Javna ličnost koja vas je razočarala... - Strana 11
Strana 11 od 16 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 237
  1. #151

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Ima ih mnogo.
    Od politicara do estradnih umetnika.Na cega su sve oni spremni samo da ostanu tamo gde jesu.
    Politicari da vredjaju jedni druge,pljuju,iznose lazi,pa cak se i fizicki razracunavaju.
    A *umetnici* oni su spremni na pokazivanje donjeg vesa ili to kako uopste ne nose ves,da se blate,pljuju,psuju...i ko zna sta sve jos sto i ne znam.

    Predsednica Skupštine Srbije Slavica Đukić - Dejanović prekinula je sednicu parlamenta, jer je, posle fizičkog sukoba poslanika SRS Srboljuba Živanovića i naprednjaka Igora Bečića, verbalni sukob poslanika te dve stranke nastavljen i za skupšitnskom govornicom. Nastavak rada parlamenta, na čijem su dnevnom redu izmene Poslovnika, predsednica je zakazala za sutra u 10 sati. Šefovi dve poslaničke grupe Dragan Todorović i Tomislav Nikolić razmenili su, za skupštinskom govrnicom, niz optužbi.
    Nikolić je rekao da se dogodio tragičan događaj u kome je na stepeništu Živanović napao poslanika naprednjaka Igora Bečića. „Bacio mu je naočare i udario još nekoliko puta", rekao je Nikolić, dodajući da je Bečić u Urgentnom centru i da je teško povređen. On je naveo da je Živanović u proteklom periodu vređao sve poslanike SNS, a posebno žene. „On je uvreda za Skupstinu. Nećemo trpeti da nas tučete, ovo je poslednji put da nas napadate", upoziro je Nikolić radikale.
    Izvor :Tanjug

    Ili ovo


    ili ovo

    Poruku je izmenio bellissima, 27.04.2010 u 21:21 Razlog: boja slova
    Najveca vlast je vladati sobom.

  2. #152

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Ministar Tomica Milosavljević

    Naš ministar zdravlja ide u drugu državu da se operiše (diskus herniju),... nešto što se i kod nas radi.
    Kakvu poruku šalje nama gradjanima ovakvim postupkom
    ?



    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  3. #153

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Mogu li dve ličnosti da se navedu ?
    Naravno, vest broj 1 iz sfere medija - transfer popularnog dvojca sa B 92, Gorice i Dragana na RTS . Nemam reči da izrazim svoje nezadovoljstvo. Osećam se prevarenim.
    Prvi utisak uvek vara

  4. #154

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Mogu li dve ličnosti da se navedu ?
    Naravno, vest broj 1 iz sfere medija - transfer popularnog dvojca sa B 92, Gorice i Dragana na RTS . Nemam reči da izrazim svoje nezadovoljstvo. Osećam se prevarenim.
    Apsolutno se slazem.I za mene je po malo sok po malo razocarenje.
    Nece biti to sto su bili,sad vec nekad.

  5. #155

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Meni su Gorica i Draganče super, bili su mi dobri dok su bili na B92 pa će mi biti dobri i na RTS-u. Ono kao izdali su B92 jbt ko ih je gledao na B92 gledaće ih i na RTS. Inače, na B92 se još samo vesti drže, jede ih kriza polako ali sigurno, nema više sporta, odlaze polako novinari (za pare a ne iz ljubavi prema RTS ili Pinku) tako da...

    A o Tomici sa oduvek imao neko žlj mišljenje tako da me ne dotiče ni ovo zadnje njegovo.



  6. #156

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Ne bih se složio sa tim - ko ih je slušao na B 92, slušaće ih i na RTS-u. Stvar je u tome da da čovek treba da bude principijelan. B 92 ima jednu koncepciju programa a RTS tobože hoće da postane "zabavna" kuća, da se malo modernizuje. Jednostavno, njih dvoje su bili obeležje B 92, tako da ne mogu da ih zamislim u Tijanićevoj kući. Koga će sad "ogovarati", B 92?
    Prvi utisak uvek vara

  7. #157

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Dobro mozda bi im promena vise valjala.S'obzirom da su ih kolege sa Radija S (ona dva ludaka) prevazisla i ljudi vise njih slusaju nego ovo dvoje

  8. #158

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Ko zna da prepozna kvalitet emisije televizija mu je totalno nebitna. Ko slepo prihvata samo ono što dolazi od jednog i sličnih medija već ima problem. Sa B92 je prešao onaj mladi komentator na RTS, ne sećam mu se imena i jednako je dobar. Samo u ćoškiću ne stoji B92 nego RTS. Tako i ovo dvoje, stvarno mi nije bilo bitno što su na B92 kada sam gledao ili slušao na radiju njihovu emisiju.



  9. #159

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Ja samo pamtim ono što je RTS nekada bio, tako da baš ne verujem u neku njihovu čarobnu transformaciju. Vuk dlaku menja ali ćud nikada. Ja nisam usko ograničen na gledanje ili slušanje samo jedne TV ili radio-stanice, pratim više njih ali imam dobro pamćenje i ne verujem tzv. javnom servisu koji sam za sebe tvrdi da se modernizovao. Možda ima najbolju vremensku prognozu ali za ostalo nisam baš ubeđen.
    No, svako nek' gleda ili sluša ono što mu je po volji. Ja znam šta neću a šta hoću da pratim i bitno mi je odakle se to emituje.
    Prvi utisak uvek vara

  10. #160

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Da bi me neko razocarao,morala bih pre toga da imam lepo misljenje o njemu ili njoj...
    Ali u plejadi javnih likova ,najvise me je razocarala Mira Adanja Polak..
    Volela sam da gledam njene emisije ,mislila sam da je teski humanista ,da ce prva da da podrsku za neku bitnu i humanu akciju..ali avaj...
    Dok su druge tv mreze objavljivale te vesti koje mogu hiljadama da poboljsaju i promene zivot ,ona je na stotine mailova bila gluva i slepa ..doduse ne samo ona ..posto su sve medijske kuce u Srbiji bile zatrpane istim mailovima ,ali smo se nekako u nju najvise uzdali..
    No od nje ni abera ....idu prilozi o belosvetskim glupostiima ,,kraljevskim porodicama ...nekom oronulom umetniku za koga nikad cula nisam ....samo ne to sto smo je molili ....
    Nisam vise ni njen obozavalac na fb

  11. #161

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    jest' zaboleše me ušesa... paz' da me nije raz_očarala javna "ličnost"


    može eventualno da mi se zgadi neko ko mi je bio simpatičan ili drag... ništa više

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #162

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Ršum pričao na tribini Dveri ... a držao sam da je cool.


    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  13. #163

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    [FONT=palatino linotype]Ršum pričao na tribini Dveri ... a držao sam da je cool.
    elem,i Predrag Dragic Kijuk je pruzao podrsku njima ,a smatram ga jednim od najvecih intelektualaca srpskoga roda
    znaci,treba malo pogledati taj program Dveri....

    nego
    meni je fuj Biljana Srbljanovic
    i to ne zbog koke koju kupuje i konzumira,da se razumemo,nego zbog drcnosti i bezobrazluka
    nemoj da mi prodajes ideju kao ideju kad svi znamo da gledas svoj profit,brate slatki...
    dzukela kvazi urbana.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #164

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Znaš kako...
    I program Slobinog SPS je bio verujem od najboljih medju najboljima, ali kao što smo videli,...ni L od levičarenja.
    Nije meni puno bitno šta oni imaju u programu, šta pričaju po tribinama ili kakve pamflete daju po medijima. Mnogo je veći pokazatelj ono što konkretno rade. Pa ne misliš valjda da su Toma i Pičkousti od Šešeljevih operativaca preko noći postali evropljani?! Ili da su se Dveri pripremali za porodičnu šetnju. Za mene će oni uvek biti fašisti.
    I nisu mi oni nikakav problem, znam da će takvih uvek biti, svako i najsavremenije društvo ima šačicu takvih...nego se nisan Ršumu nadao. Sjebao mi je mit iz detinjstva.
    Valjda me Branko - Kockica neće razočarati.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  15. #165

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    За тебе ће неко ко никад није био увек бити фашиста. А опет, Камерон и Вестервеле су, јел, антифашисти... о туго јесења...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 11 od 16 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  2. Kozmetika koja vas je razočarala
    Autor Najgora u forumu Lepota
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 18:55
  3. Javna preduzeca- rupe bez dna
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.02.2010, 12:33
  4. Ima li života nakon razočarenja?
    Autor ser_gogsy u forumu Filozofija
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 01.09.2009, 16:44
  5. Razočarani - barem malo?
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 04.07.2009, 13:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •