Udobno ili moderno? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 42 od ukupno 42
  1. #31

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    joooj!
    skoro sam zaradila takve zuljeve sa cipelama da to nije zdravo.....

    valjda mi noge navikle na papuche i patike, pa mi sad kad god obujem cipele zivot biva pretvoren u pakao....

    razumem da mi je 8cm stikle previshe.......
    shvatam da sa 5cm ne mogu da stojim i igram duze od 4-5 sati.......
    ali mi niije jasno kako mi baletanke naprave najvetje sr@nje od svih navedenih!?

    i tako...
    odustajem potpuno od cipela.....


    udobno, udobno i udobno
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  2. #32

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Elem, resila moja keva da od mene napravi zensko To jest, prelazim iz udobnog u moderno Kupila mi je par majicica, stvarno slatkih, koje su usput, kao u modi jelte, kupila mi je nesto nakita (i neke mindjuse koje ja ni mrtva ne bih nosila), i neke lakove za nokte i ruz (mis'im, jedini lak i ruz koje ja imam su crne boje ). Pa probacu, mozda cak i budem licila na nesto
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  3. #33

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    na prvom mestu udobno a posle sve ostalo, udobno ne mora obavezno znaciti patike i trenerka, i elegantne cipele mogu biti vrlo udobne itd...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #34

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    ....samo ono sto mi se stvarno dopada,ne pratim trendove,jedino mi je bitan kvalitet...

  5. #35

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    joooj!
    skoro sam zaradila takve zuljeve sa cipelama da to nije zdravo.....

    valjda mi noge navikle na papuche i patike, pa mi sad kad god obujem cipele zivot biva pretvoren u pakao....

    razumem da mi je 8cm stikle previshe.......
    shvatam da sa 5cm ne mogu da stojim i igram duze od 4-5 sati.......
    ali mi niije jasno kako mi baletanke naprave najvetje sr@nje od svih navedenih!?

    i tako...
    odustajem potpuno od cipela.....


    udobno, udobno i udobno
    Drage moje i ja sam za to. Ali naravno nekom posao ne dozvoljava da stalno bude u patikama. Mada se poslednja obuca koju narucujem preko neta pokazala vrlo udobna tako da vise i nemam toliko problema. A sto ste tice patika ipak su to samo za opustene varijante.

  6. #36

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    definitivno i samo UDOBNO.

    moda me ne zanima toliko koliko to da meni prija da nesto nosim na sebi, pogotovo kada je u pitanju obuca.

    i ne volim da mi neko kupuje i poklanja bilo koji odevni predmet. uglavnom promasi jer gleda da bude moderno.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  7. #37

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    e pa ja vam svima zavidim na karakteru, jer ja moram u cipelu ako mi se svidi, a svidja mi se generalno nezdravo! nemam pete nize od 4 centimetra. ja u baletankama ne znam hodati. osecam se kao patka.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  8. #38

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    pre svega ,udobno
    davno sam prestala da teram modu
    bitnije mi je da su materijali prirodni
    snob sam u odredjenim stvarima
    nikad kobajagi parfem,nikad kobajagi koza,nikad krupni natpis nekog kreatora preko grudi....nemam za pravog Gucija? onog kobajagi ne bi nosila ni mrtva...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #39

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Trudim se da spojim nespojivo. Volim da je lepo na oko ali ne mogu da stavljam na telo nešto što mi ne prija. Ne pratim u stopu trendove, imam neki svoj stil ali volim da uvek imam makar neki atraktivan detalj. Kada je obuća u pitanju ranije sam imala ovu vrstu dileme ali iskustvo čini svoje (a i godine) tako da imam obuću da hodanju i obuću za "poziranje". Naravno da neću nositi u sred podneva tigraste cipele sa ogromnom štiklom ali ću ih iz sve snagi nositi kada se ukaze prilika
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #40

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    A šta je to moderno?

    To je imaginaran pojam. Osim što se 'moda' mijenja svaki tjedan/mjesec, ono što je nama lijepo i moderno, nekome drugome nije.

    Udobnost mi je na prvom mjestu. Kako zbog komocije tako i zbog zdravlja.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #41

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Ja nikad nisam terala neku modu. Uvek sam imala neki svoj fazon. Volim šarene i vesele boje, tako se i oblačim. Uvek nešto žuto ili narandžasto/cvreno imam na sebi. Uvek kickersice, starke, indijanke ili apostolke. Naravno, kad prilika nalaže,mada nerado se popnem na štikle. To je uz moranje, baš-baš kad mora. Volim ležernost i originalnost. Volim suknjice i haljinice. Naravno šarene. Ne volim štancovane frizure, uniformisanost...Ne volim trendove, marke mi ne znače ništa. Uvek sam za udobnost, pa bili to i opančići. Nosi ih i diči se njima.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  12. #42

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Volim modernu odecu koja je udobna.
    Volim da sam u trendu al ne po svaku cenu.
    Nije mi bitna marka,bitno je da mi se svidja ono sto na sebi vidim u ogledalu.Stilovi s pram prilika variraju,pa tako i nosim od patike do stikle i od trenerke do haljine.Ono sto bi recimo mene predstavilo to je recimo neka klasicna elegancija.
    Sutra oblacim braon sitno kariranu suknjicu na krupne falte iznad kolena,zute cizme s nekim.umetnim rajfeslusima,sarenim natpisima,upertlanu do ruba ...braon bodi majcu i meki kratki dzemperak sa sirokom kragnom s tri ogromna dugmeta na kopcanje...Kombinacija je onako skroz interesantno izmesana..Eto to sve tako kod mene s pram raspolozenja ide.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Šta je bilo moderno u "vaše" vreme?
    Autor biterlemon u forumu Moda
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 08.02.2012, 16:30
  2. Šta znači moderno?
    Autor irnik u forumu Moda
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 23.12.2008, 19:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •