Udobno ili moderno? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 42
  1. #16

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    hihihiih ja baletanke nosim od srednje skole i eto sad su IN
    Ja baletanke od kad znam za sebe imam uvek ali bar dva para Joooj moje razdraganosti kad ih je osvanuo pun grad
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #17

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    ja ne nosim baletanke....
    niska sam i to bi me još više smanjilo...
    imam baletanke sa malom peticom...
    i to se računa,ne???
    i jeste IN!!!!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  3. #18

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Posle raznoraznih egzibizija iz mladosti,shvatila sam da je najbitnije da bude udobno...Hvala Bogu,na vreme
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #19

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Pa volim da imam elegantnije cipelice ali mi je podjednako tako važno da budu udobne...

  5. #20

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Najbitnija mi je udobnost, ali , naravno, uvek gledam da je to u potpunom skladu sa mojim ukusom. Sta mi vredi sto je super udobno jer ako mi se ne svidi na prvi pogled znam da to nikad necu obuci ili obuti!

    Retko kad sam pokusavala da navucem na sebe nesto sto mi je malo i sto me steze. Jednom sam samo kupila sandale broj manji jer mi se u prodavnici ucinilo da ce biti ok. Cim sam dosla kuci, malo sam prosetala, vidim zulja, i ujutro - 'ajde nazad u prodavnicu da zamenim za drugi model!

    Ako ono sto je na meni nije maximalno udobno, nema sanse da cu se ja dobro osecati i znam da ce mi pokvariti dan!

  6. #21

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    da skratim, udobno...ne volem da se lomatam na štulama...
    nattydread is coming to dinner

  7. #22

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Ne ganjam modu.Volim udobnu i komotnu obucu ...i nosim ono sto mi u datom momentu prija,bilo to ravne cipelice ili salonke na stiklu...pre svega udobnost...
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  8. #23

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Ja se šunjam u mojim šunjalicama kroz život. Na poslu, pored svih elegantnih i manje elegantnih kreacija, od možda nekoliko hiljada ljudi koji se kreće po onoj zgradi ja sam jedna koja nosi grubinove papučice kao obavezni modni detalj.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  9. #24

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Ja uglavnom nosim udobne stvari koje su pritome i moderne. Ne pratim slepo modu, ali joj se "priklanjam" i volim da imam moderne cipele, farmerke, pantalone... Spremna sam da malo otpatim zbog mode, ali samo u specijalnim prilikama, dakle - vrtoglavo visoke štikle za večernji izlazak, nikako za ceo dan. I, moja dobra strana je što nikako ne podnosim hladnoću pa se zimi dobro utopljavam i odaaaaaaaaavno mi nije palo na pamet da zarad mode ne nosim potkošulju
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  10. #25

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    udobno, udobno, udobno...a moderno!

    te dve kategorije uopšte ne treba razdvajati

    ponuda je toliko velika poslednjih godina da uvek možeš pronaći poneki komad koji je moderan ali i tebi udoban, tj osećaš se lepo u njemu

    PS. sad videh da sam već odgovorila na ovu temu...samo se ponavljam
    Poruku je izmenio SansRomantic, 09.04.2007 u 12:07 Razlog: plavuša :zid:
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  11. #26

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Ja sam u nekom sportskom fazonu, tako da mi nije teshko da "pratim modu" poshto su skoro svake patike, trenerke i farmerice udobne

    kao klinka (6-8. razred) sam nosila stikle i do 12cm, ishla u shkolu ko na modnu pistu, odetju naruchivala iskljuchivo iz inostranstva.... a onda me proshlo

    sad nosim neke "pidzame" shto bi rekao moj otac ( sve svetlo roze i plavo je za njega pidzama, pojma nema )

    cipele retko obujem.....
    formalno se oblachim samo kad moram.......

    opushteno
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  12. #27

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    ja kad kupujem,kupujem ono sto mi je udobno i sto je moderno... sve u jednom...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  13. #28

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Udobno, ne patim od toga da pratim modu, nego kupujem ono sto mi se najvise svidja!

  14. #29

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Najcesce nosim udobnu obucu (citaj patike), medjutim ponekad treba obuti i moderno. Npr. ne idu patike i odijelo.
    Ja koja nisam naucila na viske potpetice, nadjoh se uzasno umorna posle pola sata hodanja u 2-3 cm stiklicama. Nije profesionalno doci u udobnoj odjeci na poslovnom sastanku. Srecom, ne desavaju se cesto
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  15. #30

    Odgovor: Udobno ili moderno?

    Kao što reče Mrvacha, uvek udobno.

    E sad, ako je to u isto vreme i moderno, ne bunim se, ali definitivno moda nije prioritet.
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta je bilo moderno u "vaše" vreme?
    Autor biterlemon u forumu Moda
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 08.02.2012, 16:30
  2. Šta znači moderno?
    Autor irnik u forumu Moda
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 23.12.2008, 19:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •