Najsrećniji trenutak u vašem životu
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 57
  1. #1

    Najsrećniji trenutak u vašem životu

    Bilo je veoma mnogo toga, od prve ljubavi,uspeha u poslu i raznih avantura.Najsrecniji trenutak u mom zivotu je dan kada je moja supruga rodila naseg sina.Mislim da je sve prolazno u zivotu i da postepeno ide u zaborav i da deca cine najsracnije trenutke naseg ovozemaljskog zivota.

  2. #2

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    Kad se rodila moja mala Minja Postao sam stric i od tada sluzim princezi
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  3. #3

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    Tesko je izdvojiti, i razlicite su emocije bile u pitanju, ali recimo da je najupecatljiviji momenat u mom zivotu bio 12 maj 2004 god. negde oko 21h, kada sam na sajtu NUFFIC-a (holandska organizacija koja finansira strane studente) videla da sam dobila njihovu stipendiju.

  4. #4

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    Svakako da ništa ne može da se poredi sa emocijom koja vri u tebi kada doneseš na svet jedno malo biće, al' ja sam recimo bila uzbuđenija i srećnija kad sam ga prvi put stavila na grudi. E tad sam i zaplakala od sreće, onako, kao nikad u životu... valjda sam u toku i odmah nakon porođaja bila isuviše u transu da bi uopšte i skapirala koliko sam u tom trenutku srećna...

    A inače, gledam da u svakom danu nađem najsrećniji trenutak u mom životu. Evo i sad sam jako srećna. Neko stoji na stanici u ovo magleno jutro sa rukama u džepovima i cupka od hladnoće onako sa stisnutim ramencima i gunđa jer je morao da se izvuče iz toplog kreveta... neko je morao da se šminka, a do šminkanja mu nije... neko sa teškom torbom na leđima mora uzbrdo do škole, neko tegli džak sa paprikama... a ja sam u najtoplijem bade mantilu na svetu, pijem čaj, sedim ovde i sve to posmatram sa prozora
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    Kada sam dobio prvog,pa drugog klinca...

  6. #6

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    definitivno kada se rodio mali Buda! Moje

  7. #7

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    za sada..shto sam srela mog dragog ..josh nisam spoznala radost rađanja..ali očekujem i to...jednom..
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  8. #8

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    Nema lepseg ni srecnijeg trenutka od radjanja,moj andjeo je ucinio da tog trenutka postanem najsrecnija zena na svetu.I jos uvek to radi
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #9

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    definitivno rodjenje moje bubice......ljubi ga majka
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #10

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    Citat blueella kaže: Pogledaj poruku
    za sada..shto sam srela mog dragog ..josh nisam spoznala radost rađanja..ali očekujem i to...jednom..
    ..isto tako...

  11. #11

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    Naravno,najsrećnija sam bila kada su mi dva mala zamotuljka donela da ih vidim a moj dragi mužić se prošvercovao u sobu i kada me je video klekao pored kreveta i samo rekao''Hvala!''

  12. #12

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    Potpisujem sve sto su napisale mamice

    Nema vece srece u zivotu od one kad podaris zivot.
    Kada sam najzad zagrlila to malo, toplo, milo bice... u tom momentu postojali smo samo nas dvoje u celom univerzumu.

    x2
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #13

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    ...ja ću da napravim top listu:

    1. rođenje prvog sina...
    2. rođenje drugog sina...
    3. upoznavanje moje sadašnje drage....
    4. razvod od bivše "drage"...

  14. #14

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    Pa definitivno rodjenje mojih malisana!

  15. #15

    Odgovor: Najsrecniji trenutak u vasem zivotu

    Ne znam chime bih se ja pohvalio........nemam rechi,..mm...osim letovanja u grchkoj gde sam mogu slobodno rechi razbijao Grke na njihovom groundu
    (ulichna trka bajsovima dodushe skratio sam jedan krug al' su mi to progledali i street fight -to sam OTKIDAO );
    i da jednu iz filozofije sto sam prcao u zdrav mozak,cjalu uzimao pare...bilo,ee a sad ..zivot mi tek pocheo....nesto sam omekshao.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najsimpatičniji član foruma
    Autor Lady S u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 12.03.2013, 15:00
  2. Cenite li svaki trenutak?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 28.05.2012, 18:17
  3. Trenutak istine
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 03.06.2010, 20:11
  4. Perfektan trenutak
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 21.12.2009, 19:19
  5. Trenutak zarobljen u vremenu
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 18:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •