Najsmesniji video na svetu! Pogledajte, plakacete od smeha dok budete gledali!

Napisao sam i prevod:

Erik Hartman:
Marajke (zena) je imala samo 18 godina kada joj je doktor ostetio kicmu za vreme operacije. Gledate Bumerang i danas pricamo o medicinskim neuspesima.

------
'(Intervju: )
nterview scene:

Erik Hartman:
Bumerang je bio to, bumerang je bio moj. Jedina emisija u kojoj se moglo pricati otvoreno u tuzi, emocijama i seksualnosti. O bilo cemu. Imali smo veliki broj gledaoca, znao sam da ako napravim gresku, naje*ali smo. Za vreme programa o medicinskim neuspesima sve je poslo naopako.'
------

Erik Hartman:
Sta vam se tacno desilo, Marajke ?

Marajke:
Kada sam bila u bolnici zbog tumora ostetili su mi kicmu za vreme operacije *snif* *snif*.

Erik Hartman:
Vracamo vam se za par minuta... Valer... Otisli ste zbog obicnog tretmana, i sta je poslo naopako ?

Valer:
Pa, ovaj...

Erik Hartman:
*kof*Oprostite...

Valer:
Imao sam velike bolove u grlu...

Erik Hartman:
Bolove ?

Valer:
Da, bolove. Doktor mi je predlozio operaciju i ovo je posledica.

-----------
(Intervju: )
ERIC HARTMAN:
Valer je imao veoma, veoma smesan glas. Dok je pricao imao sam veliku potrebu da se zasmejem. Ali sto sam vise pokusavao da se skoncentrisem, vise sam osecao kako ne mogu da izdrzim, ne mogu da izdrzim, ne mogu da izdrzim, bilo je odvratno.
---------

Erik Hartman:
Marajke, Vi ste vodili normalan zivot pre operacije, ali kako ste se osecali kada ste primetili da ne osecate delove tela ?

Marajke:
Neverovatno je da...

Valer:
Neverovatno...

Erik Hartmen:
*smeh* Oprostite...

Valer:
Neverovatna je rec koju Marajke koristi, da...

Erik Hartmen:
*smeje se*

Valer:
Bila je prva stvar, i pomislih...

Erik Hartman:
*smeje se jace* Oprostite, oprostite, oprostite dame i gospodo. Dakle, pokusali ste da... *puca od smeha*

Valer:
Stvarno ne shvatam sta se desava ovde.

Erik Hartmen:
Izvinite, oprostite, oprostite dame i gospodo... Dakle, da li ste imali problema sa seksom...

Marajke:
Moj decko me je napustio.

Erik Hartmen:
U redu...

Valer:
Cinjenica je da...

Erik Hartmen:
*grokce*

Valer:
Ako zelite seks, ne racuna se samo fizicki vec i...

Erik Hartmen:
*vristi i puca od smeha*

Valer:
Veoma mi je neprijatno. Da li moram da nastavim, radije bih da idem...

Erik Hartmen:
Izvinite, oprostite, molim vas... Imamo gosta iz publike koji zeli...

Covek iz publike:
Ja sam takodje...

Erik Hartmen:
*puca od smeha*

Covek iz publike:
Meni su takodje...

Valer:
Veoma mi je neprijatno.

Covek iz publike:
Stvarno nije u redu da nam se smejete u lice.

Valer:
Zasto ovo radite ?

Erik Hartmen:
*smejuci se* Oh... kraj, kraj... Stvarno nisam mogao da iz....

Publika:
*aplauz*
---------
(Intervju: )
Erik Hartmen:
Zeleli su da odem iz emisije, bilo je dovoljno indikacija i na vreme sam poceo da se spremam. Moja emisija, moja ljubav. Te noci Valer nije dosao na vreme. Iznenada cela mreza je ukinuta i dobio sam otkaz. To je bio kraj moje karijere... moje TV karijere.

Slusate radio randstad 103.4 fm sa DJ Bumerangom, ovde sam za sve koji imaju probleme ili pitanja, zele da prodaju ili kupe nesto. Bacite pitanje, odgovor ce vam se vratiti...
----------
*pocinje pesma i film se zavrsava*