Javna ličnost koja vas je razočarala... - Strana 7
Strana 7 od 16 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 237
  1. #91

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Malo je onih koje me nisu razocarale
    Mada, mozda nekada njihove postupke shvatamo suvise strogo, osudjujemo, kako god....i oni su samo ljudi kao i mi, od krvi i mesa, razlika sitnica prava, svakodnevno izlozeni budnim okom medija svakojake vrste.
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  2. #92

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Balasevic i Dino Merlin
    pojasnjena nisu potrebna
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  3. #93

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Balasevic i Dino Merlin
    pojasnjena nisu potrebna
    Merlin to stoji
    Balasevic je legenda i njega voli svako ko je normalan
    Dodajem da me je razocarao Kostunica

  4. #94

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku

    Balasevic je legenda i njega voli svako ko je normalan
    ako je legenda, jel to znaci da treba svi da ga vole ili da ga obozavaju , i po tebi, to su normalni ljudi, a mi koji ga ne volimo nismo normalni ? Nije nego
    neunistiva zlojebaba!

  5. #95

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    ako je legenda, jel to znaci da treba svi da ga vole ili da ga obozavaju , i po tebi, to su normalni ljudi, a mi koji ga ne volimo nismo normalni ? Nije nego
    Ko poznaje Djoleta licno duze vreme,zna o kakvom se coveku radi.Zato ne dozvoljavam da takve ljude blate neki koji ne vole ni samog sebe

  6. #96

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ko poznaje Djoleta licno duze vreme,zna o kakvom se coveku radi.Zato ne dozvoljavam da takve ljude blate neki koji ne vole ni samog sebe
    Odakle ti znas da ja Djoku ne poznajem licno? A za to sto ti dozvoljavas ili ne dozvoljavas, tako me bas zabole Imam svoje misljenje o Balasevicu i ostalim kurtama i murtama.... i o tebi!
    neunistiva zlojebaba!

  7. #97

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Odakle ti znas da ja Djoku ne poznajem licno? A za to sto ti dozvoljavas ili ne dozvoljavas, tako me bas zabole Imam svoje misljenje o Balasevicu i ostalim kurtama i murtama.... i o tebi!
    Poznajes ti Djoku stara si ti mustra ne brinem se ja za tebe ni o ostalim Kurtama i Murtama

  8. #98

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Balasevic je legenda i njega voli svako ko je normalan
    Veze nemas
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  9. #99

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Veze nemas
    Ne poznavati coveka i pricati samo zato sto je neko nervozan na samog sebe.
    Ko je sledeci i sledeci i sledeci i sve tako do konacnog ignorisanja samoga sebe.
    Psiholgija je majka zivota!

  10. #100

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ne poznavati coveka i pricati samo zato sto je neko nervozan na samog sebe.
    Ko je sledeci i sledeci i sledeci i sve tako do konacnog ignorisanja samoga sebe.
    Psiholgija je majka zivota!
    O chemu ti prichash?
    Vidish li naslov? Uvodni post?
    Javna lichnost koja vas je razocharala...npr. gledash vesti i objave da je Boris Tadic peder. I ti se razocharash, a ne poznajesh ga.
    Dje ba zapelo?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #101

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Ja ga ne poznajem lično (Balaševića) pa i nemam visoko mišljenje o njemu, ne moram ga poznavati lično da bih misio da je ovakav ili onakav. A da me je razočarao nije, jer nikada nisam ni bio njegov fan... Pokazao je svoje šovinističko lice nekoliko puta



  12. #102

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    O chemu ti prichash?
    Vidish li naslov? Uvodni post?
    Javna lichnost koja vas je razocharala...npr. gledash vesti i objave da je Boris Tadic peder. I ti se razocharash, a ne poznajesh ga.
    Dje ba zapelo?
    Znam ja o cemu pricam i nemojte se medjusobno braniti kad neznate kako.Jedna drugo podrzavate ali to je vama na stetu.
    I nemoj molim te to dje ba malo sam alergican na taj naglasak i reci.
    On je Vojvodjanin i to nije krio nikad otud ga zovu Sovinista.Onda sam i ja i ti i ostali kojih je sve vise

  13. #103

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    On je Vojvodjanin i to nije krio nikad otud ga zovu Sovinista.Onda sam i ja i ti i ostali kojih je sve vise
    Nije njega niko zbog toga nazvao šovinistom... ima tamo i na njegovoj temi. "Jebo te voz koji te don'o" je npr jedan njegov šovinistički ispad... sličan ovom tvom u vezi alergije.



  14. #104

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Nije njega niko zbog toga nazvao šovinistom... ima tamo i na njegovoj temi. "Jebo te voz koji te don'o" je npr jedan njegov šovinistički ispad... sličan ovom tvom u vezi alergije.
    Debelo smo skrenuli sa teme.
    Te reci iz "Sugar Rap" na primer ja sam kao dete naucio od 7 godina sta znaci i podrobno mi objasnili o cemu kaze.Secam se i onoga KNN-Kanda nisu nasi i KNN-Kanda nece nazad.
    To sto on ispoljava politicki,svaki starosedeoc drzi u sebi,samo on je javna licnost pa to u ime svih kaze.I svi mu se nasmeju i ponosno tu pesmu drze u sebi.Necu ja nekog ovde politicki da napadam,ali imam pravo na svoje misljenje.I veoma sam srecan sto je to pitanje konacno aktuelno posle guranja pod tepih

  15. #105

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Debelo smo skrenuli sa teme.
    Ne, nismo skrenuli. Btw ima ko o tome odlučuje.

    Te reci iz "Sugar Rap" na primer ja sam kao dete naucio od 7 godina sta znaci i podrobno mi objasnili o cemu kaze.Secam se i onoga KNN-Kanda nisu nasi i KNN-Kanda nece nazad.
    To sto on ispoljava politicki,svaki starosedeoc drzi u sebi,samo on je javna licnost pa to u ime svih kaze.I svi mu se nasmeju i ponosno tu pesmu drze u sebi.Necu ja nekog ovde politicki da napadam,ali imam pravo na svoje misljenje.I veoma sam srecan sto je to pitanje konacno aktuelno posle guranja pod tepih
    Vidiš, baš zbog njegovog petljanja u politiku je i izgubio fanove koji su cenili njegovu poeziju i prozu. Ja nisam ni ranije bio nešto lud za njegovim pesmama i knjigama tako da... a opet ja kao starosedelac ne delim te vrednosti niti šta slično držim u sebi. I to sa KNN kao i Sugar rap mi je najgora malograđanština i šovinizam. A kako imaš pravo na svoje mišljenje ispoštuj i ostale da iznesu svoj stav. Sve je to super, voli ti ravnicu ali kada iskažeš otvoren prezir prema delu svojih sunarodnika bez objektivnog razloga...



Strana 7 od 16 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  2. Kozmetika koja vas je razočarala
    Autor Najgora u forumu Lepota
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 18:55
  3. Javna preduzeca- rupe bez dna
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.02.2010, 12:33
  4. Ima li života nakon razočarenja?
    Autor ser_gogsy u forumu Filozofija
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 01.09.2009, 16:44
  5. Razočarani - barem malo?
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 04.07.2009, 13:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •