Obedska bara - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20

Tema: Obedska bara

  1. #16

    Odgovor: Obedska bara

    средина децембра 2008-ме...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  2. #17

    Odgovor: Obedska bara

    Citajuci o Obedskoj bari, svaki put vidim da svi obedsku baru pripisuju selu Kupinovo a niko nespominje Obrez gde se upravo obedska bara i nalazi, ovaj ponton sa camcima,motel i sve ostalo. Samo da pojasni: Obedka bara je najvecim svojim delom u selu obrez i vrlo malo hvata atara Kupinovo kod raskrsnice puteva" Spomenik" Ove pogresno pripisivanje bare kupinovu malome i naljutilo el ja sam obrezac i bara mi je na nekih kilometar udaljenosti sa svim ovim lepim skikama Pontona,motela,camaca i sl. Obedska bara je u "OBREZU"

  3. #18

    Odgovor: Obedska bara

    Citat rade-bec kaže: Pogledaj poruku
    Citajuci o Obedskoj bari, svaki put vidim da svi obedsku baru pripisuju selu Kupinovo a niko nespominje Obrez gde se upravo obedska bara i nalazi, ovaj ponton sa camcima,motel i sve ostalo. Samo da pojasni: Obedka bara je najvecim svojim delom u selu obrez i vrlo malo hvata atara Kupinovo kod raskrsnice puteva" Spomenik" Ove pogresno pripisivanje bare kupinovu malome i naljutilo el ja sam obrezac i bara mi je na nekih kilometar udaljenosti sa svim ovim lepim skikama Pontona,motela,camaca i sl. Obedska bara je u "OBREZU"
    има ту још неко да се побуни поводом ове срамне узурпације баре.
    мада, ја бих рекао да обедска бара није ни обрешка ни купинска него НАША.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  4. #19

    Odgovor: Obedska bara

    Obrez,selo mog detinjstva,odrastao sam u Francitalu,ko je Obrezac zna koja je ulica,jedan od Dzakula ovde

  5. #20

    Odgovor: Obedska bara

    e ovako da malo i ja udjem u diskusiju o bari,Kupinovu-Kupiniku .
    Obedska bara svojim najvecim delom je u Kupinovu.Znaci ljudima koji zive u Zike Maricica ulici bara prolazi na kraju baste ili kako mi zovemo voce,pa prolazi skroz pored spomenika(mada i o ovom ima mnogo toga da se prica zasto se zove spomenik)pa ide lagano do motela i izletista koje je na ulazu u Obrež.E sad zato sto je izletiste napravljeno blizu Obreza ...
    Znaci najvecim delom je u Kupinskom ataru.Ali da ne raspravljamo gde ,najvaznije je da je sacuvamo a ne kao ljudi iz Obreza da sav otpad bacamo u baru.
    A sad zato se malo zna o bari ,Kupinovu i Kupiniku i svemu sto je pisano ovde...postoji prosto objasnjenje,centralizam je cudo,a iljude je neke sramota sto i sa ove strane Save postoji jako velika i cuvena Srpska istorija,ali ovo vec ide u drugu temu.
    Pozdrav svima

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Carska bara
    Autor streethorn u forumu Banat
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:58
  2. Proširuje se Carska bara
    Autor Turkmenbashi u forumu Banat
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.11.2010, 21:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •