Žena kao ljubavnica - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40
  1. #31

    Odgovor: Žena kao ljubavnica

    Predstavnice ovog znaka plene paznju svoje okoline svojom pojavom, svesne svoje zenstvenosti koja zraci iz njih. One su jednostavno, sik. Venera ih je obdarila vestinom zavodjenja. Ako zeli da zainteresuje muskarca, ona jednostavno usmeri svoje erotske antene ka njemu
    Kakve antene kakvi bakrachi...dovoljno je da kazem "Izes mi nogicu" i muskarci padaju ispred mene kao muve kad ih poprskas raid-om. Jeste.

    Dovoljno je da na caroban nacin prekrsti noge
    Eto. Kazem ja...sve se vrti oko nogice.
    Senzualna je pa magnetski privlaci muskarce.
    Ovo pravilo se najvise pokazalo kao tacno u saobracaju. Toliko sam ih magnetski privlacila, da sam na kraju morala ceo auto da ukrasim nalepnicama 'pazi, zena za volanom' i 'drzi odstojanje ako ti je auto mio'.

    da joj se poklanja velika paznja / i u vidu skupih poklona, cime kvari opsti utisak jer ostavlja utisak da naplacuje zadovoljstvo koje je pruzila!
    Jeste, sta ste mislili da ce mala nuzda jedan, a velika dva da bude tarifa narednih 20 godina? Eee vid labuda! I baba voli sve sto vole mladi...pratim trendove i modu. Kad porastem bicu sponzorusa. Klasicna.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #32

    Odgovor: Žena kao ljubavnica

    Prateci ovu zanimljivu temu shvatio sam koja sam ja bio naivcina po pitanju zena. Pretpostavljam da je u zivotu bolje primenjivati princip - Ljubavnica kao zena, jer time bi se predupredili mnogi kasniji nesporazumi....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #33

    Odgovor: Žena kao ljubavnica

    V O D O L I J A
    Slobodoumna, neuhvatljiva, pomalo eksecentricna, zena Vodolija je fascinantna kombinacija cvrstine i stalnih iznenadjenja. Cim pomislite da ste je najzad shvatili, ona pokaze novo lice Istovremeno mudra i krajnje detinjasta, pronicljiva i bezazlena, pozrtvovana i daleka. Nadmoc koju iskazuje nad drugima proizilazi iskljucivo iz njenog uma. Ona je u mnogo boljem odnosu sa svojim umom, nego sa telom, pa se slobodno moze reci da joj je mozak najjaca erogena zona... Inace je vrlo privlacna i zavodljiva, nesvakidasnja. Vise je vodi masta nego instikti. Vise voli da idealizuje ljubav i okruzi je neznoscu. Ona mrzi da je tretiraju kao seksualni objekat. Ne pravi kompromise sa svojim visokim standardima i insistira da joj ljubavnik pokaze dostojno postovanje. Ali kada ON dodirne njene ideale, sve moze! Ekstremno je mastovita i kreativna. Ne postoji nista u seksualnom prirucniku sto nece probati, a verovatno ce smisliti jos novije i lepse varijacije. S njom nikada ne znate na cemu ste!

    Pa da
    I'm floating on air..

  4. #34

    Odgovor: Žena kao ljubavnica

    S T R E L A C
    Ovde je rec o veoma duhovnoj zeni, filozofu. Jednostavna je otvorena, srdacna i poverljiva. Ona vazi za zenskog Don Zuana Zodijaka. Lako se prepusta carima zdravog i komunikativnog erosa. Fascinantna je, izuzetno vatrena i pomalo divlja ljubavnica. Jedini rizik koji kod nje postoji je onaj od preterivanja; njeno prepustanje strastima je toliko jako, da se moze uciniti prosto nezaustavljivo. Bilo bi dobro da upraznjava spiritualnu praksu, kako bi transformisala i kanalisala veliki odliv seksualne energije. Zena Strelac igra na urodjenu sklonost zavodjenja. Ona osvaja svojom iskrenoscu i neposrednoscu kao nevina devojcica koja iz puke znatizelje ulazi u zabranjenu zonu. Sirom otvorenih ociju i pogledom punim zelje za novim avanturama, ona hrli ka ispunjenju svojih snova.

    dobar ovaj horoskop ....


  5. #35

    Odgovor: Žena kao ljubavnica

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    L A V
    Zena Lavica je sigurna u sebe, uvek blistava, sjajna, senzualna, ali pomalo muskobanjsta. Kada udje u prostoriju nemoguce je ne primetiti je Nastupa snagom i dostojanstvom jedne kraljice, cak i kada odlazi na pijacu Strastvena je, dramaticna, velikodusna i zagonetna Muskarci za njom gube glavu kakva god ona bila. Jedina mogucnost da bude ukrocena je da naleti na pravog muskarca koji ce je pretvoriti u umiljatu i podatnu mackicu Kada joj se strasti razbude, vatra u njoj se rasplamsava do neba I ona daje sve od sebe. Voli da je dominantna i uziva dok joj se partner divi Ona je ponekad preveliki zalogaj za nekog muskarca. Eroticna, pozeljna, neustrasiva. Beskrajna sigurnost koja izbija iz svake njene pore, mogla bi prosto da unisti muskarca koji je pored nje, a koji ne uspeva da joj parira i da se sa njom takmici /jer ona to ocekuje!/ . Nije lako muskarcima sa njom!

    u bogte, nisam ni znala da sam vako opasna..ali znam da je onaj boldovani deo dokazano istinit..

    lavice su čudo..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #36

    Odgovor: Žena kao ljubavnica

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku

    S K O R P i J A

    Evo i fatalne zavodnice! Ona ima vatru u srcu i strast u krvi. Kod nje je sve ekstremno, od ljubavi do mrznje. Ko zeli da je osvoji dovoljno je da joj pokaze svoja snazna osecanja. Sigurno se nece povuci Snaznog je temperamenta, vrlo je zenstvena, zavodljiva, ali je preterano posesivna i ljubomorna, sto moze opterecivati muskarca koji je manje strastven od nje. U ljubavi daje sve od sebe i nimalo se ne usteze da preuzme inicijativu. Za nju nema "zabranjenog voca" i njenim osecanjima vrlo je tesko odupreti se. Rec je o jednoj pravoj pravcatoj bombi satkanoj od erotike i strasti. Kako god da izgledaju, one zrace jedinstvenim i neponovljivim magnetizmom.
    Pa sada
    Sada kapiram sto me se svi plase
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #37

    Odgovor: Žena kao ljubavnica

    R A K
    Ona je zagonetna, privlacna, nedokuciva poput njenog zastitnika Meseca. Spada medju najopasnije zavodnice Zodijaka. Mastovita, fascinantna i nepredvidiva, daje sve od sebe onog trenutka kada je sigurna u ljubav partnera. Ponekad detinjasta, luckasta, ponekad preozbiljna i melanholicna, te uspeva da u samo jednom trenutku iskaze mnogo razlicitih osecaja. Eroticna i strastvena ali previse stidljiva da ucini prvi korak jer se plasi da izadje iz svoje ljusture. Muskarac mora da je ohrabri na najsuptilniji nacin dok se njena erotska masta ne oslobodi njenih inhibicija. Jedan pogresan gest i ona ce se povuci u sebe. Ako joj on nadje "zicu" ona postaje cudesna ljubavnica koja zna da opcini muskarca koga voli. Uzitak koji oseca kada joj popuste kocnice odusevice svakog muskarca.


    S K O R P i J A
    Evo i fatalne zavodnice! Ona ima vatru u srcu i strast u krvi. Kod nje je sve ekstremno, od ljubavi do mrznje. Ko zeli da je osvoji dovoljno je da joj pokaze svoja snazna osecanja. Sigurno se nece povuci Snaznog je temperamenta, vrlo je zenstvena, zavodljiva, ali je preterano posesivna i ljubomorna, sto moze opterecivati muskarca koji je manje strastven od nje. U ljubavi daje sve od sebe i nimalo se ne usteze da preuzme inicijativu. Za nju nema "zabranjenog voca" i njenim osecanjima vrlo je tesko odupreti se. Rec je o jednoj pravoj pravcatoj bombi satkanoj od erotike i strasti. Kako god da izgledaju, one zrace jedinstvenim i neponovljivim magnetizmom.
    Ta sam. Ni samu sebe ne bih bolje opisala...a ovaj spoj emocije i strasti, to me u potpunosti opisuje.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #38

    Odgovor: Žena kao ljubavnica

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    L A V
    Zena Lavica je sigurna u sebe, uvek blistava, sjajna, senzualna, ali pomalo muskobanjsta. Kada udje u prostoriju nemoguce je ne primetiti je… Nastupa snagom i dostojanstvom jedne kraljice, cak i kada odlazi na pijacu… Strastvena je, dramaticna, velikodusna i zagonetna… Muskarci za njom gube glavu kakva god ona bila. Jedina mogucnost da bude ukrocena je da naleti na pravog muskarca koji ce je pretvoriti u umiljatu i podatnu mackicu… Kada joj se strasti razbude, vatra u njoj se rasplamsava do neba… I ona daje sve od sebe. Voli da je dominantna i uziva dok joj se partner divi… Ona je ponekad preveliki zalogaj za nekog muskarca. Eroticna, pozeljna, neustrasiva. Beskrajna sigurnost koja izbija iz svake njene pore, mogla bi prosto da unisti muskarca koji je pored nje, a koji ne uspeva da joj parira i da se sa njom takmici /jer ona to ocekuje!/ . Nije lako muskarcima sa njom!
    kratko,ali jebitacno

  9. #39

    Odgovor: Žena kao ljubavnica

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku

    D E V i C A
    Zenu Devicu nije lako zbuniti, ona, u bilo kojim uslovima stoji cvrsto na svojim nogama. Jedna je od onih na koju se odnosi fraza: gledaj ali ne diraj! /do odredjenog momenta/ Ne podnosi prenagljivanje, nestrpljenje i povrsnost. Tek nakon sto muskarac ispunu njene uslove ona ce poceti da se otvara poput cveta i nadvladace svoju sumnjicavost. Njeno koracanje prema slatkim strastima je vrlo sporo i otezano. Jednom kad odluci da se da, necete se razocarati. Ona vec samim poljupcem moze da izludi muskarca a nastavku da i ne govorimo
    Ali nemojte da se iznenadite ako predlozi tusiranje ili kupku za dvoje pre glavne akcije. To produzava predigru i zadovoljava njenu potrebu za cistocom. Mozda ce vas dobro "oribati" pre nego sto vam dozvoli bilo kakav kontakt. Nemojte da se uvredite. Takve su Device! Opustite se i uzivajte
    Da me je lako zbuniti-nije...

  10. #40

    Odgovor: Žena kao ljubavnica

    R A K
    Ona je zagonetna, privlacna, nedokuciva poput njenog zastitnika Meseca. Spada medju najopasnije zavodnice Zodijaka. Mastovita, fascinantna i nepredvidiva, daje sve od sebe onog trenutka kada je sigurna u ljubav partnera. Ponekad detinjasta, luckasta, ponekad preozbiljna i melanholicna, te uspeva da u samo jednom trenutku iskaze mnogo razlicitih osecaja. Eroticna i strastvena ali previse stidljiva da ucini prvi korak jer se plasi da izadje iz svoje ljusture. Muskarac mora da je ohrabri na najsuptilniji nacin dok se njena erotska masta ne oslobodi njenih inhibicija. Jedan pogresan gest i ona ce se povuci u sebe. Ako joj on nadje "zicu" ona postaje cudesna ljubavnica koja zna da opcini muskarca koga voli. Uzitak koji oseca kada joj popuste kocnice odusevice svakog muskarca.
    Da, da........ tacno od "A - Sh"

    ps. nije za DZ, moj dragi "vezan" (upsss OPCINJEN ) ...... vec 17 godina - jednom ri@icom

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Brak, zena, ili ljubavnica?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.08.2013, 10:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •