Kako dolazite do literature? - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 68
  1. #31

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    u zadnje vreme kupujem nashe knjige preko neta, samo shto dosta nashih knjizhara josh uvek ne shalje knjige preko Bare pa mi se pritom spuste roletnice na ochi jednu knjigu sam chekala dva meseca, a jedva je nadjoh u moru online knjizhara srecom uvek neko dolazi ovdI, pa ja samo uvalim listu koju treba da donese
    moomoo meee jooouu

  2. #32

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    knjige kupujem...uglavnom u knjižarama,na ulici kod prodavca

    jednom godišnje na sajam...

    i srećna sam što se Banjaluci konačno mogu pronaći dobre i knjige novijih naslova....

  3. #33

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    Kupujem ih....po knjizarama ( porazavajuce je sto me u svim knjizarama u gradu svi znaju, jos malo pa cemo i na kafe)....Kod ulicnih prodavaca.....i oni me vole........ponekada pozajmim od prijatelja po neku knjigu.....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  4. #34

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    ...kupujem uglavnom,ne volim da ih pozajmljujem nikom,tu sam veoma skrta,nekad vadim zadnju kintu za knjigu,pozajmim je drugarici(koja je puna kinte,ali ne kupuje)pa mi je na kraju vrati ostecenu...dosta knjiga kupujem u manastirima,ta vrsta nepopularne literature kod nas,mnogo je jeftinija nego u knjizarama...

  5. #35

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    beletristiku kupujem jednom godishnje.... (odprilike jednom godishnje budem bolesna)... u knjizzarama po gradu... a ono shto me stvarno zanima naruchujem preko neta.
    Poruku je izmenio makilli, 28.12.2007 u 09:33 Razlog: Reklamica...
    & underpaid......

  6. #36

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    povremeno radim s knjigama.....pa bude prilike da dodjem do knjige jeftinije....a nekoliko sam uzela iz biblioteke i nisam vratila....jer ih nisam nasla u knjizarama.....dakle,s predumisljajem......kupujem i polovne......
    doduse...
    otkad imam sina jedinca,mnogo vise para trosim na njegove knjige......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #37

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    Имам неколико омиљених књижара. Посећивање књижара је за мене читав ритуал. Уђем и, одмах, кажем љубазним продавачицама да само ''гледам''. Онда, идем редом и ''бирам'' очима. Потом наступа фаза додиривања књига, прелиставање, тражење оног нечег. Кад-кад је довољан наслов који ме привуче и одмах купујем књигу. (ретко то буде неки непознат писац) Некад дуго бирам јер не могу да се одлучим, има пуно књига које бих желела да имам, али немам новца за све.
    Понекад изађем а да не купим ниједну књигу и онда сам заиста веома тужна.

    Из библиотеке, углавном, узимам стручну литературу.

  8. #38

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    Iz biblioteke ne stižem da uzmem sve što sam zamislio, a to što sam zamislio uglavnom je posledica ili preporuke nekog čije mišljenje cenim, ili knjiga o kojoj sam načuo negde nešto i osetio da to valja, ili osetio da nešto smrdi tu, pa uzeo da iščitam da proverim jel' me čulo mirisa vara. A imam ružnu naviku da knjigu ne ostavljam nepročitanu nikada, pa sam tako pročitao mnogo đubreta. I to treba čitati, jer na dobro čovek može da ogugla ako ne dospe malo pr*liva.

    Uzimam i od mnogih prijatelja knige.

    Kupujem samo ono što znam da je dobro. Ponekad nešto novo, u šta sam usput zavirio u knjižari. Doktorirao sam antikvarnice - ljudi, čega sve tamo ima, i po kakvim cenama...
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  9. #39

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    Stalno visim po knjizarama,bez obzira u kom gradu se nadjem.Volim da tragam za starim knjigama pa me ima i na buvljacima.Da li da prijavim i one zadrzane iz biblioteke?

  10. #40

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    Cekajuci i vrebajuci skorojevice koji kupe kucu pa je preuredjuju,a smetaju im knjige...ne slazu se uz regal....naravno i kupovinom...ali najvise poklonom,imam tu srecu da saradjujem sa nekim izdavacima,pa me pocaste nekim primerkom iz prve serije....

  11. #41

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    Imam par ljudi sa kojima čitam "u krug". Ali ja volim knjigu i da posedujem. Joj što mi je teško da vratim nešto što mi se svidi, a imam posla sa zlopamtilima, pa se uvek sete da je traže nazad...Zato puno knjiga kupim. Po knjižarama, od uličnih prodavača, na Sajmu kad uspem da odem...
    Uglavnom imam frku kad idem u biblioteku, jer mislim da nikad u životu nisam knjige vratila na vreme. Prođu meseci, a onda me dočeka uglavnom jedna ista bibliotekarka . Ta žena me prati sa svojim prekornim pogledom još od detinjstva. No, imam utisak da će skoro u penziju, pa će mi biti lakše...
    Vrag odneo šnalu...

  12. #42

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    sve ima u Biblioteci... ako nema na Sajmu knjige il tako negdje
    smesi se... sutra ce biti gore

  13. #43

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    Uglavnom iz biblioteke,ali i kupujem dosta knjiga i dobijem poneku!
    trebalo je da skrenem levo kod Albukerkija

  14. #44

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    Pozajmljujem, iznajmljujem, uglavnom od komšinica, koleginica, kolega..
    ponekad i kupim
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  15. #45

    Odgovor: Kako dolazite do literature?

    sta moram kupim sta ne drpim
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Kako ste otišli?
    Autor euridika u forumu Dijaspora
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:29
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •