Donji veš u borbi protiv celulita
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Donji veš u borbi protiv celulita

    Činjenicu da nema žene koja ne bi sve uradila samo da izgleda lepo zloupotrebljavaju mnogi i ženama za velike pare prodaju razna "čarobna pomagala": pilule, kreme, sprave, čajevi, masaže... svašta se nudi i kupuje, ali malo toga zaista i pomaže.

    Poslednja novotarija u borbi protiv celulita i viška kilograma je donji veš od tkanine koja sadrži agense za mršavljenje.

    Već godinama mnoge firme pokušavaju da relizuju ideju da se može smršati nošenjem garderobe napravljene od posebnih vlakana. Tako je 2003. kompanija "Oniksa" dizajnirala donji veš sa agensom za mršavljenje, a ubrzo se pojavio i džins sa istom namenom firme "lites".

    Američka kompanija "Invista" je pre dve i po godine lansirala svoj brend kozmeto-tekstila pod trgovinskom oznakom "likra bodi ker" (lycra body care) i sada ima klijente širom sveta, uključujući proizvodjače ženskog i muškog rublja, kao i čarapa i hulahopki.

    Takvi tekstilni proizvodi - koji sadrže ovlaživače na bazi aloje, sastojke dobijene iz morskih algi ili parfeme, reklamiraju se kao proizvodi koji pomažu da se osećate sveže i prijatno, uz stalno održavanje vlažnosti kože.

    Postojeći kozmeto-tekstili sadrže mikroskopske kapsule kozmetičkih preparata koje pucaju dok tkanina dodiruje kožu, oslobadjajući aktivne sastojke.

    Vek trajanja svakog odevnog predmeta je ograničen na 20 do 40 pranja, što je njihov najveći nedostatak, ali i za to je pronadjeno rešenje - italijanska kuća "Biofarm" izumela je tekstil koji se sastoji od nano-čestica srebra koje uništavaju bakterije na koži,

    Razlika izmedju tog materijala i mikro-kapsula je u tome što on traje doživotno i ne oslobadja aktivne supstance.

    Dakle, ako imate problem sa celulitom, suvom kožom, viškom kilograma... ne morate se mučiti po teretanama i gladovati već samo potražite donji veš ili džins pantalone od kozmeto-tekstila.

    Zvuči šašavo ali... ha ha ha.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Donji veš u borbi protiv celulita

    Hmm da,a sta je sa onim da sinteticka vlakna do koze ne dozvoljavaju istoj da dise,pa jos ako je i elasticno,obicno stegne i usporava cirkulaciju...Kakvo onda odstranjivanje celulita,samo da ti ga jos vise nakupi

    Ne bih ja to
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Donji veš u borbi protiv celulita

    a jel moze to lako da se skine
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Donji veš u borbi protiv celulita

    Tesko razumem zene koje imaju viska kila, potrose ogromne pare za sva te gluposti, ja sam videla ovde u nekim programima kako cvile i placu jer ne mogu da omrsaju i cekaju da ih neko operise, sto nije tako lako jer se moze umreti. Govorim o vise od 200 kilograma, kazu da su probali svakojaku dijetu ali nista , pa ja se pitam jesu li probali manje zderanje? Znam da postoje osobe sa nekim bolestima koje se moraju strasno cuvati jer se uzasno ugoje, ali ostale molim lepo, celi bozji dan zvacu nesto. Nemoj jesti i neces biti debela
    Poruku je izmenio irnik, 14.03.2007 u 12:59
    No me toques
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Donji veš u borbi protiv celulita

    Nesto ti ja ne verujem u ovo pricu.
      Vrh

Slične teme

  1. A kakav vi donji veš nosite?
    Autor Lady S u forumu Muška kafana
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.01.2011, 09:16
  2. Četvorica u borbi za presto Crkve
    Autor Lilith_021 u forumu Religija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 29.01.2010, 04:16
  3. Tata u borbi protiv bele kuge
    Autor Goga u forumu Porodica
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.11.2009, 00:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •