Poverenje - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 58

Tema: Poverenje

  1. #31

    Odgovor: Poverenje

    Poverenje...nemam ga bas puno,uglavnom mi treba podosta vremena da bih stekla poverenje u nekog.Ne delim svoje tajne okolo izuzev sa bratom,jer sam jedino tu sigurna da reci nece otputovati.Neke moje tajne su samo moje...

  2. #32

    01 Odgovor: Poverenje

    Sto neko rece:"Od kad sam sam sebe uhvatio u lazi,vise nikome ne verujem."

  3. #33

    Odgovor: Poverenje

    pa...uwjek sam oprezan..

  4. #34

  5. #35

    Odgovor: Poverenje

    Varljiva stvar rekla bi...mada mi se dopada,to što kaže morib...nevidljivi fluid.

    Da...oseti se to,al ako u startu osetim,da je to sa dozom rezerve...na kraju se i pokaže,kao tako.

    Malo puta sam sam osetila,da je,onako...skroz na skroz.

    Do mog poverenja,se malko teže stiže...čak i oni koji pomisle da imam poverenja u njih,nekako na čudan način se potrude da ga izgube ...nisu toga ni svesni,"padnu" na glupostima,uglavnom.Posle,nema nazad...mada možemo popiti kaficu,proćaskati površno..i to je to.Meni je bitno da sam dala nekome šansu..i da je moja savest mirna...

    U suštini,to mi govori koliko se zaista malo cenimo...kada prokockamo,ili izgubimo poverenje u nekog,ili taj neko to doživi od nas.

  6. #36

    Odgovor: Poverenje

    Po mom mišljenju, a shodno nekom ličnom iskustvu, verujem da je poverenje među ljudima u ogromnom broju slučajeva potrošna roba i samo je pitanje vremena kada će ono nestati, bez obzira o kojoj se osobi radi...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #37

    Odgovor: Poverenje

    otworen sam,ne stidim se,imam prilicno cak iwisak samopouzdanja biti s ljudima i pricati s njima,ali uwjek je to ono ..ostawim fantastican utisak recimo,a ne powjerim nista,cak i ono sto bi se moglo protumaciti drugacije i tako stworili za njih neku sliku ili sumnju...imam narawno par drugowa ,brata i za powjerenje...samo oni..

  8. #38

    Odgovor: Poverenje

    Prilicno sam zatvorena osoba, potrebno mi je mnogo vremena za uspostavljanje nekog "odnosa poverenja" sa nekim koga sam upoznao, ali, cak ni tada dovoljno da toj osobi istrtljam najdublje misli.... Za osobu koja zadobije moje poverenje, a takvih je jako malo, ucinio bih gotovo sve, ali, svoje misli i osecanja cuvam za sebe, tako sam navikao i takvog me pravi prijatelji prihvataju....

  9. #39

  10. #40

    Odgovor: Poverenje

    "Trust no one"
    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Zatvorena sam,mnogo stvari drzim u sebi....cutim dok ne puknem.Prijatelja imam puno,al jako malo je njih kojima bi mogla da se poverim...verujem al samo odredjenom broju ljudi.
    ... mogla bih da se poverim samo porodici i najboljem drugu... ali retko... vise volim sve da zadrzim u sebi... obicno se drugi ljudi meni poveravaju... valjda izgledam kao osoba od poverenja... i ne izneverim ih...
    Citius, Altius, Fortius.

  11. #41

    Odgovor: Poverenje

    treba mi dugo vremena da imam poverenja u nekog ....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #42

    Odgovor: Poverenje

    kako se kaze - ako kazes nesto u poverenju svom prijatelju, znaj da i on ima svog prijatelja.

    imam tri osobe u svom zivotu kojima mogu da se poverim potpuno. dovoljno su mi.
    treba mi puno vremena da steknem potpuno poverenje u neku osobu, jer pokazalo se da neki nazalost sve pogaze i zaborave, iznevere.
    takvima ne mogu da oprostim. mozda ce produziti nas kontakt, ali smo na pristojnoj udaljenosti.
    sto se tice onog sto se meni doveri, cutim ko zalivena. nema dvolicnosti kod mene, jer ne radim ono sto ne zelim da se meni radi.


  13. #43

    Odgovor: Poverenje

    znachi,uwjek sam oprezan

  14. #44

    Odgovor: Poverenje

    Imam neograniceno poverenje samo u osobe koje volim, mada se i to mnogo puta obije o glavu ali
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  15. #45

    Odgovor: Poverenje

    Citat Sanjallica kaže: Pogledaj poruku
    Imam neograniceno poverenje samo u osobe koje volim, mada se i to mnogo puta obije o glavu ali
    imam i ja poverenja u tebe...i veruj mi da ti se nece obiti o glavu
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 12:53
  2. kako ponovo steči poverenje ?
    Autor chevara u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.04.2010, 14:01
  3. Poverenje
    Autor makilli u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 14.01.2009, 02:03
  4. (Ne)poverenje građana u finansijski sektor
    Autor Mish u forumu Ekonomija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.10.2008, 18:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •