VIP veliki brat, iliti celebrity - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 82 od ukupno 82
  1. #76

    Odgovor: VIP veliki brat, iliti celebrity

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    nije covek ni obrazovan, vishe ni bogat, al je covek...
    Đani Ćurčić u 1 rečenici . Oduševljena sam što je on pobednik VIP VB Stvarno je jedini u svakoj situaciji koja se desila u kući ispao čovek .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: VIP veliki brat, iliti celebrity

    Bravo Sale!!! Jedini je zasluzio pobedu, bio je moj favorit sve vreme

    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: VIP veliki brat, iliti celebrity

    Kakvu sliku šaljemo o sebi... To je čudo jedno.
    Da ne komentarišem "ukućane" - ne bih ni mogla, jer nisam gledala šta se dešavalo, osim sporadično, kad šaltujem daljinac...
    Sinoć sam odgledala taj slučaj... VIP.
    Užas.
    Kataklizma.
    Nemam reči...
    Dakle, u Srbiji pobedjuju luzeri.
    Ako imaš 500 reči u rečniku - šanse da "osvojiš" 50.000 evra na tvojoj su strani...
    Ono ispadanje guzica, onaj rečnik - to nije čak ni na nivou uličnog, gori je od toga...
    Gorak ukus neukusa još uvek mi je na usnama.

    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: VIP veliki brat, iliti celebrity

    Citat Tigerlily kaže: Pogledaj poruku
    Đani Ćurčić u 1 rečenici . Oduševljena sam što je on pobednik VIP VB Stvarno je jedini u svakoj situaciji koja se desila u kući ispao čovek .
    Aham i drago mi je sto je oduvao grand mamlaze koji su ga sve vreme smatrali sebe nedostojnim sagovornikom,
    ono okretanje glave kad on nesto prica...ili mu jednostavno stavljati do znanja da te ne interesuje sta ima da kaze...
    onda one grimase...ma svi su mi oni jedno veliko
    a da je tu doshao s buljukom kesha, svi bi mu lizali tabane...
    tja..odratan svet...
    zato su ga i nominovali, najveca konkurencija za 50 iljadarki jebiga ...
    kako su samo popizdeli kad je pobedio,hihihihi

    Ali koma je covek...sinoc sam vrishtala...
    Big Lale: Sasa zadigni pantalone
    Sasa- podvrce nogavice...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: VIP veliki brat, iliti celebrity

    Nisam odgledala ni jednom VB, ali sinoc sam morala. I to bas zbog njega, a i da vidim izraz prostacine i seljacine Mace kad bude izbacen pretposlednji.
    BRAVO SALE! NAJBOLJI SI!
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: VIP veliki brat, iliti celebrity

    Djani nastavlja da peva!


    Neprikosnoveni pobednik prvog srpskog rijaliti šoua Veliki Brat sa poznatim ličnostima, nekadašnji fudbaler Partizana Saša Djani Ćurčić nastavlja da peva u televizijskim emisijama, kao što je to činio prethodnih mesec dana u Kući Velkog Brata, a uskoro odlazi i u Englesku da gostuje u tamošnjem Big Brotheru.

    Iako bi mnogi voleli ponovo da ga vide na fudbalskom terenu i iako je fudbalski superligaš Bežanija najavila da će pokušati da angažuje Ćurčića i pružiti mu šansu da na svakoj utakmici odigra bar po 15 minuta, Djani ima drugačije planove.

    "Od 1. septembra kreće moja fudbalska akademija za decu u Sportskom centru u Kovilovu. To je projekat koji sam počeo još pre Velikog Brata. To ću raditi u saradnji sa Čelsijem, Liverpulom i još nekim engleskim klubovima", izjavio je Djani.

    Nekoliko puta tokom boravka u Kući, Djani je govoroio da ga je Veliki Brat vratio u život, a jednom prilikom u ispovedaonici, rekao: "Veliki Brate, ti si veliki čovek!", a potom je poljubio kameru uz: "Ljubavi moja!"

    Djani i sada ne može da veruje da ga se neko setio, jer ga pet godina "nije bilo na pozornici", kako kaže. "Ulaskom u Kuću hteo sam ljudima da pokažem da nisam samo umetnik na terenu, već i čovek, pre svega".

    Za desetak dana Djani odlazi u Englesku gde će gostovati u emisiji posvećenoj tamošnjem Velikom Bratu, ali ne isključuje mogućnost da i učestvuje u britanskom rijaliti-šou. "Znam 90 odsto ekipe koja tamo radi Velikog Brata, verovatno ću i tamo da učestvujem", izjavio je Djani i dodao da ga u Engleskoj čeka i penzija od njihove fudbalske federacije, koja bi trebalo da bude izmedju 6.000 i 7.000 funti mesečno.

    Jedan englski novinar pravi autobiografsku priču o Djaniju, tako da uskoro treba očekivati knjigu koja će svakako biti bestseler, svakako ne samo u Srbiji.

    Poznat po tome da je trošio ogromne svote novca dok je igrao u Engleskoj, Djani kaže da ovog puta neće olako potrošiti 50.000 evra koliko je dobio kao pobednik rijaliti-šoua.

    "Novac je trošio mene i ja njega", kaže nekadašnji fudbaler Partizana, Boltona, Aston Vile, Kristal Palasa.

    "Pare će ostati u familiji. Mojoj sestri, njenoj deci, mojim roditeljima. Njima ću dati, a nema šanse da ih potrošim na žurke, to nikako", dodaje Djani.

    Nekadašnji fudbaler sada planira "ofanzivu" na izvesnu Adrijanu iz Borče, za koju je u Kući rekao da mu se svidja, štaviše da je zaljubljen u nju. "To je devojka koja mi se mnogo svidja. Svidela mi se kada smo u Borči prošli jedno pored drugog. Nekako smo se pogledali... Poslao sam joj neke signale preko zajedničkih prijatelja. U kući sam se prvi put otvorio prema njoj. Videćemo..."

    OPET SVI U BAZENU; PEDJA IZVADIO "BUDALU"


    Odmah posle proglašenja pobednika, učesnici Velikog Brata VIP i ekipa Emotiona, koja je realizovala šou, napravili su žurku u Kući u Košutnjaku, a šta mislite šta je Djani uradio? Naravno da je skočio u bazen u dresu Partizana, koji je dobio na poklon od kamermana Emotiona kao izvinjenje što je jedan od kamermana tokom boravka u Kući opsovao Djanija.

    Ali, nije samo Djani završio u bazenu. I Olja Karleuša je skočila u crnoj haljini, Pedja D' Boj se kupao u bade mantilu, a potom je na insistiranje ukućana ponovo pokazao "budalu"! Kad je skočio u bazen, Djani ga je zagrlio i počeo da ljubi: "Deda! Gde si, deda, legendo moja"

    Pedja D' Boj je potom novinarima rekao da ga niko nikada u životu nije voleo kao Djani. Eto, a Pedja D' Boj tokom celog boravka u Kući nikako nije mogao da se seti Djanijevog imena, pa čak ni prilikom nominacija!?

    U ponedeljak uveče Djanijev nekadašnji saigrač iz Partizana i kako kaže njegov brat" Dragan Ćirić napravio je žurku za pobednika rijaliti-šoua u beogradskom klubu "Stefan Braun". Djani kaže da je bilo ludo. "Mog brata su na nosilima izneli!", našalio se Djani.

    Djani je u utorak ujutro gostovao u jutarnjem programu Televizije B92, a na iznenadjenje voditelja, a na kraju razgovora je uradio ono što je najviše radio tokom boravka u Kući. Zapevao je! "A šta bi tiiiii sad od meneee još, kad znaš da dadoh ti mnogoooo...."
    Jedan je Saša Ćurčić!


    mondo
    Poruku je izmenio silvia, 05.06.2007 u 11:19 Razlog: ubacila sliku
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: VIP veliki brat, iliti celebrity



    Djani od kumova dobio "mečku" i 50.000 evra


    Saša Ćurčić još nije dobio svoju zasluženu nagradu od "Emoušna", ali prvi pobednik srpskog "VIP Velikog brata" ima takve prijatelje da mu nekoliko dana gore-dole bez tog novca ne znači apsolutno ništa, piše "Press".

    Posle lude žurke dobrodošlice, koju su za njega organizovali njegovi najbolji drugari i nekadašnji saigrači Dragan Ćirić i Savo Milošević, popularni Djani probudio se bogatiji za još 50.000 evra (bez poreza) i novim "mercedesom" u garaži?!

    Kako tvrdi dobro obavešten izvor "Pressa", Djani je pobedu na "VIP Velikom bratu" proslavio žurkom u utorak uveče, u još nezavršenom splav restoranu svog kuma Dragana Ćirića.

    "Atmosfera je bila vrhunska, Djani je okupio mnogo svojih prijatelja i drugara iz kraja, a najveseliji su bili njegovi bivši saigrači iz Partizana" kaže izvor "Pressa":

    "Nikada nisam video Savu Miloševića tako dobro raspoloženog, a kada je noć već dobrano odmakla, u jednom momentu uhvatio se za novčanik i rekao Djaniju - Ako su oni iz 'Emoušna' mogli da ti daju 50 soma, mogu i ja - i ispisao mu ček na toliku sumu!

    Djani još nije uspeo da se oporavi od šoka, a njegov kum Dragan Ćirić izvadio je ključeve najnovijeg "mercedesa C190" kupe.

    "Ćirić je već dugo pripremao ovaj poklon za svog najboljeg druga i kuma, ali te noći mu se ukazala savršena prilika" priča izvor "Pressa", i dodaje:

    "Djani nije znao šta da kaže od sreće i suze su mu same krenule."

    Ove informacije "Pressa" potvrdio je i sam Ćurčić, koji je svojim novim autom već zapucao u Arandjelovac, na žurku koju mu je priredio prijatelj, bivši fudbaler Crvene zvezde Darko Anić.

    "Šta da vam kažem? Znao sam da su mi Ćira i Sava pravi prijatelji, ali ovo zaista nisam očekivao",rekao je Djani za "Press", i dodao da se nada da će i on naći način da im uzvrati:

    "Prihvatio sam poklone samo zato što znam da bi se naljutili na mene da to nisam učinio. Nisu ni svesni kakvo ću ja njima iznenadjenje da priredim", zaključio je Ćurčić.


    izvori:net
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 12:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 05:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •