Koji profesor vam je ostao u secanju..? - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 66
  1. #31

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    rankov. predavao mi aerodrome. shta smo se dogodovshtina naslushali na njegovim casovima

    .... dopunsku nam drzzala razredna (predavala navigaciju) da odradi sve ono shto rankov nije
    & underpaid......

  2. #32

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Pa profesor Uzelac,predavao mi je vezbe iz elektronike,znaci "totalna budala"

    Kad ga pitamo da nam objasni kako se radi vezba on kaze ovako:"Kad si prvi put video hamburger,jel si znao kako da ga pojedes.....jesam....e tako ces znati i ovo da uradis"...

    Sta vise reci.........
    There is no rules!!!

  3. #33

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Ni jedan. Možda poneka profesorka...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #34

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    iz osnovne, definitivno profesorica srpskog bila je razredni staresina mom caletu, pa posle mojoj kevi, a posle i mojoj mladjoj sestri zena je neverovatna.. oduvek je furala eleganciju, odmerena, tiha, ma perfektna zbog nje sam jako dugo zelela da studiram srpski jezik i knjizevnost forsirala me je da idem na takmicenja, i iako sam bila zesci lelemud, uvek sam ostvarivala dobre rezultate iskreno, nemam reci za nju sve ono sto bih rekla, nema toliko veliku tezinu za osobu kao sto je ona
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #35

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Za divno chudo, u najlepshem setjanju su mi ostali profesori onih predmeta koje sam najmanje voleo Profa Josifidis (makroekonomija) se tako uzhivljavao u temu da ga je bilo zadovoljstvo slushati, te profa Radlovic (matematika ), strog, ali pravedan.....

  6. #36

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Usecanju su mi ostali svi,ali najvise moja razredna koju sam obozavala i neprevazidjenog istoricara

  7. #37

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    ma nisam nju trazio za mentora na maturskom iz knjizevnosti ...ali moja profesorica me je prebacila kod nje..a ja sam samo zbog moje profesorice uzeo temu iz knjizevnosti a ona me utrapi Milki.



    i sada se uvek setim Milke kad cujem Dobro vece
    a voleo sam moju profesoricu a nje se sada samo setim preko -Dobro vece jedne Milke

  8. #38

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Profesorica srpskog jezika Jelena.

    Jedna muskobanjasta sitna zenica, uvek sa cigaretom u desnom uglu usana,
    tada je vec bila zasla u godine i pred penzijom,ali puna mladalackog duha.
    Uvela me je u svet knjizevnosti i zauvek prenela tu svoju ljubav na mene, tako spontano, kako je samo ona znala ...

  9. #39

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Valjda neće smetati ako pomenem "stepenicu niže" ... nastavnika.

    Mnogi bi mi profesori ostali u sećanju, da on - moj nastavnik likovnog nije u sećanjima zauzeo skoro čitav prostor.
    Svi moji dragi profesori tako su se našli ... negde u dubini njegove senke.


    Moj nastavnik Seljmanoj Tahir.
    Albanac.

    Upravo on je zaslužan,
    prvenstveno, što sam još kao dete uspela da se opredelim u kojim ću "vodama" plivati,
    a ništa manje i za "oči" i u njima široke vidike, koje ću kasnije kroz život imati, kada su u pitanju nacinalne obojenosti, različitosti, prijateljstva, granice.

    Naučio me je da umetnost ima jedan jedini jezik.
    Da tako treba posmatrati i život.
    Da nije obavezno poznavati druge jezike kako bi se sa nekim razumeo, niti da govor istog jezika podrazumeva razumevanje.

    Od znanja koje mi je preneo, ja danas živim.
    A zahvaljujući uverenjima koja sam od njega kao sunđer upila, moj život ima smisla.




    Na žalost, on više nije živ.



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #40

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    dubak brankO profa matematike...kreteni zato sam mu cesto prdiO po chasowa

  11. #41

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Mmmmmmmmmmmmm.......profesorka ekologije!

  12. #42

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Profesrka matematike Dusanka........skoro sam je videla posle 3 godine.ubila sam se plakajuci....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  13. #43

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    JooooJ mnogi....
    Mnogi su zasluzili da ostanu u mome secanju....Hemijska je ipak zakon po tom pitanju....

    Profesori matematike,tehnickog crtanja sa masinskim elementima,profesorice srpskog,masine i aparata,filozofije,fizike,itd....
    More than words, is all I ever needed you to show.
    Then you wouldn't have to say, that you love me...

  14. #44

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Profesor srpskog i knjizevnosti.
    Nismo morali da dolazimo na casove, nije upisivao. Za dvojku na tromesecju je bilo dovoljno nabiflati Hasanaginicu i eventualno staviti dva zareza na pismenom.. Imao je poseban tretman za one koji su hteli vise.
    Sredina u kojoj je predavao se sastojala od Elemircana, Kumanchana, Tarashana, Melenchana.. koji imaju gori akcenat od svih junaka u vicovima o lali.. Bilo je kolosalno slusati.. shto nam drechi damjanov zelenko, u izvedbi malog iz Sakula
    Bivalo je da place od smeha.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #45

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    nastavnica geografije radojka
    mala zhena u poodmaklim godinama i najzanimljivije lekcije je mogla da tolko smori da smo jedva ostajali budni
    ali opet imao sam 5 zbog toga shto su moji baba i deda iz istog sela kao i ona i stari shkolski drugovi

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Crtani film koji vam je ostao u pamcenju?
    Autor Painkiller u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 17.05.2011, 19:23
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  3. Profesor priznao zlostavljanje dečaka
    Autor Turkmenbashi u forumu Spomenar
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 02.06.2010, 19:27
  4. Sta vam ostaje u najjacem secanju?
    Autor Bishop u forumu Ljubav
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 28.02.2010, 01:08
  5. Kad profesor udari
    Autor Lady in red u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 26.06.2009, 18:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •