Poze u sexu - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20

Tema: Poze u sexu

  1. #16

    Odgovor: Poze u sexu

    sada svake godine 2 X vrşim deratizaciju kue i dvorişta protiv şkorpija i sl. gamadi


    Lavovima nista nije neugodno. Ukoliko ste u okrsaju s Lavicom mozete biti sigurni da vam nece muljati oko orgazama. A ako bas hocete da ona dozivi multiple orgazme zauzmite polozaj kao na slici, tzv. ljuljacku. Nakon odredenog vremena slijedi samozadovoljavanje. Lavice obicno vole prve svrsiti tako da na miru mogu promatrati svog partnera. Ukoliko prezivite ovu vatru, za sljedeceg partnera odaberite Strijelca ili Ovna.
    Ja sam lav, i on je lav...

    Pa pogodiše nas, sem za ono da traži nekog novog. Oboje smo zadovoljni.
    Zivot je ono sto radite kad' ne mozete da spavate.

  2. #17

    Odgovor: Poze u sexu

    ja sam riba,a ona rak!!!Sta mislite o tome???

  3. #18

    Odgovor: Poze u sexu

    Skropion

    Umjetnost je seks, a Skorpioni su Picassova djeca. Nema toga sto njima nece pasti na pamet. Sto se polozaja tice anakonda je njihov favorit. On lezi na ledima, a ona na njemu, i to u suprotnom smjeru. Nakon oralnog stimuliranja slijedi seksualno sjedinjenje. Naravno, on joj pri tome stimulira klitoris. Najbolji partneri Ribe i Rakovi.
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #19

    Odgovor: Poze u sexu

    musko skorpija zensko rak,mislim apsolutno gubljenje vremena,skorpija jarac apsolutno sexualno i druge kombinacije sa vagama itd ali rakovi i skorpije no way

  5. #20

    Odgovor: Poze u sexu

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku


    Vaga

    Seks na brzaka njima ne dolazi u obzir buduci da ih takvi napadi cesto bacaju iz ravnoteze. A kako pripadnici ovog znaka obozavaju totalno sjedinjenje, idealan polozaj jest onaj u kojem zena Vaga obavija muskarcu noge oko vrata. Ne zaboravite na kraju nagraditi vasu Vagu (sto je toliko dugo izdrzala u tom polozaju) romanticnim gestama. Najbolji seks s Blizancima i Vodenjakom.
    Pa sad..... samo da me ne izbaci iz ravnoteže,ne biti dobro
    Ćuti i prenesi dalje....

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Neslaganje u sexu - razlog za raskid
    Autor Muckota u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 27.07.2013, 23:33
  2. Kakvi ste u sexu - podznak
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:32
  3. O zdravlju i sexu.
    Autor Lilith_021 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.03.2009, 14:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •