraona....
    Najveci neostvaren, nemoguci san....
    Preostaje mi da se sada prosvrljam malko Aleksandrijom i Kairom i Dolinom kraljeva.....cim budem u mogucnosti....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  4. #34

    13 Odgovor: Neostvareni snovi

    Onog leta kad sam trebao da krenem u prvi osnovne,letovao sam sa roditeljima u Igalu.Tri meseca tj. celo leto.Otac je trebao da odluci da li prihvata posao u struci(lekar radiolog) u RH Centru "Dr.Savo Milosevic".Za to vreme ja sam poceo da treniram vaterpolo u "Jadran"-u iz H.Novog.I bio sam presrecan,a i trener zadovoljan.Da je moj matori prihvatio posao,ziveli bi u H.Novom,ja bih nastavio sa vaterpolom i ceo zivot bi,verujem,bio drugaciji.
    U principu,nisam tip koji zali za bilo cim,ali toga se ponekad setim sa prilicno zaebanim osecajem.Kao da sam puno izgubio ...Ko to zna .... ?

  5. #35

    Odgovor: Neostvareni snovi

    neostvarena zelja mi je da naucim da vozim veliki motor.. pa da budem riba tuto kompleto..
    i da znam da sviram saxofon, posto je meni to.. najsexU instrument koji postoji.. pa kad 'nako proletim na motoru, sa saxom na ledjima, a idem nekom da sviram pod pendzer "Mito bekrijo"
    strasno bih volela da obidjem Evropu i Juznu Ameriku.. kad samo pomislim na Brazilke i Argentince, ni mi je dobro
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #36

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    neostvarena zelja mi je da naucim da vozim veliki motor
    Jedna od...želja jer strasno volim motore mada je ta ljubav poprilično splasnula posle saobraćajke koju sam imala Sada mi ponovo skoči prEtisak kad ih čujem a čujem često da prolaze, sve ih je više u odnosu na potekle godine.
    Žao mi je što nisam nastavila da se bavim plesom jer imam smisla za njega. Čak sam ubedjena da je bila karijera predamnom bat jbga ljubav je uzela svoj danak Dobro bi mi došlo i da sam nastavila bar rekreativno

    A najviše žalim što nisam ostala slobodna
    Ne, ne žalim se na ono što imam nego jednostavno tako sam sebe zamišljala kad sam bila mala negde u mojoj podsvesti to još uvek čuči da budem sama i samostalna Splet životnih okolnosti me odveo u drugu krajnost mada svako razmišljanje na tu temu se svodi pod Šta Bi Bilo Kad Bi Bilo
    Poruku je izmenio Najgora, 17.07.2008 u 16:50

  7. #37

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Sta znam...snove koji se ostvaruju materijalnim sredstvima ispunjavam koliko toliko. One koje ne mogu da ostvarim jer su prevelik zalogaj nastavljam i dalje da realizujem u snovima. Bolje da sanjam da posedujem jedno od ostrva Fidzija, umesto zmija koje ispadaju iz plakara A kad sanjam, onda stvarno sanjam..kao da je zapravo
    Nego, mozda ce nekome zvucati smesno, ali ja ne umem da prdnem. I to je nesto sto bih bas volela da naucim. Makar jednom, ali onako, momacki. Nije to sad neki san, pa jos neostvareni, Boze moj...pa nisam debil da sanjam o tome da rokam ko trandzara...ali recimo, juce se svi najeli sampinjona sa rostilja i prdU sve odzvanja. Kako muski tako i zeMske. To sve nevaspitano do moga.
    A ja koliko god da se napnem, zacrvenim se, oba mi oka ispadose i nista...samo pfff. Tihomir. Tjorak.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #38

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Htedoh da postanem golman Ne potrudih se da pokusam (mozda bih i uspeo), pa ostadoh na tribinama.....

  9. #39

    Odgovor: Neostvareni snovi

    da se prijavim za Idola... taman kad sam bila spremna... nije bilo vise BK televizije... ):
    Citius, Altius, Fortius.

  10. #40

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Da se preselim na Evropu (Jupiterov satelit)

  11. #41

  12. #42

    Odgovor: Neostvareni snovi

    htio sam da budem nindza kornjaca

  13. #43

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Kao klinka,maštala sam da ću jednog dana biti arhitekta.Sve je išlo u tom smeru,...,ali se ipak nije dalo.U srednjoj školi je došlo do razočarenja u neke profesore,struku,i zarekla sam se da više neću ništa vezano za građevinu. Otišla sam na sasvim drugu stranu.Nekad mi bude žao,ali mnogo volim svoj posao pa me to drži.Ipak,pitam se kako bi bilo da sam arhitekta?!
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  14. #44

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Kao klinka,maštala sam da ću jednog dana biti arhitekta.Sve je išlo u tom smeru,...,ali se ipak nije dalo.U srednjoj školi je došlo do razočarenja u neke profesore,struku,i zarekla sam se da više neću ništa vezano za građevinu. Otišla sam na sasvim drugu stranu.Nekad mi bude žao,ali mnogo volim svoj posao pa me to drži.Ipak,pitam se kako bi bilo da sam arhitekta?!
    Pa bojim se nikako jer si napisala na ovm forumu da ti nije isla nacrtna geometrija. To bi bilo, bez urede, kao da zelis da potrcis, a nisi naucila ni da hodas. Pazi, govorim ti kao nekokoje razbijao nacrtnu geometriju
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  15. #45

    Odgovor: Neostvareni snovi

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    Pa bojim se nikako jer si napisala na ovm forumu da ti nije isla nacrtna geometrija. To bi bilo, bez urede, kao da zelis da potrcis, a nisi naucila ni da hodas. Pazi, govorim ti kao nekokoje razbijao nacrtnu geometriju
    Nacrtna geometrija mi nije išla prvenstveno zbog profesorke.Nisam imala lošu ocenu (4),ali mi je bila teška.Ti ne misliš tako?
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lucidni snovi
    Autor Dafne u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.05.2012, 21:51
  2. San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje
    Autor perle u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.02.2012, 19:02
  3. Ponavljajući snovi
    Autor Grunt u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 13.06.2011, 14:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •