Koje predmete volite da učite..?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 38
  1. #1

    Koje predmete volite da učite..?

    uvek postoje predmeti koje vishe volite i one koje manje volite, a tu su verovatno i oni koje uopste ne podnosite.. koje predmete uzivate uchiti, a od kojih vas zaboli glava pri samoj pomisli da se morate 'vatati knjige iz tog predmeta??

    kod mene je bio sluchaj da sve sto je bilo vezano uz bilo kakve brojke, meni nije nikako ishlo.. totalni antitalenat za brojeve.. i dan danas tako sam vechno vodila bitku sa matematikom, hemijom i fizikom.. uvek imala 'sportsku prognozu' iz tih predmeta.. ono jedan - dva, jedan - dva.. obavezno popravne, shto na kraju semestra, shto na kraju godine, a o onom tokom godine, ne moram ni da vam pricam.. provela sam sate i sate sedeci na instrukcijama.. i uvek se na kraju izvlachila na 'lepe ochi'
    s druge strane uvek sam volela likovnu umetnost, tehnichko obrazovanje, jezike i drushtvene predmete.. tipa prirode i drushtva u nizim razredima, zatim biologija.. a posle psiholgija, filozofija i slicno..



    kakvo je stanje kod vas sto se tiche predmeta?

  2. #2

    11 Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    meni su knjizevnost i engleski, pa onda svi ostali drustveni predmeti dobro isli i to sam ucila i vise nego sto treba. prirodnjacke predmete sam takodjer voljela, ali njih sam kampanjski ucila, pa uvijek pola toga ne bih stigla, iz prostog razloga jer sam uvijek citala neke knjige, pa su onda neki predmeti morali trpiti. ali eto, na kraju sam ipak zavrsila gradjevinu, jeste da sam je razvukla, ali opet kad se pregrmi ona matematika i fizika na pocetku, ono poslije je bilo labudji pjev.

  3. #3

    Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    Prirodne nauke mi nekako više leže nego društvene. Možda je izuzetak istorija koju sam uvijek voljela... Ali nikako ne volim pisanje... I sad se jedva natjeram kada nesto treba da ispišem (otkuckam)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  4. #4

    Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    -Pamtim da dok sam bio jos u osnovnoj, kad god bi me mama naterala da ucim (mozda jedno dva puta), ja sam otvarao istoriju, pogotovo istorijski atlas, ostalo kroz osnovnu pa i srednju, nikad nista nisam ucio, zez'o sam se kad me pitaju -ma necu da ucim dosta mi je trojka. I kad sam nesto od gradiva citao to je uvek bilo ili u nazad ili u napred. Dakle omiljeni predmet istorija i generalno drustvene nauke.

  5. #5

    Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    racunovodstvo i statistika su mi odlicno isli..

  6. #6

    Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    Pa, ja sam malo polupana, volela sam od svacega po nesto, tako da ne mogu da se opredelim striktno za prirodne ili drustvene nauke. Volela sam matematiku (ali u osnovnoj, jer smo u srednjoj imali profu kod kojeg apsolutno nista nije moralo da se radi... nisam ni svesku imala ), hemiju sam, npr, mrzela, al' sam uzivala učeći one bloody aminokiseline... mazohista, kazem ja ), volela sam psihologiju, obozavala sam biologiju (tacnije samo no sto je vezano za coveka, i mogu da se pohvalim poprilicnim znanjem, cak i o onome o cemu nismo ucili u skoli)... e, da, i engleski sam volela, samo sto njega uglavnom nisam ni ucila, nekako mi sam "dolazio"
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    hemiju,biologiju i srpski.zapravo,srpski i hemiju nikad nije bilo potrebe da ucim.samo procitam lekciju i to je to
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  8. #8

    Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    Istorija, Engleski, veronauka... Isao sam i pobedio takmicenja iz istorije

  9. #9

    Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    Programiranje, Digitalna elektronika, i sve ostalo shto se prakticno radi volem i odlicno mi ide. Voleo sam nekada davno i geografiju, tehnicko crtanje sa nacrtnom geometrijom fizicko volem jos uvek naravno...
    Nesto se ne otimam za knjigu iz matematike mada mi i ona ide odlicno, iz dna dushe mrzim sociologiju koja je po meni mlacenje prazne slame. Nisam bas nesto lud ni za biologijom, srpskim(zbog profesorke)...
    Kad pijem ne preterivam, nit volem nit preferiram... Al mi se desi...
    Svega se tako nakupi... Pa tamburama mangupi, prepreče put...

  10. #10

    Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    Muka mi je da ucim informatiku,hemiju i fiziku.....Sve ostalo(pa ni mata) mi nije tesko, pogotovu istorija,geografija,nemacki,srpski....

  11. #11

    Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    volim da ucim ekologiju, genetiku, pa i sociologiju... uostalom, mogu da ucim sve predmete koji mi nisu dosadni tj. su bar nesto zanimljivi....
    DOIN WHAT OTHERS CAN'T

  12. #12

    Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    matematika i informatika

  13. #13

    Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    Obozavala sam matematiku, hemiju, statistiku, racunovodstvo...ali istoriju i geografiju...s mukom sam ucila...

  14. #14

    05 Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    Zar postoje predmeti koji se vole ?

    Dobro, moram da priznam, fiziku volim mada nju nikada nisam mnogo ucio, nekako mi sama "dolazila"

    Istoriju volem ali mi je mnogo teska za ucenje ( ), a tu je i bilogija, ali samo u 8., posto se tad uci o coveku.

    I, nravano, omiljeni predmet -> informatika

  15. #15

    Odgovor: Koje predmete volite da uchite..?

    paaa fizika i hemija recimo da nikad nisam imala interesovanja za to...i kad sam imala nije mi islo znaci uzas... u osnovnoj je neka luda ucila fiziku pa sam se izvlacila nekako na 4 jer joj baka bila prijateljica :D hihih a hemija 2-3 to je to jedino kad se domaci prepisalo onda sam dobila neku jadnu 4 ali to je to...a srednja? sacuvaj me boze i fizika i hemija 2-3...a volela sam biologiju, english, i istoriju kad tad kad me je zanimalo

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koje kućne poslove ne volite da radite
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 126
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 00:35
  2. Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 08.10.2012, 19:29
  3. Da li se sentimentalno vezujete za predmete?
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.09.2012, 23:13
  4. Volite li da kuvate?
    Autor irnik u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 23:52
  5. Da li volite skolu?
    Autor Painkiller u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.04.2012, 21:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •