Javna ličnost koja vas je razočarala... - Strana 3
Strana 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 237
  1. #31

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    Nemam reput brojko, al' ću ti ga dam kad bude moglo. Ne da nije razočarao, nego mi je idol.
    Evo ja mu dadoh jedan!
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  2. #32

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat zmax kaže: Pogledaj poruku
    Đorđe Balašević...
    ...slozio bih se sa bljuvacem vatre...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #33

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Sto bi rekla moja drugarica : da bi vas neko razocarao, mora prethodno da vas ocara...

    ...e, pomalo mi smeta ovo pljuvanje Dj. Balasevica...kakav je da je, za vreme milosevica je bio jedan od retkih koji je imao m..a da ga javno proziva, setimo se njegovih koncerata u majici Otpora, pa nastupa u Sava centru koji su bili steciste za sve koji misle svojom glavom i protiv rezima...vidim, zaboravljate na to...jeste da ume da ispadne ljiga, ali kad pogledam celokupnu turboetnofolk ekipu koja se najstrasnije slihtala sps-u i julovcima (dodacu tu i neke nazovi rokere), ukapiram da Balasevic ima oreol iznad glave...mozete stvarno da nadjete i neku pogodniju licnost za pljuvanje od njega, izbor vam je prakticno neogranicen.
    Poruku je izmenio love hunter, 12.12.2007 u 21:38

  4. #34

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Sto bi rekla moja drugarica : da bi vas neko razocarao, mora prethodno da vas ocara...

    ...e, pomalo mi smeta ovo pljuvanje Dj. Balasevica...kakav je da je, za vreme milosevica je bio jedan od retkih koji je imao m..a da ga javno proziva, setimo se njegovih koncerata u majici Otpora, pa nastupa u Sava centru koji su bili steciste za sve koji misle svojom glavom i protiv rezima...vidim, zaboravljate na to...jeste da ume da ispadne ljuiga, ali kad pogledam celokupnu turboetnofolk ekipu koja se najstrasnije slihtala sps-u i julovcima (dodacu tu i neke nazovi rokere), ukapiram da Balasevic ima oreol iznad glave...mozete stvarno da nadjete i neku pogodniju licnost za pljuvanje od njega, izbor vam je prakticno neogranicen.
    ...tako je...

  5. #35

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Sto bi rekla moja drugarica : da bi vas neko razocarao, mora prethodno da vas ocara...
    ...e, pomalo mi smeta ovo pljuvanje Dj. Balasevica...
    Mislim da svako ima pravo na svoje mišljenje,
    ili možda treba svi da prihvate tvoje?
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  6. #36

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Oliver Mlakar
    Bora Chorba

    Oboje zbog nacionalistickih izjava.
    Ne podnosim ih vise.


    Mozda Majkl Dzekson, postao je nekako freak.




    Postoji i suprotno, recimo licnost koju ranije nisam podnosio a sada mnogo volem kao osobu - Madonna.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #37

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Vladimir Tintor. Zbog njega sam volela da idem u Pozoriste mladih.
    I ocekivala sam od njega mnoogo vise od onoga sto sad radi.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #38

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Bora Đorđević i Branislav Lečić, prvi zbog svih njegovih događaja u skorije vreme, a drugi zbog bespotrebnog petljanja u politiku (i to u zaista pogrešnu stranku).

  9. #39

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Sto bi rekla moja drugarica : da bi vas neko razocarao, mora prethodno da vas ocara...

    ...e, pomalo mi smeta ovo pljuvanje Dj. Balasevica...kakav je da je, za vreme milosevica je bio jedan od retkih koji je imao m..a da ga javno proziva, setimo se njegovih koncerata u majici Otpora, pa nastupa u Sava centru koji su bili steciste za sve koji misle svojom glavom i protiv rezima...vidim, zaboravljate na to...jeste da ume da ispadne ljiga, ali kad pogledam celokupnu turboetnofolk ekipu koja se najstrasnije slihtala sps-u i julovcima (dodacu tu i neke nazovi rokere), ukapiram da Balasevic ima oreol iznad glave...mozete stvarno da nadjete i neku pogodniju licnost za pljuvanje od njega, izbor vam je prakticno neogranicen.
    ...a koji su to koncerti u majici otpora?Koliko ja znam,nije drzao koncerte za vreme milosevica,vec jedino taj u Sava centru posle 5.oktobra...
    ...btw...zamisli da komentarisem "turbofolk" ekipu koju su naveo....pa o njima ni ne razmisljam...ne postoje...vazduh...puf...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #40

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Malo ih je koji se nisu prodali...
    Ko se ne razbije u paramparčad
    Ko ostane čitav i čitav ustane
    Taj igra !

  11. #41

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Marija Šerifović.

    Dok nije pobedila na evorviziji, izlazila je isključivo po gay klubovima i žurkama te se njeno seksualno opredeljenje nije ni dovodilo u pitanje. Sve je bilo jasno ali i nije bilo toliko bitno. Koga se tiče nečije seksualno opredeljenje.
    Medjutim, ta ista Marija sada je otvoreno podržala klerofašističku i homofobičnu partiju koja se otvoreno zalaže za neulaženje u EU. Bolje bi joj bilo da se držala mikrofona i ložila naivne kako ima "dečka".
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #42

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Marija Šerifović.

    Dok nije pobedila na evorviziji, izlazila je isključivo po gay klubovima i žurkama te se njeno seksualno opredeljenje nije ni dovodilo u pitanje. Sve je bilo jasno ali i nije bilo toliko bitno. Koga se tiče nečije seksualno opredeljenje.
    Medjutim, ta ista Marija sada je otvoreno podržala klerofašističku i homofobičnu partiju koja se otvoreno zalaže za neulaženje u EU. Bolje bi joj bilo da se držala mikrofona i ložila naivne kako ima "dečka".
    ...mozda je "tamo" nasla decka?
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #43

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Marija Šerifović.

    Dok nije pobedila na evorviziji, izlazila je isključivo po gay klubovima i žurkama te se njeno seksualno opredeljenje nije ni dovodilo u pitanje. Sve je bilo jasno ali i nije bilo toliko bitno. Koga se tiče nečije seksualno opredeljenje.
    Medjutim, ta ista Marija sada je otvoreno podržala klerofašističku i homofobičnu partiju koja se otvoreno zalaže za neulaženje u EU. Bolje bi joj bilo da se držala mikrofona i ložila naivne kako ima "dečka".
    E, isto. Mislim, nisam bila očarana tim likom ne znam kako, ali devojka lep glas ima, drago mi što je pobedila itd... nije mi, niti mi smeta njeno opredeljenje, izgled, stil i boja kože iako je mnogi zbog toga pljuju, ali sve mi više ide na bananu.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #44

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    E, isto. Mislim, nisam bila očarana tim likom ne znam kako, ali devojka lep glas ima, drago mi što je pobedila itd... nije mi, niti mi smeta njeno opredeljenje, izgled, stil i boja kože iako je mnogi zbog toga pljuju, ali sve mi više ide na bananu.
    ...pu,pu...daleko bilo da mi ide na bananu...
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #45

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...a koji su to koncerti u majici otpora?Koliko ja znam,nije drzao koncerte za vreme milosevica,vec jedino taj u Sava centru posle 5.oktobra...
    ...btw...zamisli da komentarisem "turbofolk" ekipu koju su naveo....pa o njima ni ne razmisljam...ne postoje...vazduh...puf...
    E, gresis. Nastupao je na trgovima, pa je bio na onom udarnom mitingu u Bgd-u, pa je izdao album Devedesete sa Gedom gluperdom i Ziveti slobodno...nabroj mi tri coveka sa estrade koji su uradili vise od njega za tadasnju opoziciju ...

    Sto se Marije Serifovic tice nije me nimalo razocarala. Nije mi bilo ni najmanje drago sto je pobedila na Evroviziji. Ona nije Srbija, bar ne onakva kakvu je ja vidim i volim...znao sam to i tad, znam i danas.

Strana 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  2. Kozmetika koja vas je razočarala
    Autor Najgora u forumu Lepota
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 18:55
  3. Javna preduzeca- rupe bez dna
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.02.2010, 12:33
  4. Ima li života nakon razočarenja?
    Autor ser_gogsy u forumu Filozofija
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 01.09.2009, 16:44
  5. Razočarani - barem malo?
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 04.07.2009, 13:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •